фейсбук

  • 282 667
  • 2 278
# 135
В моя профил таб.СНИМКИ се вижда,т.е. аз мога да ги отворя,но моите  приятели не я виждат. newsm78
Виж целия пост
# 136
Имам въпрос:

когато Х си разкачи приятелството с У, това отбелязва ли се някъде, аз мога ли да го видя? За протокола - аз съм Z.
Виж целия пост
# 137
Не.
Виж целия пост
# 138
 Laughing и аз така реших, но викам ще попитам някой капацитет, може пак да е бъг. Благодаря.
Виж целия пост
# 139
Имам списъци на приятелите,обаче искам са разместя хората по различни списъци заради настройките.Как става,че не мога да го открия,рових в настройки,профил и пр..
Виж целия пост
# 140
И аз с въпросче Simple Smile
Къде може да се добави скайпа във фейсбук, за да го виждат и приятелите? Не намирам такава опция, а май че трябваше да има? newsm78
Виж целия пост
# 141
Сложи го в профила. Май няма специална графа, но го напиши в интересите или където другаде може.
Виж целия пост
# 142
Я и тук да питам - как да си върна стария профил? Новият е гаден  Confused
Виж целия пост
# 143
Лурдес - в таб "Информация -> информация за контакт -> Програми за чат избираш "скайп"
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Виж целия пост
# 144
Може, може, аз току-що го върнах към стария изглед. Mr. Green

Дезактивирай го временно за 10-15 мин и се логни пак!  Peace
Виж целия пост
# 145
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms
Виж целия пост
# 146
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms

Миии и аз незнам защо - така казаха по новините!  Mr. Green
А аз го харесвам, то няма разлики със стария. Само табовете са изместени в ляво и отгоре излизат няколко снимки.....друго нова май няма!  Peace
Виж целия пост
# 147
Деактивирам го, връща се старият вид, но само за 10мин. После отново си е новият  Confused
На мен ми е неудобно така.Някак си не ми е подредено по вкуса  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Новият вид е отвратителен, твърде объркващо, разпиляно...
Виж целия пост
# 149
Имам въпрос за новия вид на Фейсбук. Имаше преди на личната стена едни филтри, чрез които да избереш кои постове искаш да прегледаш - твои, на приятели или твои и на приятели. Сега този филтър го няма, а аз искам да прегледам само нещата които приятелите ми са ми поствали през годините. Не мога да скролвам сто час през всичките си постове, за да ги открия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия