Dove крем, душ-гел и т.н.

  • 8 866
  • 19
Може и да се е писало за това, но не съм го зърнала, ще прощавате. Чудя се дали да си купя лосион, интензивен крем и душ-гел Dove, та току-виж съм се стегнала и съм станала стройна като фиданка. Някой да знае нещо? + и - ? Дали и те са с кофеин (че кърмя)? На прилична цена са, и силно се изкушавам, обяснете ми - който го е ползвал.
Виж целия пост
# 1
Дали са с кофеин не знам, но са им страхотни продуктите. Ползвала съм всичко на DOVE и съм мнгоо доволна. За стягащите продукти ами има ефект. Мажех се по 3 пъти на ден и дали на мен така ми се виждаше , обаче май наистина имат ефект. Ползвала съм Body Silk прави я кожата много нежна и мека.
Виж целия пост
# 2
И аз не знам дали са с кофеин, но съм много доволна от цялата серия Dove  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз също съм доволна, ползвала съм почти всичко. От душ гела съм най- доволна, за моята суха кожа е идеален.
Виж целия пост
# 4
На мен сестра ми ми подари серията за крушовидните дупета  Grinning  за рождения ден и сега я почвам - дано има ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Предоволна съм от продуктите им, и Body Silk и лосиона за стягане, който при мен имаше ефект Grinning.
Настрани от темата но от 4 години друг дезодорант не ползвам.
Антицелулитния обаче още не съм го пробвала, сега ползвам маслото на Weleda и то е без кофеин.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: jutoo
На мен сестра ми ми подари серията за крушовидните дупета  Grinning  за рождения ден и сега я почвам - дано има ефект Simple Smile


Има. Но не очаквай чудеса Wink
Виж целия пост
# 7
Е, аз почти нямам целулит де, ама все пак да се постегна още малко  Simple Smile А чудеса не очаквам вообще, но нямаше да е лошо де...едно голямо чудо Grinning  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Какво точно от стягащата серия използвате?
Виж целия пост
# 9
Точно за тези, за “крушовидните” говоря. Дупето ми не е крушовидно, доколкото мога да видя, но кожата ми определено ще се възрадва от малко стягане. От раждането насам физическите ми упражения се състоят само от бутане на количка и вдигане на тежести под формата на десеткилограмово бебе. Не, че преди много съм спортувала, де, няма да си кривя душата, ама след бебето като че ли по се виждам ...
Виж целия пост
# 10
ще взема да го пробвам този крем,но от шампоана и балсама не съм доволна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
А противо-изпотяващото устройство DOVE върши ли работа?
Ние дебелите се вмирисваме повечко и смятам това за по-голям проблем от стриите например. Защото тях можеш да скриеш с мазило или дреха, но зловонията от изпотено....  Sick
Гаа...Гадост.
Виж целия пост
# 12
От широкия клас козметика, определено смятам, че Дав са най-добрите. Но защо пък да не си позволим нещо по-добро. Ще се учудите, че разликата в цените не е толкова голяма. В смисъл, че качествените неща са наистина шокиращо скъпи, но се ползват в по-малки количества и за дълги периоди. Аз Ви препоръчвам с десет ръце френската марка "Флорилис". А за изпотяването открих едно малко евтино финландско чудо - Хербина. Заразила съм цялата фирмата да минат на него. Рекламации до сега няма. Grinning
Виж целия пост
# 13
DOVE и на мен ми е любима марка. А съм и доволна от продуктите. Имам въпросния Body Silk, обаче си признавам,че доста нередовно го употребявам Embarassed  Embarassed  Embarassed , та за ефект не можем да говорим... Съпругът ми например не признава друг сапун, освен DOVE, а аз ползвам останалите им продукти- душ гел, кондишънър и пр.
Виж целия пост
# 14
Аз бях взела шампоана им против пърхут и вообще не ми хареса - след като си измиех косата тя ставаше мазна  Imp Че си го взех и от Метро - 2 броя - единия още се въргаля в едно чекмедже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия