Няма бебе...

  • 1 244
  • 11
Здравейте, мили момичета!
Не знам дали е правилно да пускам това в този форум, но просто имах нужда да споделя с някого. Сигурно някои от вас си спомнят, че този месец беше важен, защото за първи път ми стимулираха овулацията с Клостилбегит и помолих за съвети.
Е, днес се появи менструацията ми, толкова нередовна по принцип. Не я очаквах въобще... Възлагах надежди, надявах се да стане от първия път, но явно Господ е решил да почакаме още... Много ми е мъчно и имам нужда да споделя с някого... smile3518 smile3518 smile3518 Сигурно нещо не сме правили както трябва...
Виж целия пост
# 1
Миличка,незнам от колко време опитвате,но често се случва да не стане от първият път!Успех и не се отчайвай,а прочети тук-там да видиш,че не си единствена!Горе главата и ще стане,спокойно! Hug
Виж целия пост
# 2
Е, пробваме повече от година, но и на двамата ни беше ясно, че няма да стане, защото нямах менструация... само веднъж за миналата година. Ходенето по изследвания и доктори ме умори доста... Това е нещото, което много ме тормози - отново прегледи, консултации, тичане, пари и т.н.
Знам, че е много малко вероятно да стане от първия път, но все пак се надявах, като си мислех, че щом е стимулирано по някакъв начин, шансът се увеличава...
Сега не знам какво да правя, как да продължа...
Не знам дали има смисъл да започна да си правя тестове за овулацията, тъй като тя е много нередовна. И упражнението става малко безсмислено...
Виж целия пост
# 3
Божурче,   bouquet
Не се натъжавай, Миличка и не се очайвай. Това е съвсем нормално, нищо хубаво не става от първия път. И аз бяха на стимулация с Клостилбегит, цели 3 месеца, а бебето стана на 3-тия месец. Така, че спокойно, само трябва да се успокойш и да си мислиш хубави бебешки неща и да не спираш да си мечтаеш.  Flutter
ПОМАГА МНОГО, ЗНАМ ГО ОТ СОБСТВЕН ОПИТ.  Heart Eyes
Успех и се усмихни. Пожелавам ти още другия месец да стане и да ни се похвалиш. Хиляди  Hug   Hug   Hug
Виж целия пост
# 4
Божурче, на всички ни се иска да стане от първия път и да не се измъчваме много с лекарства и ходене по лекари, но явно трябва да сме по-търпеливи. Не се отчайвай - не случайно старите хора са казали, че хубавите работи стават бавно. На мен ходенето по гинеколози също не ми е особено приятно, но последните няколко месеца ходя по 4-5 пъти, така че вече ми е станало начин на живот. Приемам го като необходимост и знам че си струва - нали всички ние искаме да станем майки  Hug
Виж целия пост
# 5
Божурче, хубавите неща стават бавно!

Имаи търпение!  Peace

Успех, успех, успех...
Виж целия пост
# 6
Божурче, най важното е да не се отчайваШ и да не се откаzваШ...

Успех и  Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, момичета!
Всъщност, като се замислих...  newsm78 чела съм доста от вашите истории и май нямам право на отчаяние... Това наистина си е сериозна работа и си трябва време!!!
Днес отивам пак на доктор. Трябва да продължаваме с лечението. Стискам си палци за по-успешни последващи опити! Praynig Peace
Виж целия пост
# 8
Божурче,не се отчайвай.Но месец-нов късмет.Стискам ти палци скоро да успеете.
 Искам да те питам-на какво се дължи при теб липсата на менструация?Питам,защото и при мен беше същото(идваше ми през 4-5 месеца,а понякога и веднъж годишно).
Виж целия пост
# 9
Откъде да знам... До преди тази година така и не попаднах на нормален доктор, който да ми назначи сносно лечение. Смятам, че съм типичен случай на поликистозни яйчници - хормонален дисбаланс, наднормено тегло...
Виж целия пост
# 10
Божурче, не се предавай на правилния път си. Всичко идва с малки победи и разочарования, докато постигнеш целта си
Виж целия пост
# 11
Ако това ще те успокой аз имам редовен цикъл, но въпреки това за 1 година и няколко месеца пак не забременявам! А уж всичко е наред! Така че успех! Стискам палци за следващия път!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия