Къде да раждам - Шейново, Св. Ана (Окръжна болница) или Правителствена?

  • 5 263
  • 29
Виж целия пост
# 1
където искаш Simple Smile
пусни търсачката за мнения.
Виж целия пост
# 2

az bih ti prporachala Okragna bolnitza
Виж целия пост
# 3
От трите най-бих се спряла на Шейново...
Виж целия пост
# 4

az bih ti prporachala Okragna bolnitza

Tarita, ti ot li4en opit li, ili ... ? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз съм писала току-що в темата на отварачката-така че можеш да хвърлиш погледче и там. Flutter
Виж целия пост
# 6
Привет и от мен Simple SmileОт трите в никакъв случай не бих ти препоръчала Правителствена болница, даже бих те посъветвала да се откажеш изцяло от идеята да раждаш там. За родилното в Окръжна незнам много. Мисля, че лекарите са добри и условията са нормални. За Шейново съм чувала и много добри и много лоши отзиви. Аз лично раждах в "Св. София"-бившата "Тина Киркова" и съм много доволна. Братовчедка ми и всичките ми приятелки раждаха там и всички са много доволни, така че аз единствено бих ти препоръчала този четвърти вариант  Heart EyesСтискам палци всичко да е наред и да се похвалиш после Grinning
Виж целия пост
# 7
Правителствена  Peace
Нямам нито една забележка  Grinning
Виж целия пост
# 8
Привет и от мен Simple SmileОт трите в никакъв случай не бих ти препоръчала Правителствена болница, даже бих те посъветвала да се откажеш изцяло от идеята да раждаш там. За родилното в Окръжна незнам много. Мисля, че лекарите са добри и условията са нормални. За Шейново съм чувала и много добри и много лоши отзиви. Аз лично раждах в "Св. София"-бившата "Тина Киркова" и съм много доволна. Братовчедка ми и всичките ми приятелки раждаха там и всички са много доволни, така че аз единствено бих ти препоръчала този четвърти вариант  Heart EyesСтискам палци всичко да е наред и да се похвалиш после Grinning

Защо изказвате мнения за болница в която не сте раждали?И дори съветвате  да се откажат от нея.
Виж целия пост
# 9
Когато трябваше да раждам и се чудех къде да стане това, също съм мислела за тази болница, обаче много бързо ме разубедиха и то хора (много близки), които работят в тази болница. Не казвам, че родилното отделение не е добро - напротив има много добри условия и дори много известни личности са раждали там без никакви проблеми (например Марта Вачкова и други), но аз имам известни резерви и затова го написах. Това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него Wink В крайна сметка решението си остава в ръцете на бъдещата майка Wink
Виж целия пост
# 10
Tsenka, какво означава, че условията са добри? Ти влизала ли си в родилното? Там не е правен ремонт! Прилича на повечето обикновени болници! Но е супер чисто де, това не мога да го отрека.
Виж целия пост
# 11
Според мен зависи къде работи лекарят, при който искаш да раждаш, но ако тръгнеш по обратния път - с избор на болница, пак зависи по какви критерии избираш. Ако искаш да е "специализирана болница, където всички са много опитни - и около майките, и около бебетата" - тогава Шейново. Абе най-добре послушай Тити - прочети и прецени ти какво искаш. Която и да избереш, важното е ти да си я харесаш и да знаеш защо си я избрала и да си спокойна. Аз първия път бях в Шейново, и сега пак натам съм се запътила, но всичко е субективно. Успех!
Виж целия пост
# 12
Исках да кажа,че стаите за родилките са хубави и отделението е чисто и приятно. Вътре, за самата родилна зала - нямам представа. Като цяло болницата изглежда страхотно, защото направиха невероятен ремонт и е направо луксозно в сравение с други болници.  WhistlingИма много добри специалисти и най-модерна апаратура, но според мен родилното отделение не е на добро ниво.
Виж целия пост
# 13
Аз раждах в Окръжна и съм страшно доволна - общо 4 пъти за бременността ми се наложи да лежа там и нямам никакви забележки.Не е претъпкано като в големите болници (първия път раждах в МД) и могат да обръщат повече внимание на родилките. Условията са съвсем нормални, бебетата са си при майките - даже и на родилите секцио им ги дават на 3-тия ден за постоянно при тях.
Шейново не бих избрала точно поради тази причина - не е съвременна практика бебетата да се гледат отделно от майките и лично на мен това би ми действало много зле.Естествено, това са лични съображения - най-логично ще е да пуснеш търсачката и да прочетеш повечко мнения. Където ще се увериш, че болницата, за която има най-малко негативни отзиви, е Окръжна Grinning
Виж целия пост
# 14
Исках да кажа,че стаите за родилките са хубави и отделението е чисто и приятно. Вътре, за самата родилна зала - нямам представа. ....

Стаите не са ремонтирани, баните също, мозайка е долу, дървена дограма /2 градска например е с алуминиева/, както казах чисто е, но нищо повече.
За самата родилана зала и аз не знам, секцио бях.

Просто ми прави впечатление, че като стане дума за Правителствена и хората си представят 5 звезден хотел, а това си е най-обикновена болница  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия