Маркови дрехи в София и Варна! Помощ!!!

  • 5 446
  • 15
Здравейте мами, преди 2-3седмици ви питах за кожени килими. Днес искам да ви попитам къде мога да намеря маркови дрехи (мъжки и дамски) в София и Варна, като например Artisti Italiani, Marks & spenser, Beneton, Версаче, D&G и други от този сорт. Казвайте бързо, че в сряда тръгваме за Бг. Благодаря ви предварително.
 
 
 
Виж целия пост
# 1
харесваш ли дрехите на Mango? магазина им  е на витошка 16. Днес си взех една пола и все още се чудя дали бих я облякла
Виж целия пост
# 2
Почти всички фирми, които изброи имат магазини на Витошка.
Виж целия пост
# 3
Като на4ало можеш да посетиш Витошка или ЦУМ,но имай предвид,4е наистина марковите дрехи в България са поне с 20 % по-скъпи от ''4уижбинско'' Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Като на4ало можеш да посетиш Витошка или ЦУМ,но имай предвид,4е наистина марковите дрехи в България са поне с 20 % по-скъпи от ''4уижбинско'' Simple Smile
това наистина е така и не мога да разбера защо
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, но не знаех, че у нас е по-скъпо от колкото в чужбина. А аз им говоря , че в БГ е по-евтино.
Виж целия пост
# 6
МДаа, в срвнение с Гърция тук е доста по-евтино - невероятно, но факт Wink
Виж целия пост
# 7
полата, която си взех е 130лв, а в сайта на манго я видях за 40 евро
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, но не знаех, че у нас е по-скъпо от колкото в чужбина. А аз им говоря , че в БГ е по-евтино.
Има доста сполу4ливи ментета ,на много изгодни цени,но ка4ествената стока тук е ненормално скъпа,по изгодно е да си хванеш самолета и да пътуваш примерно до Холандия(210 евро) двупосо4ен да си напазаруваш с истинско намаление и да се прибереш доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ами за София са ти казали но аз ще ти кажа за Варна  Peace Значи от всички марки има в бутик Джоя който е с/у МакДоналдс на Севастопол след Хот Спот-а , Версаче - Черути и Бети Баркли до хотел Мусала. И пак там но във магазин Вог има смесена дамска стока. Съседния магазин е за мъжки дрехи. Аз поне от тези си пазаря и за други не се сещам  Thinking
Виж целия пост
# 10
Artisti Italiani, Marks & spenser - Нямат магазини в Бя,
Beneton - Витошка,
Версаче - срещу хотел Рила, мисля че улицата беше Калоян,
D&G - някоя друга дрешка може да намериш в магазин Vision - Патриарха  и в Differrente и B2 - Витошка
Цените не са по-високи от Европа /поне за повечето неща/, мисля че от Гърция е по евтино. По-евтино в Европа е на сезонните разпродажби, наистина има 50% намаления, а и по вече и по голямо разнообразие.
Виж целия пост
# 11
Според мен е пълна лудост да си купуваш тук дрехи. В повечето европейски страни дрехите са истински, а по време на намаленията можеш да пазаруваш доста изгодно. При нас проблемът е, че няма гаранция за това, че стоката е наистина тази марка и второ, продават стари дрехи (да не говорим за ментета) като "последен писък". Обаче ако си фенка на Долче и Габана, цяла България е залята с техни дрехи, при това на съвсем поносими цени. Ха познай колко са истински. Joy
Виж целия пост
# 12
Маркови дрехи в България?!? То всичко идва от  Турциа, Китай и т.н. Пазарувай си в "чужбинско" да знаеш за какво си даваш парите!!
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви, мамчета. Забравих да ви пиша, че ще ходим със сестрата на мъжа ми, та тя иска да ходиме по такива магазини. Ама сега как да и кажа, че може да са ментета  newsm78 Thinking??? Ще преценяваме на място.
Виж целия пост
# 14
Маркови дрехи в България?!? То всичко идва от  Турциа, Китай и т.н. Пазарувай си в "чужбинско" да знаеш за какво си даваш парите!!
Айде, стига дрън -дрън...Живея в Бя и почти всеки месец пътувам /Европа и в Азия/ , а 2пъти годишно по време на сезонните разпродажби ходя на пазар обикновенно в Милано. Дрехите, които се продават в представителните магазини по Витошка на някакава марка са абсолютно същите, като в Италия, Австрия и т.н...Цените също са еднакви, моделите също- разнообразието е значително по-малко - миналия месец ходих във Виена, преди да тръгна специално проверих цените в Мис Сиксти на едно яке  - същите бяха и във Виена. Цените на дрехите на Армани в София сравнени с Рим и Флоренция също са еднакви. Единствено по време на сезонните разпродажби цените са по-ниски от цените на разпродажба в София. А от Италия през лятото купих на малкия яке на Дизел, от фирмен магазин - якето е произведено в Бангладеш...На  дрехите на  Армани  пише на етикета, че са Made in Italy.
Що се отнася до D&G това е една от най-скъпите марки в Европа /за САЩ - цените явно са по-ниски  Sad/
 А ето тук може да прочетете една статия, по темата която е преведена от Wall Street Journal.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=moda&Number=19445 … mp;sb=5&part=
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия