Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 71 473
  • 735
# 645
 DOBI62 Благодаря за отговора
Виж целия пост
# 646
Доби, въпреки че аз съм най-критикуващата тук не бих си позволила да те критикувам за тези прелести! Още повече, че не мога да си представя нещо такова да успея да направя някога...
Не че не виждам лепилото,  де!  bouquet
Виж целия пост
# 647
Доби, въпреки че аз съм най-критикуващата тук не бих си позволила да те критикувам за тези прелести! Още повече, че не мога да си представя нещо такова да успея да направя някога...
Не че не виждам лепилото,  де!  bouquet
hahaha Виждаш ли какво правиш?! Аз предлагам, всички на ред да критикуваме пък Течева ще го отнася.  Whistling

Доби, не си искала съвет за лепилото, но тъй и тъй стана въпрос, да предложа спрей - ето такъв. Аз си купих понеже исках да лепя картинка и отгоре ацетат. Държи идеално и не се вижда въобще. Иначе и да се вижда и да не се вижда лепилото, това което правиш е уникално красиво!  Hug

Нели, страхотни картички. Миналата година за базара ти пак бяха подобни и спечели сърцето ми за винаги!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И какво значение има за плащането, че нещо не схванах? При дигиталните няма ли "ейнджъл" политика? Въпреки, че съм попадала на една марка дигитални, за които ако искаш да си продадеш картичката например с техен печат, се иска разрешение и нещо се плащаше и се регваш за нам какво си...Познай дали някога ще си купя печат от тях.  Whistling Те искат да ни вземат парите, а ние може ли само да даваме? То пък и щото много сме ги напечелили от нашите хартийки... ooooh!

Тони, много свежо както винаги. Аз за твоите картички друга по-подходяща дума не мога да намеря. Обожавам цветовите ти комбинации!  Hug

Тъй аз съм работа в погрес. Започнах преди 57 минути да оцветявам една проста картинка, в момента съм на половината.  Mr. Green Ще стане, по нова година ми се струва.
Виж целия пост
# 648
Нана благодаря за предложената идея за лепило.Аз бях питала по едно време за съвети.Не че не си поръчах спрей лепило на самат марка Пергамано newsm78 ама то нещо не лепи,а уж спазвам всичките инструкции.Това на 3М не съм го видала тука,но ще се опитам да го потърся.
Виж целия пост
# 649


Обещавам следващата картичка да не е на коледна тематика, вече направо прекалих Laughing
Виж целия пост
# 650
Tandoori аз използвам дигитални продукти(нескрита фотошопка Laughing) и ги разпечатвам на принтер.
 HugТони, Нана,  Tandoori благодаря ви!!!
Нана, плаща се лиценз или незнам как да го нарека, за да можеш да използваш техните продукти не за лична употреба а за продажби. И познай какви са цифрите - то ще трябва машинно производство, за да печелиш Joy
Ох Тони не спирай не спирай с коледните...няма да ни омръзнат Heart Eyes Много са красиви!!
Виж целия пост
# 651
Привет! Simple Smile
DOBI62, Te4eto,laguna,{Тони} , разкошни картички!  {Тони} , смело давай още коледни. На мен няма да ми омръзнат. Simple Smile

Ето моите нови неща:

 



Виж целия пост
# 652
Темата се е изпълнила с красоти. Браво на всички талантливи дами.  bouquet



Хайде отново на среща варненски картичкофурии.
Варненски картичкофурии и гости на Варна нека отпразнуваме заедно Коледа и си направим предколедна среща. Поканени сте на 11 декември от 16ч в кафето на комплекс Хоризонт.
И за да ни бъде по-интересно молим всеки да донесе приготвен от него комплект за направата на една коледна картичка.
Какво ще правим с него ли, ами картички разбира се:)
Виж целия пост
# 653
хоп и аз тук най -после...  bouquet

от мен две коледни картички....

   
Виж целия пост
# 654
Здравейте,момичета! Отново виждам страхотни картички....
DOBI62, Te4eto,laguna,{Тони}~Magi_TM~ извинете ме ако изпускам някой не е нарочно всички са прекрасни....
Влизам с молба към вас искам да си сложа на блога банери на картичкофуриите но не знам как става,ако някой може да ми помогне,да ми пише на лични,много ще съм ви благодарна.И блога ми е предизвикателство тепърва се уча.... Blush
Виж целия пост
# 655
Не знам дали знаете, но  Squiggle Stamps имат разпродажба на кооледни дигитални печати, пускам ако някой е изтървал:
http://www.squigglestamps.co.uk/catalog/digital-images-christmas … age=2&sort=3a
http://www.squigglestamps.co.uk/catalog/digital-images-christmas … ages-c-11_22.html


Виж целия пост
# 656
Е, Te4eto отнесе го, за което се извинявам Simple Smile. Но погрешно сте ме разбрали- аз не критикувам. Просто наистина преди време DOBI62 беше споделила този неин проблем. А това, което прави тя е уникално! Много, ама много ми харесва!
Извинявам се, ако съм засегнала някой!   bouquet
Виж целия пост
# 657
Eто и завършената картинка от снощи (два часа оцветяване с почивки  ooooh!) и картичка с нея! Simple Smile



  bouquet
Виж целия пост
# 658
е тази картичка на Нана вече ми любимата ми нейна.
Много ми харесва, повече от много всъщност.


Варненски фурии се събират, ами столични?
Виж целия пост
# 659
Krechi, категорично не съм засегната (ако си визирала мен) - пошегувах се. Но пак ще кажа критиката може да е много хубаво нещо, особено пък ако води до нещо още по-красиво и изпипано!
Няма да изброявам сега тези дето са писали преди мен и да си изливам ахканията писмено, ама да си знаете - имате браво от мен!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия