Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 112
  • 701
# 75
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Виж целия пост
# 76
Миме, обикновено когато става въпрос за кухня Краси идва и взима размери. Проект задължително  Laughing
Виж целия пост
# 77
Здравейте отново,
благодаря за информацията за лекарите.
mama_mima засега ще сме на квартира в района на Хан бъчва. Още не знам адреса и само веднъж съм виждала апартамента. Като се спряхме на него, не знаех, че ще съм бременна и гледах на апартамента на четвъртия етаж, като на добър фитнес. ooooh! Сега ще си носим последствията.
Една приятелка ми препоръча лекар от Търново - Калейнски, ако не се лъжа и мислех щом се запишем на личен лекар да си взема направление и да се запиша на женска консулатция при него. Ако мога ще остана в Търново преди раждането, и ще  е при който и където се падна ... Party  Ти все пак може да ми пишеш на лични за координатите, които имаш.
Благодаря на всички! Всяко мнение за мен е добро дошло, тепърва ще се налага да се ориентирам за много неща!
Виж целия пост
# 78
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Че този магазин има ли сайт? newsm78
Честит имен ден Наталия! Днес празнуват Адриан и Наталия , да са им живи и здрави имената на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 79
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Той май няма.Поне аз не съм чувала и виждала.
Виж целия пост
# 80
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Той май няма.Поне аз не съм чувала и виждала.
Ако евентуално някоя от вас ползва техните услуги,нека вземе някакъв е-мейл или скайп за връзка,когато има възможност....Ще съм много благодарна!Извинявам се за нахалството,но не съм от вашият град,а чух че предлагат една търсена от мен услуга.
Виж целия пост
# 81
Днес ми беше последния работен ден, утре опаковаме и в неделя сме на свищовска земя...
Като се понастаним, може да се видим, ако желаете да се запознаем.
 Flutter
Виж целия пост
# 82
kragovrat, ще взема стига да не забравя, но едва ли предлагат услуга, която я няма по другите фото ателиета newsm78.
Виж целия пост
# 83
 Здравейтееее!!! Аз пак се поизгубих,но пак бяхме малко в ремонт, а и с тези жеги не пускам компютъра.
  Миме благодаря за поздравите Heart Eyes ама и аз не знаех че имам имен ден ooooh!
  Емси предполагам,че вече си на свищовска територия-добре дошли и дано свикнете бързо и Ви хареса Peace
 Добре сме,глася Явор за градина,а Таня за захранване Mr. Green ама тя нещо последните дни много нервничи и ми се струва,че венеца й е промемен като за първо зъбче,ще видим дали ще позная.лятото мина страшно бързо сякаш за миг Rolling Eyes като си помисля,че ме чака пак зима вкъщи и лошо ли става,но ще оцелеем както винаги.
  Поздрави  Hug
Виж целия пост
# 84
Здравейте, скъпи мами! Мисля тези дни да прескоча до Свищов, за прословутия магазин Лас Кетчуп - евтините му цени, та искам да попитам някой от Вас скоро да е минавала покрай него, та да е видяла дали са пуснали вече есенните дрехи? Понеже имам една идея за дънке, яке, ако има... Simple Smile А не ми се разкарва само, ако не са ги пуснали...
 А също да попитам имало и магазин за дрехи, той лесно ли се намира?
Виж целия пост
# 85
В Лас Кетчуп са пуснали есенните дрехи, но има и доста с къс ръкав. В обувният има и от двата вида обувки т.е сандали и по есенни. Peace Магазинът за дрехи е на пъпа на центъра  под бившият магазин Югоагент и до сегашна банка. Търсиш блока с ел. часовник и си до магазина
Виж целия пост
# 86
Благодаря ти много! А би ли ми казала, магазина за обувки къде се намира (долу-горе)? И дали има якета в магазина за дрехи-кожени например? Simple Smile
Виж целия пост
# 87
  Магазина за обувки е срещу градската градина,до бар Астория Peace
Виж целия пост
# 88
Извинявам се много, но имам още няколко въпроса последни.. Embarassed Тъй като днес мислех да отида до Свищов, но ми се развалиха плановете, искам да попитам, тези двата магазина - за обувки и за дрехи събота и неделя работят ли? И ако да с какво работно време... И някъде до двата магазина да има магазин за левче? Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Извинявам се много, но имам още няколко въпроса последни.. Embarassed Тъй като днес мислех да отида до Свищов, но ми се развалиха плановете, искам да попитам, тези двата магазина - за обувки и за дрехи събота и неделя работят ли? И ако да с какво работно време... И някъде до двата магазина да има магазин за левче? Simple Smile
В събота със сигурност работят и двата магазина поне до 17 ч. ,но за неделя не съм сигурна newsm78 Магазини за левче има по цялата главна улица вкл. и на пазара,но повечето не работят в неделя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия