Изпишквате ли си децата навън?

  • 1 985
  • 38
Имам предвид по парковете и алеите Rolling Eyes Откакто съм що-годе съзнателен човек/тоест от 10-12 годишна/ непрекъснато виждам майки да си изпишкват дечицата по центъра/нашият център е на 3 нива, 2 от които са алеи и има тревичка съответно/ и винаги ми е било странно, да не кажа гадно newsm78 Интересно ми е защо не ги водят в тоалетните в барчетата, пълно е с такива Thinking Вие как процедирате? За себе си нищо не мога да кажа, щото Борко е малък още, но нещо не ми се струва правилно да го изпишквам насред улицата едва ли не Embarassed
Виж целия пост
# 1
Като е скрито зад някое дърво, не виждам какъв е проблемът. Да го оставя да се напишка, защото на някой си не му е приятно......айде нЕма нужда.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ние се разхождаме в Борисовата градина, там няма барчета. Ходим зад някое дърво. Случвало се е и да му се приака. Тогава събирам акото и го изхвърлям в кошчетата, опаковано. След като държа стопаните на кучета да го правят, не виждам с какво човешкото ако е по-"не ако" от кучешкото.  Grinning
Да не забравяме (нещо, което всички тук знаят, де), че децата обикновено си казват в последния момент и не могат да търпят като възрастните, все пак.
Виж целия пост
# 3

О, ама как така зад дърво??? Хващаш детето и в първото барче. След като няма в Борисовата градина, пресичаш Цариградско и търсиш. Ще ми изпикава тя детето зад дървото, ааааа. Ами ако мине някой и ви види. Ау, ужас. Възмущение  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вършите нелегална дейност. Ще си изпикават те децата по улицата..... Mr. Green
Виж целия пост
# 4
За себе си нищо не мога да кажа, щото Борко е малък още


E хайде да попиташ след като пораснете и  тичайки към барчето и сина ти няма да устиска и ще се напишка точно на входа и собственика на барчето те подгони с метлата Mr. Green


това отговаря ли ти на всички въпроси защо не търсим тоалетна, а го правим където сварим? И по добре на тревичката отколкото на пода на входа на барчетата нали?
Като се научат да стискат децата си ги водим вече  на правилните места.

Виж целия пост
# 5
Ако сме по центъра - го водя в тоалетната на някое барче. Ако пък сме в парк- напишкваме някое дръвче.  Grinning
Виж целия пост
# 6
...и когато евентуално стигнеш до барче,зарязваш количка с покупки и чанта на входа или:
а)молиш барманката да ги пази
б)набутваш се с този товар в тясната и миризлива тоалетна,като внимаваш гащите на детето да не опрат в опикания под.
Да не говорим,че само за да използваш тоалетна в повечето заведения те гледат злобно/нищо,че си плащаш левче,не е като да ти сипат ракия по обедно време/Така е по софийско,в Шумен може да е по-различно.
И когато е дискретно/а е на зор,щото на 2 години да си е трудно да стискаш 30-ина минути/не виждам нищо гадно в това да се изпишка детето зад някой храст.На теб като ти е гадно-не гледай. hahaha
Виж целия пост
# 7
Ама няма нужда да ми се нахвърляте. То човек да не попита нещо. Просто ви питах вие дали така правите. Много ясно, че ако детето се напикава едва ли не, ще си го изпишкам в тревата. Само че нямам спомен нито мен, нито сестра ми да са ни изпишквали по алеите. Айде, за себе си може да не помня, ама сестра ми като е била на 2-3 години съм била доста голямо човече вече.
А да, говоря за дете на миниму 2 години, какви колички какви 5 лева newsm78
Виж целия пост
# 8
Случвало се е като беше по-малка, голяма работа - човещинка, и много "обичах" някой да ми направи забележка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
...и когато евентуално стигнеш до барче,зарязваш количка с покупки и чанта на входа или:
а)молиш барманката да ги пази
б)набутваш се с този товар в тясната и миризлива тоалетна,като внимаваш гащите на детето да не опрат в опикания под.

ех, че образно го описа  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
И на 3 и на 4 пак немогат да устискат...проблема е че казват, едва когато е късно.
Виж целия пост
# 11
Къде да ходя да търся барче или подобно, когато ми казва, че трябва да се изпишка на секундата newsm78

Обикновено прибягваме до използването на най-близкото дърво, но ако няма... задоволяваме нуждата съвсем публично до някоя стена.

Ще ти дойде и на теб до главата и ще видиш, че в случая няма редно-нередно Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Mushu, не се впрягай толкова Simple Smile Никой не се заяжда, просто фактите са си факти и като опре ножа до кокала действаш по-най бързия възможен начин Simple Smile То и на 2 годинки да е детето като се залиса в игра и казва в момента в който имаш само секунда за действие Simple Smile
А браво на сестра ти, че е била толкова дисциплинирано дете и си е казвало навреме за да може майка ти да я заведе то тоалетна Simple Smile Дай боже всекиму Simple Smile
Виж целия пост
# 13
А да, говоря за дете на миниму 2 години, какви колички какви 5 лева newsm78
Ами ние минаваме минимума - почти на 3 сме , ама като каже  "пишам" - търси барче с кенеф в Морската градина , де!?  Wink  Има тук-там от Екотоалетните , ама те са толкова широки , че трябва да си сваляш гащите навън , камо ли с дете да се влезе. И бягам към най-близкото борче - не на алеята , както ти писа  , гадно - не гадно ,това е положението . По-гадното е докато бягаме към борчето , че размазвам някоя "чалма" оставена от недобросъвестен гражданин с куче , ама това е друга тема...
Виж целия пост
# 14
Ми някои на 2 годинки се уморяват доста бързо и много майки,вместо да носят на ръце ползват количка-тя затова е измислена.А не ти се нахвърляме хич,просто си говорим,нали така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия