Гледате ли НОВА ТВ????????

  • 1 569
  • 23
Страхотен материал за кърменето по новините smile3501 Просто не можах да повярвам на ушите си. Гледайте късната им емисия, дано го повторят Praynig Ако някой знае кога точно им е късната емисия, моля да каже Grinning
Виж целия пост
# 1
късната емисия ще бъде след късния биг брадър - значи към 23.30.
И мен ме изненада този репортаж, но ето, че е имало цяла пресконференция Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Хайде разкажете деее Praynig
Какаво приказваха, кой, защо, по какъв повод Grinning
Виж целия пост
# 3
ами това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50055.from1126647542;topicseen#new

но беше по-интересно, отколкото така написано. Звучеше така, сякаш са ви чели темата за Шейново и адаптетата.
Виж целия пост
# 4
Аха, точно така звучеше, а на всичкото отгоре беше и с картинки Grinning Страхотни малки бебчета и гласът на една жена, която твърди, че тримесечни бебоци се хранят с вода и хляб или им се предлагат адаптирани млека (забележете съпоставката), като майките биват залъгвани от реклами и брошури, че (ще пробвам да цитирам) "АМ развиват мозъчната дейност" на детето.
За съжаление не хванах целия репортаж от началото, защото мъжът ми докато ми каже, че имаме гости и затова питам за късната емисия Grinning
Виж целия пост
# 5
Също така казаха, че много рекламни брошури на адаптирани млека са с изобразени бебенца и майки, което е забранено.
Но явно, че в България не е.........., а трябва.
Виж целия пост
# 6
До колкото видях, жената показваше една брошурка на хип или поне така ми заприлича.  От нея се цитираха подвеждащите откъси, че тази храна (не разбрах дали е адапте или нещо друго) подпомага развитието на мозъка и очите и подсилва имунната система. Това да не е някакво мляко обогатено с DHA и EPA? Такива млека са още забранени на американския пазар, но вече ги има на световния ...

Показаха и някаква реклама с картинка на сучещо бебе и точно над нея картинка на бебе с биберон - пълна аналогия. Ама толкова забранена!
Виж целия пост
# 7
Показаха и някаква реклама с картинка на сучещо бебе и точно над нея картинка на бебе с биберон - пълна аналогия. Ама толкова забранена!
Това сигурно е рекламата на Чико на физиологичния им проект. Не съм гледала предаването, де...
А Фризланд затова рекламират с плюшено мече - защото с деца и прочие аналогии е забранено.
Виж целия пост
# 8
И аз гледах материала и ми стана много гот. Трябва по-честичко да дават такива репортажи по ТВ-то...
Виж целия пост
# 9
Докторката, която говореше, каза, че тримесечни бебета се хранят с чорба от сварена карантия Sick и хляб. Доколкото аз успях да видя брошурките, които размахваше, бяха на Фризолак и Авент.
Виж целия пост
# 10
Точно авентската биба и "приликата" й с майчината гърда Wink А за АМ не можах да видя за кое иде реч Grinning
Виж целия пост
# 11
и аз разпознах фризото
казаха също така че доста голям процент майкихранят неправилно децата си:(
Виж целия пост
# 12
Ако някой може, да запише някак клипа, после да го видим...аз ще припадам след малко и не мога да дочакам новините...
Виж целия пост
# 13
Супер! И аз ще се опитам да издържа до късните новини.
Вие знаехте ли, че в България има представена такава организация Глобален алианс за защита на детското здраве и хранене? Надявам се да им се чува по-често гласът. А и ние можем да се свържем с тях следващият път, когато организираме ССК или някакво друго събитие.
Виж целия пост
# 14
Ще гледам по-късно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия