Отпускат ли се велурените обувки?

  • 6 832
  • 7
Момичета , я споделете компетентни мнения. Значи имам си нови велурени чепици , моя номер са , но ги усещам леко стегнати. Не ми стискат, но не знам ако тръгна да ходя да не се получи фал. Та се чудя да ги сменя ли за по-голям номер или ще се отпуснат малко поне.Благодарско.
Виж целия пост
# 1
Споко ,кожа(естествена)и велур се отпускат и оформят по формата на крака .само лачените обувки нъц .
Виж целия пост
# 2
........... имам си нови велурени чепици , моя номер са , но ги усещам леко стегнати. Не ми стискат, но не знам ако тръгна да ходя да не се получи фал......

Не се притеснявай,сигурна съм,че ще се отпуснат.

Имам два чифта ботуши,купих си ги мои номер,а сега са ми голями.
Виж целия пост
# 3
Мен като ме стягат обувките ги слагам за 2-3ч. във фризера StopСлед това като ги обуя,приемат формата на крака и се отпускат.
Виж целия пост
# 4
Споко, ще се отпуснат. И аз си купих велурени ботушки моя номер от едно обуване се отпуснаха. Всичко що е от естествени материали се отпуска
Виж целия пост
# 5
Аз пък си купих велурени боти 1 номер по-малки. В магазина едва си наврях крака, 1 седмица ми обиваха и стискаха, сега ми е втората седмица както ги нося, и вече са ми по крака, дори леко ми хлопат  Close. Тъй, че се отпускат и то доста.
Виж целия пост
# 6
Отпускат се, не се притеснявай. Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви за отговорите. Подносвам чепиците значи и съм ОК.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия