Хапе, щипе и пляска

  • 561
  • 6
Мислех че сме го минали този период. Обаче напоследъка пак е започнал да ни хапе и щипе, но сега е добавил и да ни пляска , удря по ръцете. Опасявам се че последнот май е причинено от нас, защото като ни ощипе или пък свали с едно движения очилата на баща си ( вече два пъти си прави глазантите и накрая си купи с изцяло железни рамки) го пляскахме по ръцете, но май това не е добре.
Просто незнам как да го отуча- много е неприятно и непекъснато си ходим със синки от него.  Сега са му избили и последните два горни кушчешки зъба - дано като изникната спре да хапе.
Виж целия пост
# 1
Да и ние сме така. Днеска сутринта измисли нов номер " Мамо кажи бамбуча" и след моята бамбуча такъв шамар ми извъртя , че 5 му пръста се отбелязяха на бузата ми.Направо онемях.Явно е решил , че това е много забавно.
Виж целия пост
# 2
Да и ние сме така. Днеска сутринта измисли нов номер " Мамо кажи бамбуча" и след моята бамбуча такъв шамар ми извъртя , че 5 му пръста се отбелязяха на бузата ми.Направо онемях.Явно е решил , че това е много забавно.

оле как се смях..... и предполагам това го прави малкия.... Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 3
Сега и на мен ми е смешно, ама сутринта хич не ми беше.
Довечера като се върне баща му от работа ще види  и той едно бамбуча. smile3508
Виж целия пост
# 4
Да и ние сме така. Днеска сутринта измисли нов номер " Мамо кажи бамбуча" и след моята бамбуча такъв шамар ми извъртя , че 5 му пръста се отбелязяха на бузата ми.Направо онемях.Явно е решил , че това е много забавно.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Малко офф- децата на тази възраст са като магнитчета за реклами. Дъщеря ми беше на около 2,5 и тогава вървеше реклама "В банята съм". Брей един ден я търся в апартамента и викам, никой не се обажда и накрая ядосана " Креми къде си?", а тя "В банята съм"
Виж целия пост
# 5
Ох и при нас са нещата горе долу такива. Дъщеря ми е на 1.4месеца и хапе!!! Това никак неми харесва и просто не знам как да е отуча. Когато е взема в себе си си позволява някои волности и ми се струва, че го прави напълно несъзнателно. едва ли предполага че може да предизвика болка. Като я сърбят зъбите търси начин да се облекчи. Понте за сега съм спокойна , че не го прави от инат.
Виж целия пост
# 6
Последен хит при нас е скубенето. Иначе шамари отнасяме редовно.
Забелязвам, че тава го прави когато се заговорим с татко и и не и обръщаме внимание. Може би ревнува. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия