Ни гърда ни шише

  • 338
  • 4
Е тва ве4е е върхът.От 5 4аса сутринта когато сука 5 мин отказва всякакво ядене.Сложа го на гърдата не иска дърпа се върти сеи по4ва да пла4е.
Така до 2 4аса когато ве4е се изцедих и му дадох със шише.то не бяха физиономии то не бе въртене на главата,както и да е хапна около 110 грама.И сега храненето в 5 пак така,само 4е сега и от шише не иска и не яде,а и не реве.
Какво да правя?Дали пък не му има нещо?Храня го на поискване,ако нащто може да се каже хранене,от както се е родил су4е по 5 10 мин но сега и толкова не иска.Не искам да се храним от шише 4е ми  е много трудно цеденето, но ако се налага и на тва съм готова само и само да яде
Гладен ли да го оставя
Помагаите мами 4е отка4ам Хем се притеснявам хем и ми е едно такова нервно
Е как може да спи гладен.Дали е нормално
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Ясно е колко се притесняваш, че детенце не иска да яде - но не се безпокой, това е нормална фаза за вашата възраст; като че ли всички двумесечни бебешори минават през един такъв страхотно изнервящ майките период на отказ на гърдата ( често го наричаме стачка, макар че в действителност не е класическата кърмаческа стачка ).
Но пък за оправяне на нещата помагат същите прийоми като при кърмаческата стачка - да кърмиш ориентирано основно около съня, те.е когато е сънен - най-често преди да се е разбудил съвсем. Помага кърмене в движение, кърмене на тъмно ( банята е класика в жанра), в слинг или както ти е удобно. Най-вече спри да се притесняваш - независимо от кривенето през деня нощем най-често сучат нормално и си наваксват за дневното неядене. Запаси се с търпение, защото периодът може да трае няколко седмици - но със сигурност се оправя Grinning
Няма нужда да даваш шише - както виждаш, не върши особена работа, пък и само още повече би объркало нещата.
А 5 минути сучене е съвсем нормално за по-голямото вече бебе - и моята дребна, както и много други бебоци, от края на първия месец суче по 3-4-5 минути и очевидно й е съвсем достатъчно Grinning
Виж целия пост
# 2
Е тва ве4е е върхът..............

Спокоино,както вече Hedra ти е обяснила,често се случва така при бебетата,около два месеца....И ние минахме през този период,но с много търпение и инат се справихме.Храни го когато е сънен и не се шашкай.Ще се справите,знам че е изнерващо но.... имаи търпение.

Успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
не се изнервяй толкова  Hug  а и 110мл хи4 не е малко  за твоя бебешок. не се отказвай , 4е аз направих тая грешка , ако е гладен ще реве или ще е неспокоен. твоя е души4ка, да ти е жив и здрав.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ако няма признаци на заболяване, седвай препоръките на Хедра.
Успех. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия