Фото или лазер епил. по трайно? Къде и колко струва!

  • 1 879
  • 22
Искам да разкарам разните му там косми от мишници и триъгъник , но идея нямам как става и колко струва , чела съм разни неща но бих се радвала да получа малко повече инфо от вас. Кой къде ходи,колко пъти  и цени!Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Мишници 100лв приблизително за лазер,триъгълник-около 400,ходи се на 8 седмици. Това в Борекс,ако се интересуваш ще ти пусна координати. В книжката им цените са по-ниски,но като говорих с козметичката това е печалната истина. Явно пишат възможно най-най-малката цена. Иначе аз ходя на горна устна,вече 4 пъти,но започнах докато бях бременна,та още сигурно поне 3 пъти ще трябва да ходя. Но има резултат определено!
Виж целия пост
# 2
Доколкото аз разбрах от разни разкрасителни форуми, фотоепилацията е по-надеждния вариант, след като се направят от порядъка на 5 процедури, предполагам че определянето на  броя е доста индивидуално, дават гаранция 5год. Аз още не съм си направила, но май натам клонят нещата. Миналия път девойките, които работят в салона се подлагаха на тази процедура.Триъгълник - /не знам само дали става въпрос за бикини зона или всичко/подмишници са по 75лв,краката май към 600 лв. В салона в който аз ходя този месец имаше промоция 2зони + 1 малка - безплатно. Като гледам цените на бубата тези май са доста приемливи  Simple Smile
За лазерната епилация цената не съм сигурна, но е на мин. или на импулс, но не е фиксирана.
Виж целия пост
# 3
Мишници 100лв приблизително за лазер,триъгълник-около 400,ходи се на 8 седмици. Това в Борекс,ако се интересуваш ще ти пусна координати. В книжката им цените са по-ниски,но като говорих с козметичката това е печалната истина. Явно пишат възможно най-най-малката цена. Иначе аз ходя на горна устна,вече 4 пъти,но започнах докато бях бременна,та още сигурно поне 3 пъти ще трябва да ходя. Но има резултат определено!
Буба, к`ви са тез цени #Crazyпадам от коня #Cussing outБорекс са големи ....
Там ходих като нямаше лазер и фотоепилация във Варна два пъти, сега и във Варна има на 100 места, на това отгоре цените нямат нищо общо с Борекс #2gunfireПрави ми впечатление, че лазерната епилация боли повече, третираното място се зачервява за разлика от фотоепилацията.
Мисля си, че си се объркала, обаче newsm78А колко ти струва горна устна?
В Скин Лайн ГУ е 25 лв, ако е в промоция 15 лв, три> 70 лв, в промо 60.
ГУ си правя вече 10 пъти ефекта е минимален, за разлика от три>, при който има бели петна от веднъж. Но по-бързо се повлиявали по-дебелите косми, а моите на устната са фини, ми като се е видяло ще се ходи още...
Виж целия пост
# 4
Аз ходя тук на фотоепилация. За мишници ми взимат 20 лв. За сега съм ходила само 2 пъти, но около 30% от гадинките ги няма Mr. Green.Козметичката ми каза, че колкото са по-тъмни и твърди, толкова по-бързо ще се елиминират.
Виж целия пост
# 5
Буба, забравих да те питам, не ти ли казаха, че по време на бременност тия процедури не трябва да се правят?
Виж целия пост
# 6
Буба, забравих да те питам, не ти ли казаха, че по време на бременност тия процедури не трябва да се правят?
Abe kazwat,ama...точно се бях нахъсала, казаха че можело,просто щял да е по-бавен ефекта.
Горна устна-37лв е цената. Не съм се объркала,как ще се объркам... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Не разбрах за лазера колко процедури трябват и цените дето ти дават за 1 ли са или за цялата процедура ?
Виж целия пост
# 8
аз съм за лазерната епилация-при мен резултата бе перфектен
аз преди две години си почистих с лазерна епилация т.наречената бикини зона в SKIN LINE -плащах по 80 лева на ходене и съответно 3 месеца няма косъмчета и така след май 3 (не помня точно но не бяха много)посещения всичко изчезна- Joy.за съжаление съм им изхвърлила телефона но центъра бе на улицата на която е майчин дом-здраве.
забравих да те предупредя ,че не трябва да си ходила преди това на солариум и после поне месец не трябва да се печеш-важно е
Виж целия пост
# 9
аз в момента си правя електро... само три процедури съм направила, взима ми по 10 лв. за 5 мин. повече не издържам, защото боли. но всеки следващ път, преди да легна, се настройвам, че не боли и като че ли свикнах вече... за другите видове не занм.  newsm78 дори не съм питала преди да почна, защото си ходя при мойта козметичка. но нямам косми вече 1 мсесец... на около 10 см на бикините. бавничко става, защото не мога да ходя всеки ден, ама кво да правя...
Виж целия пост
# 10
а някоя от вас ходила ли е тук http://www.fitnessmladost.com/BG/ChooseBeauty/PricesBeauty.htm за фотоепилация? Отзиви?
Виж целия пост
# 11
аз съм за лазерната епилация-при мен резултата бе перфектен
аз преди две години си почистих с лазерна епилация т.наречената бикини зона в SKIN LINE -плащах по 80 лева на ходене и съответно 3 месеца няма косъмчета и така след май 3 (не помня точно но не бяха много)посещения всичко изчезна- Joy.за съжаление съм им изхвърлила телефона но центъра бе на улицата на която е майчин дом-здраве.
забравих да те предупредя ,че не трябва да си ходила преди това на солариум и после поне месец не трябва да се печеш-важно е


Незнам на кое му викат бикини зона , може ли да обясниш по обстойно за къде точно става въпрос - зоната която е извън бикините или под нея .Ако пак не разбера ще събера смелост и думи и направо ще питам без заобикалки въпреки че ми е малко неудобно /много съм срамежлива Embarassed newsm03
Виж целия пост
# 12
аз не бих дала да ми ги махат съвсем навътре-аз си почистих тези които са по скоро извън бикините Embarassed Embarassedгоре а също и долу но не съвсем навътре EmbarassedЛин болката си е истинска и незнам дали изобщо е препоръчителен лазера за най нежните местенца
Виж целия пост
# 13
Някой случайно да знае къде в Пловдив предлагат фото- или лазерна епилация. /освен в Енигма-та/

Благодаря!

Виж целия пост
# 14
аз не бих дала да ми ги махат съвсем навътре-аз си почистих тези които са по скоро извън бикините Embarassed Embarassedгоре а също и долу но не съвсем навътре EmbarassedЛин болката си е истинска и незнам дали изобщо е препоръчителен лазера за най нежните местенца
На мен всичко ми почистиха, гънки-мънки, дупе всичко. Има един препарат, с който се маже престоява 20 минути и не се усеща болка. Аз не съм го пробвала, ама другия път ще опитам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия