Убиват Сънчо!

  • 1 609
  • 23
  Абе мами, аз ли съм станала много взискателна или Сънчо е станал наистина дибилен?! Нищо не е осатанало от него! Всичко е съобразено с времетраенето на някакви пошли игри или други икономически интиресни програми, а на нашите деца пускат някакви убити песнички (за 2 мин)! Да ми простят децата, дето ги пеят, много са сладки, но работата е там, че с тях само се отбива номера. Аз съм превърнала гледането на ЛЕКА НОЩ в ритуал (както е било за мен някога) и ми е тъпо, когато направо ми се подиграват с някаква си "Кукувица кука", която на всичко отгоре гледахме и миналата седмица!
  Искаме смислени и стойностни филмчета и имаме право да го искаме! Това все пак е национална телевизия, в която отиват част от нашите данъци...
 
  Аз току що писах един гневен mail до БНТ, но явно още не ми е олекнало! Close

Ох...
Виж целия пост
# 1
И мене ме е яд, че дори песничката на Сънчо не пускат.
Има доста филмчета, които ще са интересни за децата, които не са много дълги и би трябвало да се вместят в препълнената с глупости и реклами програма  Close.
Би трябвало и другите телевизии да се замислят за децата  Close.
Виж целия пост
# 2
И аз се ядосвам почти всеки път, като гледаме Сънчо. Спомням си едно време как в 8 без 10 се нареждахме с брат ми пред телевизора и с нетърпение чакахме да започне "за Сънчо", а филмчетата бяха толкова хубави!
Жалко е, че и това опорочиха... Cry
Виж целия пост
# 3
Аз понякога се прибиварх в къщи да изгледам Сънчо и после пак навън. Много харесвах Педя-човек, лакет-брада.
Виж целия пост
# 4
"Сънчо" не прави пари... Sad
Виж целия пост
# 5
Хубавите детски струват пари, а не може да се печели от тях чрез реклами. Затова и БНТ хич не си прави труда да купи нещо наистина хубаво. Поне такова обяснение за ниското качество бях чела в един вестник. Close
Виж целия пост
# 6
Браво Pingwina! И мен като ми кипне взема та си излея душата в някой мейл...ама кой ли ни слуша! Аз се чудя как ще запушвам ушите на щерката като порасне, но най-добре да сложа пароли на всички канали. Сори за отклонението... но много ме е яд на тия телевизий и на цялата ни заспала нация  #Cussing out дето никой не му дреме как растат децата. Бе дайте да си направим една партия – ще си имаме и евро парички и телевизия и Сънчо до дупка smile3534!!!
Виж целия пост
# 7
  Аз имам една идея, но ще я споделя по-нататък. Като начало съм започнала да си записвам от телевизията разни нелепи и откровено тъпи неща.  Ще стане много забавно! А материал - с лопата да го ринеш! Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Ей браво за мейла... Аз от кога се каня да им пиша... Ужасно ме дразнят като го съкратят или като пуснат за 20 секунди частица от песничката. Толкова ли не могат да си напаснат тъпата програма, така че всеки ден да си има 10 минути Сънчо?! Един ден - няма Сънчо, друг път - 2 минути, трети път  - малко повече. Егати имиджа градят така.
А и защо не прави пари Сънчо? Може би нямат право да пускат реклами около него, защото според мен рекламодатели биха се изпотрепали да го спонсорират ако има такава възможност... newsm78. Но дори и така, то е ясно, че не всяко предаване е в БНТ за да прави пари - нали все пак това е обществена телевизия, за която данъкоплатците плащат. Е, толкова ли не могат да се отделят средства за свестни детски??? Наистина не разбирам... и се нервирам #Crazy #Cussing out.
Виж целия пост
# 9
Тази вечер дъщеря ми се сърди по-дълго време отколкото продължи "Сънчо". И то защото "заради песента на тези каки няма жили-мечета". То пък едни жили-мечета!
Виж целия пост
# 10
а колко беше разочарован 5-годишният ми син онзи ден... вместо желенцата - "даваха песен за някаква се кокошка"...
Виж целия пост
# 11
Не че нещо ще променим, ама дайте го този мейл да пишем.
Виж целия пост
# 12
ОХ , и мен колко ме е яд за този сънчо. Нели го обожава. Поне песничката да пускаха докрай. А след като го прекъснат по този брутален начин, Нели взима дистанционното и започва да ръмжи. Дава ми го да й намеря този същия мечо по някой друг канал Confused Преди време бяха пуснали слух, че бтв ще пуснат сънчо по същото време, но явно и те са решили, че децата не заслужават 10 мин
Виж целия пост
# 13
Точно това си мислехме, снощи, с мъжа ми! Направо, ни стана мъчно, с какво трябва да израстват децата ни. Понеже Еми много се радва на песничката снощи чакахме с нетърпение Сънчо за да я чуе. Самото предаване беше 5мин. с бюджет 2,50лв, а песничката я спряха кажи-речи в началото. Много ме е яд!
Виж целия пост
# 14
Хубавите детски струват пари, а не може да се печели от тях чрез реклами. Затова и БНТ хич не си прави труда да купи нещо наистина хубаво. Поне такова обяснение за ниското качество бях чела в един вестник. Close

ЗА съжаление не е това причината. Рекламата там не е единствения начин за приходи, както е в другите телевизии.БНТ има ОГРОМЕН бюджет от държавата, с който разполага за закупуване на предавания.

Проблемът е в това, че телевизията се управлява от меко казано незаинтересовани и некадърни. Професионалистите там се броят на пръстите на едната ми ръка. Хайде, то мен да мине - на двете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия