Добър лекар за амниоцентеза

  • 1 149
  • 14
Здравейте, днес си взех резултата от БХС правих го в "Майчин дом". Резултата за моя голяма изненада на беше добър, вероятността ми да родя дете със синдрома на Даун е 1: 243. Много бях изненадана, не очаквах такъв резулт. Бях решила да не се подлагам на амниоцентеза, но като минаха 1-2 часа и си промених първоначалното решение. Мисля си , че нямам право да  рискувам да родя дете с такова увреждане и така да го обреча на страдание цял живот. Така ,че реших да направя тази амниоцентеза въпреки страховете ми, но възниква друг въпрос :при кой лекар??? Наистина съм много объркана и притеснена, МОЛЯ ако някой си е правил амниоцентеза  и има опит нека ми препоръча някой добър лекар на който мога да се доверя.
Виж целия пост
# 1
В Шейново ми правиха амниоцентеза преди 3 години.Само д-р Велев я прави  в тази болница.Беше перфектен.Бях записана на консултациите в Шейново  и  платих само консумативите за манипулацията-50 лв.

Искам да ти кажа обаче,че специално синдрома на Даун се вижда на ехограф.Гледа се нещо на тила и носа.Май за някаква течност ставаше въпрос.Така,че  ако става въпрос за Даун това се вижда на модерните ехографи.Разбира се задължително е и прегледа да бъде извършен при специалист,който е съвсем наясно с тези неща.Например д-р Мазнейкова.
Виж целия пост
# 2
В майчин дом , д-р Димитрова
Виж целия пост
# 3
В майчин дом , д-р Димитрова
Абсолятно подкрепям. Аз си павих при нея амниоцентезата и съм доволна. Мазнейкова е една надута кучка. Може да ти направи амниоцентеза добре обаче ако си роднина на царя.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми я прави д-р Велев в Шейново. Беше ОК.
Виж целия пост
# 5
PrincesaDundesa, аз  ходих на фетална морфология  при д-р Марков във Фемина , Той ме гледа на 3Д ехограф и разгледа бебето много внимателно и нослето му гледа и каза , че няма никакви симптоми за Даун, каза  че ехографа не може да докаже това с точност. Затова ме посъветва да си направя БХС. И както вече писах резултата не е от най- добрите за съжаление.  Затова следващата стъпка е амниоцентеза. И аз мисля , че съм длъжна да я направя. Така си мисля .
Виж целия пост
# 6
на мен ми я направи д-р Димитрова в Майчин дом
първо -изобщо не ме заболя
второ-лекарката ми вдъхна надежда и много ме успокои ,което е много важно в такъв момент
за мен Димитрова е най добрия лекар към когото можеш да се обърнеш за амниоцентеза-горещо ти я препоръчвам
успех  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
И на мен ми я рпави Велев в Шейново. Много се бях панирала и ме боля, но доктора беше доста спокоен.
Съветът ми е да се направиш генетична консултация в Майчин дом - в БГ-Мама има кординати. Мисля, че има доста такива теми и ако пуснеш търсачката ще намериш повече отговори.
Виж целия пост
# 8
Няма смисъл от генетична консултация-съществуват и спонтанни мутации.Тя ваче е решила-ще прави амниоцентеза.vigj ,подкрепям те напълно,стискам палци всичко да е наред с бебето и не се притеснявай.Мъжо също го пускат вътре при теб и може да ти държи ръката и да ти вдъхва кураж.Без упойка се прави,но не боли повече от обикновена инжекция.Пълнят 2 спринцовки.Ако те интересуват още подробнисти аз съм насреща  Hug
Виж целия пост
# 9
Правих амниоцентеза през април в МД. Отидох без никаква предварителна уговорка, попаднах на д-р Карагьозова - много симпатична и спокойна жена. Процедурата трае не повече от 5 мин., мина перфектно. Кураж и късмет от мен!
Виж целия пост
# 10
Правих преди две години в Шейново, при Велев- беше перфектен!
Направи амниоцинтезата и не се разколебавай от крайни изказвания във форумите, според които някой майки казват "ами каквото Господ е решил" защото никоя от тях няма да дойде да ти гледа болното детенце после. Не боли, трае 5 мин. пиеш после малко магнезий за всеки случай превантивно и всичко ще бъде наред, но поне няма да прекараш 7 кошмарни месеца... на очакване и тревоги. Аз дори видях как беба се дръпна в друия край на корема, за да не я убоде иглата:)))Велев се шегуваше, че била с висше образование:)))
Успех, питай ако искаш още нещо да знаеш.
Виж целия пост
# 11
На мен не са ми правили амниоцентеза, но най-добри отзиви съм чувала за д-р Велев от ШЕйново. Той ми наблюдава бременността и при него раждах, така че за мен е много добър гинеколог, особено когато става въпрос за някакви евентуални или реални проблеми.
Виж целия пост
# 12
В майчин дом , д-р Димитрова
newsm10
Виж целия пост
# 13
на мен ми я направи д-р Димитрова в Майчин дом
не ме заболя ,лекарката ми вдъхна надежда и много ме успокои -горещо ти я препоръчвам
успех bouquet bouquet bouquet
Аз също съм много доволна от нея! Hug
Виж целия пост
# 14
Не съм фен на Мазнейкова,но държа да кажа,че се справи перфектно.И не се е държала зле,но бях с връзки.Не съм плащала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия