Помощ!Нерви

  • 3 263
  • 10
Дойде ли това време на годината и направо се побърквам,започва всичко да ме дразни.Не е причината само в дивото ми дете,което не посещава детска градина и си прави експерименти с моите нерви,които и без това са разбити от няколко години.Просто наближи ли ноември (тогава родих сина си мир на праха му) и започват някакви нервни кризи една след друга(смятам,че е нещо подсъзнателно).Не съм с ПМС(съвсем скоро ми свърши М).
Та въпроса ми е как бих могла да помогна на себе си и респактивно на хората,с които живея(не знам мъжа ми как ме издържа,а на  детето започвам да викам и после  Cry Embarassed .Не ми се иска да пия някакви успокоителни.Предпочитам нещо хомеопатично или билки.Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда много благодарна  !
Виж целия пост
# 1
Иди на лекар това е решението и хомеопат ще се справи - лесно е пиеш си лекарствата и след време усещаш как вече не всичко те дразни ... Опитаи!
Виж целия пост
# 2
За подобен проблем не може по интернет да ти се каже какво хомеопатично лекарство да приемаш. Трябва да отидеш на хомеопат, който след обстойно интервю да ти определи точното лекарство. Мога да ти дам координати на хомеопата, при който лекувам синът си, освен хомеопат той е и психолог, психотерапевт. Пиши ми на лични ако желаеш координатите.
Виж целия пост
# 3
Tova koeto si prejiviala e ujasno.Ne prehvarliai bolkata si varhu okolnite te niamat vina.Nai-dobre se konsultirai s lekar.4ai ot mato4ina deistva uspokoiava6o/ve4er podsladen s med/,tabletkite na drTo6kov-menta glog i valeriana sa sa6o efikasni i bezvredni/samo bilki/
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите.Точно с лекар няма как да се консултирам в момента(не ми е възможно).Таблетките на д-р Тошков не ми влияят въобще,но може би ще опитам с тинктури(благодаря все пак за идеята).Ще пробвам и чая от маточина.Иначе аз искам консулт с лекар ,но нямам възможност и за това писах тук.
Виж целия пост
# 5
   Тази есен и аз съм така вече 2-3 седмици.. Незнам на какво се дължи, но не мога да се позная! Иначе се взимам в ръце от време на време, но за кратко...
Виж целия пост
# 6
Ето координати на много добър хомеопат и психотерапевт:
Eкатерина Чамурлийска, клиничен психолог, психотерапевт
> 02 8518557; 0898246283
> acacia@abv.bg
> http://homeopathyfor.us
Виж целия пост
# 7
пробвайте комбинирания препарат на д-р Тошков (Милко) - невролаксин. Няма причина да не ви действат, просто ги пийте три пъти по 2 с увереността, че действат (защото те наистина действат) - благодарение на тях изхвърлих всички всички останали 4-5 до 6 вида за дистонията, за кръвното, за виенето на свят вкл. и деанксит за депресия, нерви и т.н.
при мен действат, дано и при вас да се получи
Виж целия пост
# 8
валериан и глог, когато потрябват. Иначе това, че има цикличност май не е много добре...
Виж целия пост
# 9
Аз когато съм много нервна пия 3пъти х 2 валериан или глог, мента и валериан, но не на Тошков, а на фирма Панацея-много по-добро, или както са ти казали Невролаксин (на д-р Тошков брат му Grinning)
А иначе много добре ми действа чай от ройбос, хем за имунната с-ма, хем за нерви. Също и чай маточина с жълт кантарион, обаче ж.кантарион само се попарва за 2-3мин., имюначе много горчи. Този чай правех и на Габи. Можеш да пробваш едновременно таблетки и чай.
Виж целия пост
# 10
Много благодаря на всички.И за координатите на Е.Чамурлийска.Чувала съм за нея.
Верончо благодарско за подсещането за Ройбоса-супер е чайчето ще си го взема пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия