Широкоспектърен антибиотик в Румъния

  • 1 130
  • 3
Здравейте!

Съпругът ми е в Букурещ в момента и кара същият гаден грип, който и ние тук. Но му се смъква надолу, а няма антибиотик под ръка. Яд ме е, че не взе да си има  Sad Тук сме пили Duracef за точно такива усложнения, но там не го е намерил и не са му предложили никакъв аналог. Взели да се обясняват на румънски...
Мисля, че имаше мами от Румъния или ако някой друг може да даде идея, ще съм много благодарна!

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Миленка,
Не би трябвало да има разлика в антибиотиците. Не е възможно в Румъния да няма цефалексинови антибиотици или широкоспектърни пеницилини. Той ходил ли е на лекар или и там е възможно закупуване на антибиотик без рецепта?
Виж целия пост
# 2
Нека отиде там на лекар. Не е zа препоръчване да се вzима антибиотик на собствена глава. Освен, ако той самият не е лекар. Thinking
Дано се оправи бърzо.
Виж целия пост
# 3
Не е ходил на лекар, много бързо се е влошил, за ден. А и има адски много работа, все до късно вечер, предполагам, че това е повлияло в голяма степен. Не знам колко бързо може да се организира да отиде на доктор, а знам, че този антибиотик му влияе бързо и добре в точно такива случаи. Знам, че не бива човек сам да си го изписва, но в такива ситуации вероятно е по-доброто. Веднага проверих съставката на антибиотика, но не са се разбрали изобщо в аптеката. Това се чудех и аз дали не са се опитвали да му кажат, че не се дава без рецепта Sad
Беше си взел Колдрекс, казах му да го пие 3 пъти на 4 часа и ако утре все така усеща проблем в гърдите да търси съдействие от колегите, за да отиде на доктор.

Благодаря ви за включването. Дано мине бързо, че тук и децата са ми болни, там той и вече не знам на кой свят съм. Извинявайте, но нямах идея кой да питам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия