Лудото, си е лудо :)

  • 2 174
  • 39
Ей ме на ... скачам си аз от щура идея на друга щура идея Simple Smile
Оня ден реших, че ми е писнало да съм "лусичко", ама какво да бъда. Рекох на мъж ми, че ша сляза до фризьорския и ша са напраа шаренка Simple Smile Добре, че мъж ми приема всичките ми идеи.
Та слизам вчера по обедно време във фризьорския и от вратата "искам кичури, шарени". Отговора беше "Сега пък това ли измисли ве жена?" и си трайкат. Казвам аз "ама ша ма напраите ли ве?" ... "ми да те напраим, що пък не".
Наизвади фризьорката тубичките ... само 3 ... синьо, цикламено и лилаво ... имало и червенко, ама аз нещо не се навих. Само ме е яд, че нямаше зеленко ... поне по тоз начин да наблегна на туй какво има под косата Simple Smile Ама другия път Simple Smile

Ама не съм казала аз на Джони, че ша са мацам. Той не, че не си ме познава. Прибирам се и веднага на КЮто: "Не съм русичко" Simple Smile Мъж ми поиска снимки, та трееше да са праа на фотограф, най-мразим са снимам сама. Реакцията беше положителна, ама смее ли нещо да ми каже Simple Smile То, честно и аз не знаех кат стана от фризьорския стол на к'о ша мязам.

Отивам следобяд до градината да прибирам дребос и децата ма наобиколиха кат мамуна, ама само казват "ау, колко си шарена и хубава" Simple Smile И те не смеят милите да кажат "глей я па таз леличка" Simple Smile

С мъж ми се видяхме в една сладкарница, той отдалеч се провиква "ей, шаренкото" и веднага след това запяза "искам и азззз" ... ровейки се същевременно в косата ми Simple Smile

Ей го резултата:

Виж целия пост
# 1
Много гот са те направили.  Peace
И аз като имах къса коса експериментирах доста, сега обаче не смея, че не ми се ще да се подстригвам.
Иначе и аз обичам щурите работи- прически, облекла... въобще различното  Crazy
Виж целия пост
# 2
Ей Ан Мари - страхотна си newsm51 кога ли и мен ще ме избият дяволите да го сменя това русо newsm12
Виж целия пост
# 3
Много яко е станало smile3521 newsm74
Виж целия пост
# 4
Така си е-лудото си е лудо Mr. Greenно все си е по-добре от заспало Joy
Много си хубава с тия кичури WinkЧестита нова външност  bouquet
Виж целия пост
# 5
Страхотни са кичурите! Много гот стоят. Трябва да пробвам и аз, но нека мине малко време, че от 2-3 седмици съм руса.Нека поне малко моя да ме погледа такава, че той горкия се побърква.Постоянно си "меня главата".
Виж целия пост
# 6
Докато четях за "шаренкото" и всичките тия цветове, си меслех "Леле, кой знае какво е станало - мацаница!!!", но като те видях - искам и а-а-аз!!! Супер си, много хубави кичури са ти направили!!!!
Виж целия пост
# 7
Що ли и аз нямам кураж да си направя нещо такова Sad Така ми омръзна и на мене с тая руса коса Confused
Изглеждаш невероятно свежо Blush
Виж целия пост
# 8
Mацка си, Ан Мари!
Браво на теб за смелостта да бъдеш такава, каквато ти харесва  bouquet
То и мен, кога ли ще ми избие сачмата да стана брюнетка под прикритие Laughing newsm78
Виж целия пост
# 9
Ан Мари...много се радвам, че си се навила...аз не успях Rolling Eyes

Особено след приказките на мъж ми....
- "Аууу ама...като еди коя си фолк певица ли?..ма ти не виждаш ли, че повечето са шарени......?"
- "Ми не виждам бе"...ей на кьорава съм.....егати и мъжете Twisted Evil

Браво на теб  bouquet

Виж целия пост
# 10
Аууу, много хубаво! Стахотни кичури са ти направили! Искам и аз newsm03
Виж целия пост
# 11
 Супер са кичурте, много гот е станало,  като се замисля, на тъмна коса, също може да се получи интересен контраст Thinking, добра идея ми даде Wink

Аз последно миналата седмица ходих на фризьор, уж само за подравняване, а си напраправих асиметричен бритон и си скъсих бая косата
Виж целия пост
# 12
Ама кой знае докога ша издържа с таз глава Simple Smile
И мъжа на Вини ... музикалната си ориентация няма да сменя Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ама кой знае докога ша издържа с таз глава Simple Smile
И мъжа на Вини ... музикалната си ориентация няма да сменя Simple Smile

Ще го сменя аз него Close Mr. Green

Ей сега, ще го изненадам с тъмна коса....и това съм се замислила..като капучино или де да знам....кафява може би....ама искам и аз промянааааа Embarassed
амахаааа Whistling

п.п. Лесно ли се поддържат кичурите или не?
Виж целия пост
# 14
Супер си! Искам и аз  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия