Може ли да ми спре кърмата така?

  • 531
  • 5
Привет отново!  Wink
Имам едно въпросче към вас. Може би съм от щастливите майки, които успяват да спят по цяла нощ, но ситуацията е следната: бебето ми е в края на втория месец, кърмим се около 6-7 пъти на ден, последното е към 23-24 часа и след това е непробудно до 7-8 сутринта...Даже тази сутрин насила го събудих в 8 часа, защото снощи го кърмих към 23.30....Има ли опасност да ми спре или намалее кърмата така, или бебето си е най-добрият индикатор?
Иначе памперсите си ги пълним - ака по 3-4 пъти на ден.
?? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
 Hug Душа, ти си късметлийка. Да кажат и по-опитните, но аз мисля, че няма да ти намалее кърмата. Явно при вас нещата вече са се регулирали и са си влезли вритъм Heart Eyes Кърмете си се с кеф и си наддавайте, а ти се отдай на усещането и не се тормози излишно Hug Grinning
Виж целия пост
# 2
Няма защо да будиш детето, чакай само да си се събуди.
А за кърмата спокойно, щом е такъв режима на бебока и твоя е такъв  smile3521
Виж целия пост
# 3
Няма страшно, няма да спре кърмата! И ние бяхме така- беба спря да се буди нощем още след края на първия месец. Интервалите между храненията бяха същите- вечер от 10,30-11,00 чак сутринта към 6,30-7,30 и дори 9,00 часа. Кърма още имам в изобилие, но свърши нощното спокойствие Twisted Evil  - от няколко седмици пак имаме 2-3 нощни хранения. Радвай се на дългата почивка и на сладкото бебе, и кърми спокойно! Grinning
Виж целия пост
# 4
Мдааа, определено си късметлийка, но за "намаляване" на кърмата няма нужда да се притесняваш, докато вземе да намалява и ще ви почнат зъбите Mr. Green. Не че ти пожелавам да ти свърши рахата, но трябва да си свръх късметлийка за да спите безпробелмно и по време на зъбоникненето Wink
Виж целия пост
# 5
Няма защо да будиш детето, чакай само да си се събуди.
А за кърмата спокойно, щом е такъв режима на бебока и твоя е такъв  smile3521
И аз мисля така. При нас положението беше същото-даже беба откарваше по 12 часа понякога.Не съм я будила. Когато стана на 4.5 месеца/водихме я на море?/ започна обаче пак да иска да суче през нощта. И това продължи до преди 10-ина дена. Сега пак спи през нощта/не чак така непробудно/, но нямаме нощно кърмене. При нас тези промени ставаха за една нощ и бяха трайни. Проблем имах само първата нощ когато пропусна нощното хранене/беше някъде на около 2 месеца/ и ми се образува буца в едната гърда, но после се разкара. През това време някак си кърмата ми сама се регулираше и не сме имали проблем с недохранване. Захранване започнахме преди няма и седмица Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия