Гледайте ни днес,в БИБЕРОН

  • 2 163
  • 14
по телевизия СКАТ, където с Роси/лавендър/,разказваме за Движението на българските майки,за това как заедно с Вас,майките-доброволки,се опитваме да направим живота на децата в домовете малко по-топъл и красив,за нашите бъдещи проекти,и за това,как този форум сложи на4алото на вси4ко това[usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se]



ПОвторенията са : в неделя-8.30,понеделник - 16.30 и сряда - 11.30
Виж целия пост
# 1
А днес в колко часа е предаването?
Виж целия пост
# 2
Днес е от 14 Grinning
Виж целия пост
# 3
Мерси, ако имам време ще го гледам задължително. Wink
Виж целия пост
# 4
И аз ще го гледам! Grinning
Виж целия пост
# 5
Нямам кабелнаааааааааааааа Sad 
Виж целия пост
# 6
Нямам кабелнаааааааааааааа Sad 

и аз нямам, много ме е яд #Cussing out
Виж целия пост
# 7
коя от двете си ти? с розовото или със зеленото?
Виж целия пост
# 8
Мария е с розовото, а Роси - със зеленото
Виж целия пост
# 9
Лавендър ме помоли да пусна линка с интервюто от 7дни. Тя обаче каза, че при нея не се ораварял Sad Доста е голям файла ... почти 400МБ
С помощта на МЕРЕЛИН ви представям интервюто в 7дни. Клипа е голям, на мен ми даде малко проблеми при стартиране, но тръгна Simple Smile

интервю
Виж целия пост
# 10
И при мен не се показва образ, само звук.
Кодиран е с някакъв странен кодек (а уж имам качени всички стандартни кодеци и досега не ми се е случвало видеофайл да ми откаже да се зареди заради кодек). Дори G-Spota не можа да познае с какво е кодиран.
Освен това може да се направи поне на половина като обем, защото интервюто се повтаря във файла - свършва и започва от начало!
Това за техническите параметри...

Мария, Роси - и на двете интервюта бяхте страхотни, момичета!
Поздравления!  smile3501
Виж целия пост
# 11
И при мен не се показва образ, само звук.
Кодиран е с някакъв странен кодек (а уж имам качени всички стандартни кодеци и досега не ми се е случвало видеофайл да ми откаже да се зареди заради кодек). Дори G-Spota не можа да познае с какво е кодиран.
Освен това може да се направи поне на половина като обем, защото интервюто се повтаря във файла - свършва и започва от начало!
Това за техническите параметри...

Мария, Роси - и на двете интервюта бяхте страхотни, момичета!
Поздравления!  smile3501

Marinche,otvaria se s Media Player Wink
kachih go i se otvaria .
mnogo dalgo e obache,okolo 15 min.
Виж целия пост
# 12
Мамма, пробвай с VLC player, с вградени кодеци е, ако нещо не тръгне при него, значи изобщо няма да тръгне Crazy
Виж целия пост
# 13
Ми не знам Мерелин как са го рипвали:

Цитат
МЕРЕЛИН
   
(Без заглавие)
Tan4e,dano se poqvish skoro tuk ta da vidish tova
ka4ih s 300ta zora predavaneto
***
ama bil na nqkakv platen survur i ne mojelo da go svalqt mnogo hora 4e se ka4val trafika newsm78-za tova ti go puskam na li4na -na teb i rosi-ako imash ideq kade da go ka4ish taka 4e da go vidqt vsi4ki- Crazy-az sum mnogo bosa v tez neshtica priznavam si ooooh!
dnes pozdravi i celuvki na vsi4ki Hug bouquet
az patuvam za moreto
Виж целия пост
# 14
За интервюто в '7 дни' - при мен се отвори без никакъв проблем с BS Pllayer и беше съвсем наред. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия