немога да спа

  • 1 387
  • 18
незнам какво ми става от скоро не мога да спа в началото на бременоста нямах проблеми сега във 2рия триместър ми е невъзможно да заспа върта се върта се и чак към 9 сутринта заспивам до към11 какво да права как да си оправа съня?
Виж целия пост
# 1
Zdravei i az imax sawtiq problem kam 5,6,7 mesec ne mogex da spa i se vartqx cqla nowt ,tova se opravi 4ak kam 9 mesec pone pri men be taka ,ne moga da ti prepora4am niwto ,az gledax televiziq kogato nemi se spewe  a prez denq si pospivax ako me xvawtawe san ,dano skoro da otmine pri teb tozi period baby_neutral
Виж целия пост
# 2
Може би от 4-5 месец от бремеността сън не ме ловеше, нито през деня, нито през ноща. колко книги и филми съм изгледала по нощите. и така докато родих. Виктория е вече на година и 2 месеца почти и за това време само 1 нощ е спала непробудно. Умирам за сън. Понякога си мисля, че тогава му е било времето да си поспивам хубаво, ама на................. пустия му сън все не идваше
Виж целия пост
# 3
мимка   и аз имам този проблем от известно време , сигурно е просто хормони  newsm78
При мен обаче заспивам , но се събуждам към 1-2 и немога да заспя до 6  #Crazy и само се въртя в леглото или гледам филми ....
И аз се чудя , но май така ще си остане  Thinking
Виж целия пост
# 4
И аз така бях като бременна. Пий едно чайче от лайка вечер, успокоява. Топлото мляко също приспива. И не се върти и се мъчи ами чети нещо и сънят сам ще дойде.
Виж целия пост
# 5
И аз съм така Мимка! Peace
Вечер до много късно немога да заспя до към 2-3 часа,а сутрин се събуждам към 7 и после до 9 не ми се спи и след това заспивам луда работа,ту леглото неудобно ту възглавницата newsm78
Виж целия пост
# 6
Лелеее, сега като върна лентата назад тръпки ме побиват, безсъние, въртене по цяла нощ в леглото, особено последният месец. Тъкмо към 7 часа сутринта тръгвам да заспивам след цяла нощ кокорене и звъне телефона на човека (бъдещият татко) да става за работа, а той едно блажено спи и не го чува. И аз вместо да се отпусна да заспя започвам да го будя и моят сън вече хич го няма. Съчувствам ти миличка, за мен беше някакъв кошмар. Ще видиш после, че всичко си е заслужавало.
Виж целия пост
# 7
Ами май на доста бременни се случва. И аз бях така. Проблем е ако ходиш на работа и си като парцал на сутринта. Аз спрях да ходя точно от 4,5 месец и си взех един телевизор в моята спалня. Що имаше филми посред нощ ги изгледах, а сутрин си поспивах. Ама така е по тъмно едни тъмни мисли идват. После стана още по-зле, че и киселини ме тровеха. Понякога си пусках тихичко радио и така заспивах.
Виж целия пост
# 8
Не искам да те отчайвам, но аз бях така през цялата бременност до края. В първия триместър където се облегнех- там заспивах, ама втория и третия ела да видиш- адско безсъние. Как една вечер не можах да заспя като хората бе... #Cussing out Голям кошмар беше. Crazy Лекарите твърдяха че няма връзка с бременността, но според мен има. Може би хормоните имат някаква вина в случая.
Откакто родих пък е обратното- спи ми се две не виждам ама ща не ща будувам. babyuu Misc Baby Bottle  Tired
Виж целия пост
# 9
Откакто родих пък е обратното- спи ми се две не виждам ама ща не ща будувам. babyuu Misc Baby Bottle  Tired

Така си е Grinning Аз дори си бях измислила мое обяснение, че организма се тренира за бъдещите безсънни нощи. Пусто на моя тренировките не са му били достатъчно, защото сега и денем и нощем ми се спи Wink
Виж целия пост
# 10
Може би от 4-5 месец от бремеността сън не ме ловеше, нито през деня, нито през ноща. колко книги и филми съм изгледала по нощите. и така докато родих.

I аз съм така,но поне малкия вече спи по цяла нощ и то до 11 на обед,ама аз нали вися тук до късно и пак не мога да се наспя Crazy
Виж целия пост
# 11
И аз бях така, и тъкмо заспиш и ти се приходи до тоалетна Simple Smile))
Виж целия пост
# 12
Явно сме много  Tired Аз през деня искам да спя, но сам на работа и малко трудно, вечер си лягам към 11-12 и към 6.30-7.00 сам будна като се въртя и пробуждам непрекъснато Tired Дано скоро пак да спим нормално, че после както е казала Lady Marmalade:
Цитат
Откакто родих пък е обратното- спи ми се две не виждам ама ща не ща будувам.    
Ако някой знае хитринка за повече сън без будене да я казва веднага  Praynig
Виж целия пост
# 13
Явно сме доста не спящите и тези който не са спяли.
Книги как сте чели не пречихте ли на половинките си с лампите? newsm78
А това тамън да се унесеш и да ти се допишка е нааправо Ад.
Виж целия пост
# 14
И аз бях така -един месец - четвъртия, но после всяка вечер пийвах по едно чайче силно от липа и започнах да спя Simple Smile.Пробвай дано ти помогне, защото знам какво е да се въртиш и всички други да спят непробудно Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия