Дали е спонтанен аборт?!?

  • 1 158
  • 15
Момичета, помагайте!!!Вчера сутринта се появи течение с кафеникав цвят. Не беше много, но не беше и малко. И после спря. От вчера до днес нама почти нищо. Болки нямам.Обадих се на лекарката ми - тя каза да пия Дуфастон и да лежа до понеделник, тогава щяла да ме прегледа.Обаче аз незнам как ще издържа до утре - толкова много ми е притеснено.Дали не е спонтанен аборт това?




Виж целия пост
# 1
Не си мисли такива работи.Според мен не е -имам доста приятелки с такова течение по време на бременност,и са си раждали съвсем здраво беб4е Peace
Ти си почивай,и в понеделник на преглед.Според мен не трябва да се притесняваш излишно.Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
спокойствие и само спокойствие...има сто други причини за такова течение, ти обаче сега трябва само да си лежиш, да не се притесняваш, че ще си докараш контракции...
Виж целия пост
# 3
Наистина се успокой и не си мисли лоши работи! Най-важното е много да лежиш, за да се закрепи,ако е имало някакво леко отлепване. Веднага изпрати някой да ти купи нош-па. Ако е спонтанен, кръвта трябва да е по-ярко червена, също и режещи болки поне при мен беше така...
Стискам ти палци Praynig
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай, опитай се да бъдеш възможно най-спокойна до утре, а и щом лекарката ти е казала, че може да се изчака с прегледа значи симптомите не са за спешни мерки. Praynig
Виж целия пост
# 5
Спокойно, това не е аборт, щеше да имаш болки и много по-силно течение. Аз също имах такова течение, дори мисля, че по същото време от бременността, като твоето. Спираше и пак почваше и така до края на третия месец. Пих Дуфастон по съвет на лекаря ми (по 2 на ден - сутрин и вечер) и трябваше да почивам и лежа, но аз работих и търчах като луда. Както виждаш, всичко се размина и сега се радвам на сладкото си бебече. Успех и на теб и не се тревожи излишно!
Виж целия пост
# 6
snej_7  и аз бих те посъветвала същото . Да лежиш , щом ти е казала лекарката да пиеш дуфастона и но-шпа  и се опитай да се успокоиш малко, ако все пак ти е трудно да го направиш отиди на друг лекар още днес , но и аз мисля ,че ако е спонтанен кръвта трябва да е ярко червена.
Ако беше по -сериозно самата ти лекарка щеше да те извика веднага на преглед сигурно  newsm78
Стискам ти палци и аз  Praynig и утре да ни пишеш какво е станало на прегледа.
Виж целия пост
# 7
Както са ти казали,миличка,трябва да си спокойна,защото вредиш не само на себе си,но и на бебчето когато си нервна.При мен се появи същото течение,малко след него обилно кървене,но се оказа отлепяне и започнах да пия магнезии,дицинон и седях малко на системи.Сега си го имам пак всеки ден кафеникаво  по капка-две,но си налагам да съм спокойна,а и не мисля,че има от какаво да се притеснявам.Много мами са го имал,а са родили здрави бебчета.При теб няма обилно кървене с червен цвят и няма от какво да се страхуваш.Почивай си повече,не двигай нищо тежко,това е,което мога да те посъветвам. Hug
Виж целия пост
# 8
Лелееееееееее какви са тези лекари дето изписват лекарства по телефона и то на бременна. Когато аз прокървих и се обадих на моя лекар - репликата беше- "Идвай по най-бързия начин в болницата да те прегледам"
Поне можеш да бъдеш спокойна че лекарството е ефикасно, което ти е казала.
Но най-важното е спокойствието. Наистина лягаш и пазиш леглото поне 3 дни. Това ми помогна при два кръвоизлива, защото- мойте наистина си бяха такива и сега се радвам на прекрасна девойка. Желая ти повече усмивки и спокойствие.

П.С. Отиди на преглед при първа възможност
Виж целия пост
# 9
миличка, само спокойно. Аз кървих до 6 месец почти. Пих Утрогестан.Щом нямаш болки ниско долу не се притеснявай....Лежиш, почиваш и  в понеделник на лекар Hug
Виж целия пост
# 10
Не е спонтанен аборт. В 16 г.с плода си е вече доста голям, т.е щеше да си имаш доста сериозни болки, кървене и т.н. Ако ти е около датата на цикъла е възможно такова кафеникаво течение. Аз също имах подобно:) Пий задължително това което са ти предписали и отиди на лекар да те види утре. Предполагам, че не е опасно, но аз все пак не съм лекар newsm78
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря!Наистина ме поуспокоихте.




Виж целия пост
# 12
Щом течението е кафеникаво, няма проблем. Ако е ярко червено, тогава е по-сериозно и трябва да се посети незабавно лекар. Аз също пиех първите три месеца Дуфастон и Но шпа против контракциите.
А наистина, какъв е този лекар, който предписва лекарства на бременна жена по телефона?
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета!Ей сега се връщам от преглед - бебчо е наред.Даже и гълтателни рефлекси имало.Успокоих се най-после.Самао дето не ми казаха от какво се появи това течение,ама няма да се замислям толкова, че пак ще се притесня......





Виж целия пост
# 14
snej_7  радвам се че всичко е наред с теб и бебчето.
И както казва мъжа ми тепърва почват притесненията околко бебчо , така че ...... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия