ИМА ЛИ В ПЛОВДИВ 3D ЕХОГРАФ

  • 1 448
  • 15
ИМА ЛИ В ПЛОВДИВ 3D ЕХОГРАФ И КОЛКО СТРУВА
Виж целия пост
# 1
Няма.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=48218.0
Виж целия пост
# 3
Има Mr. Green в "Торакс"
Виж целия пост
# 4
Извини ме,но ти виждала ли си го.Не ти ли се струва странно такъв ехограф в частна клиника да струва 40 лв.Ако имаше,щеше да го знае целият град,а не да ходим до София и да даваме по 80-100лв.там.
Виж целия пост
# 5
Извинена си Mr. Green
На нашата щерка там и видях шундата има и снимки даже,ама няма да ги показвам щот последно време много извратеняци се навъдиха из нета Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравей!А диск дадоха ли ти.Щото на 3Д-то дават диск,а не снимки.И изгледът е като на видео,а не черно-бял,като на обикновените ехографи.Не ,че разбрах къде са ви гледали...Нещо ми се струва гнило това да се ракламира Торакса непрекъснато.Те имат 3Д,но си работят на предишния апарат.Сори,ако съм засегнала някого.
Виж целия пост
# 7
На нашата щерка там и видях шундата има и снимки даже,ама няма да ги показвам ..Grinning
Стиснат си и тва е Crossing Arms Сега разбрах що е то бащина ревност...от малка Mr. Green Да ви е жива и здрава Hug
Цитат
Нещо ми се струва гнило това да се ракламира Торакса

Българският манталитет е такъв...все си мислят хората за лошо. Извинявай и ти но аз съм пациентка заедно с мъжа в клиниката...била съм преди това и в други ...но тук разбрах какво е внимание и профисионалист. И мисля, че да давам обяснения на някой защо ходя е излишно. Само ще кажа, че от Ст-З ходя в Пловдив...лично и единствено заради клиника Торакс. И ще продължавам. Това са мои мнения и никой не искам да агитирам...
А за рекламата...ами добри са и немога на черното да кажа бяло нали Rolling Eyes

Д-р Даскалова...чакам си чека за рекламата Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Чакай сега,никой не е оспорвал професионализма,нали.За това си абсолютно права.Ставаше дума само за фантомния 3Д.
Виж целия пост
# 9
.....Ставаше дума само за фантомния 3Д.
Щом самата д-р Даскалова тук ви каза, че има такъв 3Д аз повече няма какво да кажа. На мен лично ми каза д-р Даскалов...макар, че на мен за сега не ми трябва такъв апарат...но се надявам скоро да ми притрябва Mr. Green
Не виждам смисъл да се лъже дали има 3Д или няма...аз знам, че има и вярвам на докторите.
Виж целия пост
# 10
Абе Мами, що е нужно да изпишеш един тон и половина глупости тука сега а? Ти откъде разбра, че въпросния 3Д е фантомен, и че на него не се работи?/да поясна, че съм съпругата на по-горе писалия БАШтатко/.
Ми работи се много ясно. Даже смело мога да кажа, че изобщо нямам идея къде е стария им амапарт щото от как дойде 3Д-то не съм го виждала даже. Айде стига завист вече и стига клюки, че здраво ми омръзна. Като си такъв Тома неверни запиши си час, иди провери, прегледай се там и после си позволявай да пишеш толкова осведомено.
Ама така де. Хем не си била там, хем си пишеш колкото тука да си проветряваш клавиатурата. Извинявам се за грубия език, но си нямам идея какво толкова ви бърка в здравето тази клиника Торакс.
Поздрави

пп. И да ти кажа, че диск или запис на касета дават ако си поискаш. Ние не поискахме, защото беба вече беше много голяма и не беше чак толкова интересно да се гледа.
Виж целия пост
# 11
Мами, вече струва 80 лв с диска плюс още 10 лв., ако искаш запис на касета.  Simple Smile  Предишната цена беше временна. Но промоцията свърши.

Защо не се знае в Пловдив - е това е доста труден въпрос. Отговорът е - фирмена политика (макар и за мен да е лишено от здрава логика, такова е виждането на ръководството на болницата - че няма да се прави реклама).

Иначе изгледът може да бъде в най - различен цвят, но не цветът е определящ за качеството на ултразвука. Също така няма пречка да се дават снимки, запис на диск или на касета; а освен в цветови работи и в звуков и в графичен режими. Може и нищо да не се даде на хората, а само да се опише какво се вижда и ултразвукът пак ще си бъде 3Д. Simple Smile Важен е не самият технически носител на резултата, а качествата на апарата, както и разбира се, кой гледа на него. Естествено, и двата апарата работят, и не на всеки човек е необходимо да се прави 3Д. Примерно при Хера са ползвали само 2Д и доплера (една също много важна опция).

Мами, д-р Даскалов утре и на 4 - ти е втора смяна (след 14 часа) и те кани да посетиш болницата, да видиш сама с очите си "фантома", все пак най - добрият начин е лично да се види и да се пипне. Може и сутрин, но тогава имат повече планови операции и раждания. Оставям ти неговия тел. 0898 20 60 05, уговори се кога ще е най - удобно. Simple Smile

Виж целия пост
# 12
Д-р Даскалова...чакам си чека за рекламата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще ти дам аз един чек!  Laughing

(Абе все лошо - ако не кажеш, що не се знае. Ако кажеш, що правиш реклама. Направо да се чуди човек. И без това в здравеопазването има толкова истински, важни проблеми, вместо заедно да се борим срещу тях, ние сами си създаваме вътрешни такива. Изобщо ти знаеш как работим срещу съпротива, и то като почнеш от най - високо ниво на институции - виж писмото на министерството - и до долу все така. Особено ми докривява от злословенето от страна на колеги. И въпреки това работата върви. А представям си ако наистина работехме заедно, както е в утопичните ми мечти.)

Простете за лиричното отклонение.  mods
Виж целия пост
# 13

(Абе все лошо - ако не кажеш, що не се знае. Ако кажеш, що правиш реклама. Направо да се чуди човек. И без това в здравеопазването има толкова истински, важни проблеми, вместо заедно да се борим срещу тях, ние сами си създаваме вътрешни такива.
За жалост това е болната българска истина Confused Но аз вярвам, че машината ще се смаже и ще заработи както трябва....но за това ще трябва много труд и упорство най-вече.
Виж целия пост
# 14
Здравей!А диск дадоха ли ти.Щото на 3Д-то дават диск,а не снимки.И изгледът е като на видео,а не черно-бял,като на обикновените ехографи.Не ,че разбрах къде са ви гледали...Нещо ми се струва гнило това да се ракламира Торакса непрекъснато.Те имат 3Д,но си работят на предишния апарат.Сори,ако съм засегнала някого.

Дофторката е била много подробна,а и жена ми ме е изпреварила щот трябваше да изпера дрехите на детето , да събера вчерашните от простора,да просна днешните,да сготвя ,да дам на малката да яде,да сготвя на нас и да изчистя newsm47, а иначе:
Здрасти!Диск не ми дадоха щот нямам излишни парички.Замалко щеха да ме пребият щот не искам диск,а черно бяла снимка ,ама аз устоях.А изгледа е като когато глеташ "Шрек" на телевизията и не е черно-бяло наистина.Не си разбрала къде,щот явно не си прочела заглавието на темата или пък си забраила предния си постинг,ама нищо нали се разбрахме накрая/ВАЖНО Е ДА ИМА РАЗБИРАТЕЛСТВО МЕЖДУ ХОРАТА/.Няма нищо гнило , щот сме обиколили 10-ки други доктори е силно казано и не да ги рекламирам , а чак ушите ми плющът.Гледат и на двата и по важното и по важното ВИЖДАТ.
Не се коси никой не си засегнала! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия