Продавалник - заместник?

  • 49 653
  • 339
Здравейте, вече в продавалник не може да се публикуват обяви. Някой сеща ли се за други подобни сайтове за обяви? Thinking
Виж целия пост
# 1
http://bebemall.net
Виж целия пост
# 2
Здравейте, вече в продавалник не може да се публикуват обяви. Някой сеща ли се за други подобни сайтове за обяви? Thinking

Как така не могат да се публикуват обяви?
Какво значи това?
Виж целия пост
# 3
www.aukro.bg
Виж целия пост
# 4
 На 15 юли 2010 г. Продавалник ще бъде "затворен" за публикуване на нови обяви.На 1 септември 2010 г. сайтът ще стартира с обновена платформа, нова визия и нови, ясни правила, като ще се завърне към началния си замисъл, а именно - сайт за покупко-продажби само на бебешки и детски стоки и стоки за бременни и кърмачки.
Виж целия пост
# 5
Хубаво са го решили- имаше нужда да се въведат някакви правила в този сайт,  който иначе като идея е много полезен.
Новия не ми допада, може би защото още не мога да свикна с визията му. Та съм решила да си изчакам 1-ви септември и тогава да си пусна ненужните вещи за продан.
Виж целия пост
# 6
Хубаво са го решили- имаше нужда да се въведат някакви правила в този сайт,  който иначе като идея е много полезен.
Новия не ми допада, може би защото още не мога да свикна с визията му. Та съм решила да си изчакам 1-ви септември и тогава да си пусна ненужните вещи за продан.

Но не знам дали разбра, че ще трябва да се ограничиш само до ненужните ДЕТСКИ вещи и то не се знае дали и от тях ще може всичко  Wink
Виж целия пост
# 7
Eми много важно, ще си загубят голяма част от потребителите на сайта. На мен лично алтернативният сайт ми допада и вече се регистрирах.
Виж целия пост
# 8
Цитат


Но не знам дали разбра, че ще трябва да се ограничиш само до ненужните ДЕТСКИ вещи и то не се знае дали и от тях ще може всичко  Wink

Няма да може всичко. Дрехи, обувки и играчки изглежда че няма да се продават. Поне това става ясно от отговора на администратора в тамошния форум. Остават колички, кошари, столчета и т.н.
Виж целия пост
# 9
Ех, значи, що пък да не могат обувки, като съм поръчала грешен номер от чужд сайт - какво да ги правя??? Нали може да свърша услуга на някой друг? Идеален си беше продавалника, ама нейсе...... Ако може едно ЛС и на мен, къде ще можем да си публикуваме и др обяви освен детски. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 10
Жалко за Продавалника беше ми любимото място за отдих.
кiki15 може ли и на мен да изпратиш линк,че както и да го напиша не ми се получава Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
И на мен не ми отваря.Продавалника ще ми липсва до септември
Виж целия пост
# 12
Именно липсата на разнообразие за продажба на всякакви стоки е порок на саит от такъв тип.
Какво пречи да си има продавалник с всичките му там категории, та било то и платен,някаква символична такса да има но така биха се събрали пари за хората отговорни за съществуването му.
Като се ограничи и откъм некоректни още по-добре би станало.
Виж целия пост
# 13
Мили мами, аз толкова се бях зарибила по продавалника, че като прочетох, че е спрян, направо все едно ми отрязаха дясната ръка!!!! Ако прочетете подробно темата относно рехормите там, ще разберете, че се оказва, че някои категории са в разрез с нашия мил и справедлив ЗАКОН!!!! Явно скъпата ни държавица е притиснала админи и модератори и така... да е жив и здрав бате Бойко 1000000000 цирея да му излязят по случая  smile3515
Виж целия пост
# 14
Аз не разбирам кой закон го е наложил?

Продавалникът беше много бавен и отдавна минах на Аукро. Изнервящо е всичкото това "запис", "отказвам се", "на ред е еди-кой си".  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия