1.500 кг. в четвъртия месец!

  • 599
  • 6
В петък бяхме на консултация - 4 см. и 1,500 кг. само на кърма. Laughing Педито ни изкитикува и каза да минем на диета, че такова бързо наддаване не било полезно за костите. Няма угодия - първия месец недохранено сега над нормата. Обаче аз се чудя newsm78, как се слага на диета кърмаче?
Поне не ме накара да захранвам, че пак щяхме да спорим по въпроса!
Виж целия пост
# 1
Преси, браво за мерките!
А за педиатрите угодия няма  Crossing Arms! Що за глупост - кърмаче на диета  #Crazy?!
Виж целия пост
# 2
Евала за мерките!  newsm10
А на педиатри верно няма угодия!
Виж целия пост
# 3
Аз пък не им вярвам на кантарите Crossing Arms Така през просото мерят и само един поглед хвърлят..., а онези мъници шават ли шават... Може предния път да са ти казали по-малко килограми. Много ми е интересно ние на тази консултация как ще сме, след като ми я претеглиха с близо 400 гр. по-малко Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И при нас беше така, чувала съм ги тези приказки за диети. До 6 месец бяхме все над нормата. Сега - фиданка.
 Изобщо не съм го ограничавала, нито съм спазвала часове и режими и т.н. 
А нощтното кърмене, за което ме анатемосват непрекъснато си го имаме и до днес.
Виж целия пост
# 5
Ей, ама верно много глупости можеш да чуеш от тия педиатри #2gunfireА как ти звучи бебе, родено 2.450 и 13.800 кг на 1 година-само на кърма. It's me! Както вече съм казвала във форумите,  наддавала съм и по 1.750 на месец, а сега съм 52 кг-виж ми лентичката. Така, че отсвирвай ги тотално тия глупости и си храни детенцето!
Виж целия пост
# 6
Нашия син първия месец качи 1,950 кг. Следващите малко по малко, но пак качествено. На 3 месеца беше голям колкото шестмесечното бебе на наши приятели. На прегледа при ортопед, го казахме, че много наддава и това ни претиснява. Той каза щом е на кърма да оставиме детето да яде колкото иска, а когато започне да се движи ще се регулират нещата. Така, че няма място за притеснение. Аз не ограничих детето ни с кърма. Давах му колкото иска. Това с диетата е голяма глупост. Успех.   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия