От 31- до 6 - една специална седмица

  • 3 931
  • 64
Не знам защо така го озаглавих, ама много ми се иска наистина да е специална - ей така без повод. но сенадявам наистина да има хубави неща в нея, смях до сълзите и щастие до болката. Искрено, искрено ви го желая.  Hug  Praynig  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
  Мая, тъпкано да ти се връща  Wink     Laughing Laughing Laughing

  Хубава седмица и от нас с Бубката!
  Вчера в Пловдив си спретнахме макар и кратка, но много хубава среща с Нина, Томова и Любознателна Hug
 
Виж целия пост
# 2
Успешна  добра да е за всички!
Виж целия пост
# 3
Усмихната и слънчева седмица на всички  Hug !
А снимки от Пловдив няма ли?!?
Виж целия пост
# 4
Много радост и усмивки и от нас newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 5
.........А снимки от Пловдив няма ли?!?

  Няма  Sad Аз успях да се измъкна съвсем за малко, оставих Тайфунката на майка ми. А и дори да бях взела апарата, той не е цифров и не мога да ги кача  Embarassed
Виж целия пост
# 6
здравейте и от нас:)
то се е видяло, че топло вече няма да бъде, ами дано има слънчице, че да произвеждаме повечко хормон на щастието:)
ние продължаваме борбата със сополите...май и хомеопатията не ни помага Sad
исках да се похваля, че в неделя ходих на Чигун. това е така наречената "китайска йога". супер добре ми се отрази и за мое голямо учудване, още след тренировката, коляното и кръста спряха да ме болят. днес имам мускулна треска на краката, но това е за добро Wink
на тренировката идва и едно момиче в инвалидна количка. не говорих с нея, щото съм нова и ми беше неудобно, обаче ми стана много приятно, че идва да тренира със здравите. за сега толкова от нас:) весела седмица и дано не ни настигат вируси и др. подобни! Praynig
Виж целия пост
# 7
   Здравейте всички, които искате нещо специално да ви сполети тая седмица, а и по принцип!
Надявам се всички дечица да оздравяват бързо, за да могат отсега да си пожелават подаръци за Нова година..
   Ние се борим с един студ, не е за разправяне..Стояхме, стояхме без топло, но снощи не се издържаше и отвинтих вентила на радиатора..Обаче топлото не дойде..Чува се, че нещо капе в парното, направо си църцори, нахлузили сме по един дебел пуловер и чакаме да стане утре, за да викнем някой техник да види това проклето парно. И си се гушкаме, за да ни е по-топло...
Дано на никой от вас да не му е студено....
Виж целия пост
# 8
Добър вечер и от мен Hug
Моля тези, които не видях в Пловдив, да не се сърдят, всичко стана много импровизирано.Аз дори от Пловдив видях конгресния център, залата на детската клиника и една пицария:))
Ама другия път повече...

Дано на всички е топло и 'здраво", да нямате сополки и други болежки. Весела седмица на всички

Какво стана с Искрица?
Виж целия пост
# 9
Здравейте, момичета!
Много ми липсва един събор вещерски да заформим... Що не се организираме да се видим? Много ми е мъчно за вас. Човек рядко в днешни дни среща истински хора, а вие сте от най-добрите.

Сети, много ми липсваш - въпреки, че сте наблизо! Ти пита ли мъжа си дали би имал някаква възможност да помогне на Лавендър - трябва да й отговоря - ако не може сега, то няма проблем... Я дай снимки ваши нови, пиши как е ЛОри - правите ли упражнения, тя какво прави, въобще - как сте на новото жилище?

Светла Владимирова пак се скри - ей дипломираната мама на двама - бързо да се разпишеш ка си, как я карате, каке  малкия... Спи ли спокойно и въобще как я караш.

Елингер, хайде пиши как сте с Теди.

Божидарка как понася гимнастиката? Танче, хайде дай снимки от прословутата ви почивка и да видим малката как ходи! А и от рожденния й ден. Вие каква торта и от къде купихте, къде празнувахте? Щото вече и аз се замислям...

Искрице, ако ти попадне някой комп - да ни пишеш как си, и какво казват специалистите за малкия.

Мая, радвам се, че си ни писала. Но не пишеш как си - мина ли ти депресията, какво стана с колата ви, Гого как е в новата детска градина? МАлката как се приспособява към яслата?

Валче, малкат Ния все бори тези сополи... Уши, нос, гърло гледа ли я? ДА не направи нещо хронично... Някакви нагревки ако трябва... Уф дано ти оздравее малкото слънчице! Ти чувала ли си Ели? Аз все се каня да я видя... Аз само мечтая за йога. Айде защото нещо разбираш - моляте виж има ли йога в Младост 3 - нещо доблро за начинещи! И ако може да е на по-достъпни цени, щото не съм сигурна ако е 5лв, че ще мога /ако мога въобще да си го позволя/ повече от веднъж на седмица.

Нинче, добре си се завърнала. Как са ти очите? А я кажи твоята госпожица къде влезе и как е в училището?

Габи, дано ви пуснат парното - много е странно, по принцип в Белите брези парното винаги е било адски силно.. Какво им става сега не знам. Боби как е? Как сте с акането? А с говоренето?

ЗА другите - скоро....



Виж целия пост
# 10
Сети, много ми липсваш - въпреки, че сте наблизо! Ти пита ли мъжа си дали би имал някаква възможност да помогне на Лавендър - трябва да й отговоря - ако не може сега, то няма проблем... Я дай снимки ваши нови, пиши как е ЛОри - правите ли упражнения, тя какво прави, въобще - как сте на новото жилище?
Аз същи искам да се видим, този месец сме на ортопед, може пък да е хубаво времето, ако не, ще съм си тук, до вас, близичко... в нета Hug
За дрешките аз веднага ти писах, не го ли получи съобщението?!? Ще напиша и тук за всеки случай-мъжа ми пътува всеки ден, но трябва да се разберем от кой квартал да ги вземе, за кой дом са /в града ли?/ и такива неща, затова ако искаш прати ми тел. си ,за да ти се обадя и да се разберем /ако е удобно , де/или пък пиши тук. Аз сега съм изпрала зимни дрехи и ще добавя и тях, но ако нейните са детски ще ти пратя нашите за някъде в СФ.Пробвах да прочета постове на Лавендър, за да видя пише ли нещо за Кюстендил, но тя пише на латиница, а аз имам малко време да преглеждам и не можах да открия, та ще ми е по-лесно чрез теб да се разберем за дрешките /и ако може да каже само колко са/.
Лора е чудесна, сутринта си разплете търлъка, обръща се постоянно и за секунди ако я оставиш може да падне, затова внимавам, много е бърза, усмихната, бърбореща и сладка Grinning.Тук се чувстваме много добре, а и ни е широко, в СФ бяхме в гарсониера и аз още не мога да се нарадвам на големите стаи.
Гимнастика -тя си стои на тепихчето за активна гимнастика, аз й сменям играчките и тя си се упражнява, обръща се ,почва в друга поза, после на страни, вдига крачета, изобщо пълна програма...
Това е от нас, снимки-скоро.
Чакаме ти да кажеш как сте, справяш ли се с лазещо-ходещото голямо бебе, много целувчици от нас с Лорка и за двама ви! Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Здравейте, девойки!

Нас ни нямаше, защото Йоан взе, че се разболя. Оказа се, че е херпангина, която за първи път чувах Embarassed. Горкият, изяде един тон подозрителни неща (някакъв гел, мляко със сода и мед, прополис на таблетки и какво ли още не), ама днес вече е добре и от утре пак е в яслата.
Гледам, че май само Лората е такава една здравенячка сред нас, та Сети, казвай, каква е рецептата?
Госпожите от радиопредаването да казват кога ще качат последните 2-3 предавния в нета, че вече много изостанах със слушането. Не че някой ми е виновен. Embarassed
Приятна седмица на всички! И ако решите да се срещаме - ние сме готови! Hug
Виж целия пост
# 12
и аз съм за среща! кажете някакво място дето не се пуши и може да се ходи с деца...щото иначе много студ, бреееее..
Наде, и на мен ми писна от тез сополи:( на всичкото отгоре, таткото ми пусна мухата "да не е нещо сериозно, а тез лекари да не могат да го открият" и вече взе и параноя да ме гони Embarassed сега сме на хомеопатични лекарства...не смея да се похваля, ама май има ефект/пу-пу/...лекарката която ни ги даде не е много опитна в хомеопатията, та не знам. ако пак нищо не стане, мисля да я заведа в Детско здраве. Ели не съм я чувала...то нашето ходене до болницата стана епично! таткото е казал, че иска да дойде с нас и все го чакаме да се освободи, а той все е зает...абе, срааааааам Embarassed Embarassed сега и кола нямаме, защото един джип ни удари и тя вече не става за нищо:(абе, оправдания да искаш! Embarassed
за йогата ще разпитам и ще свиркам. ти вземи напиши как сте? Дани прави ли бели вече? само се караш на съфорумците, ама си мълчиш за себе си Wink Heart Eyes
Лора е нашата гордост! Просто е великолепна/пу-пу!/
Йоан да не се разболява повече! харпангината стана много модерна напоследък...


Виж целия пост
# 13
Их, Йоанчо и той болничък бил Cry , но щом вече му минава значи е преборил болестта Grinning
agneshka, дано се разминете с хомеопатия, че малката откога милата се мъчи с гадните сополи, мноооого стана. Силно ви прегръщам, дано помогнат добрите мисли Praynig
            Целувчици за всчки дечица Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Мами, привет от нас! Хайде да ходим на форумската среща на 12.11. Много ми се иска да се видим там. Аз не съм твърдо решила, но много ми се иска да се организираме.
Наде, Дара е добре - на гимнастика ходихме 2 дни и после прекъснахме. Тя вече прохожда. Вчера за пръв път направи 2 крачки сама, но мисля, че е рано да казвам, че е проходила. Аз се мъча да ходя 2 дни в седмицата на работа, ама съм много разсеяна. И се уча да карам кола, по точно да паркирам - голям зор. Да ви кажа, че от форума добих смелост да се кача сама в колата, но с паркирането съм много зле. Даже вчера докоснах една друга кола при паркиране - добре, че никой не видя. Cry
Успех на всички! И да се видим скоро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия