Ясла в Ст.град от 10тия месец?

  • 439
  • 2
Подочух, че имало някаква ясла в Студенстски град, в която взимали децата от 10тия мес и били по 5-6 в група. Става въпрос за държавна ясла. Някой може ли да ми каже нещо за тази ясла Praynig
Виж целия пост
# 1
здравей "землячке"
знам че можеш да подадеш молба в 19 ОДЗ в Младост 2 и 28 ОДЗ /това вече не е 100%/
ако ти е мноого спешно виж в 19-то щото там преди гледаха и много малки деца /когато беше само за социално слаби деца/ - сега приемат всякакви деца и аз лично много харесах директорката и мисля  ако не ми мине котка път от напролет да пробвам малчо
но най-важното е, че директорката е ЧОВЕК и може /ако разбира се има възможност/ да ти влезе в положението и да се опита да ти помогне!
ако искаш пиши на лс и ще ти дам телефони за връзка
а и ако искаш да съберем малката и моя младеж а ние да пийнем по едно кафе
Виж целия пост
# 2
Синът ми ходи в тази ясла, 69 ОДЗ на гърба на Студентска поликлиника. Да приемат и деца, които след навършени 10 месеца, но в групата има и доста по големи дечица. Петър е на 18 мес. и аще е в 1-ва група с най-малките и общо са към 12-13 деца. За тях су грижат две мед. сестри и една лелка. За най-малките си има кошарки. Моя приятелка си даде детето на 11 мес. в същата ясла, освен болестите други проблеми не е имала. Имай впредвид, че там не проверяват всяка сутрин децата за болести и не връщат дечица със сополи и кашлици.
Директорката се казва Николова и е много приятен и разбран човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия