По-болезнено ли е второто секцио?

  • 848
  • 8
Predstoj mi 2 rajdane s sekcio i iskam da znam dali she boli kato parvija pat....ili she boli po malko? Thinking
Виж целия пост
# 1
Амиии... Мен ме болеше повече - макар да ме убеждаваха, че няма откакво да ме боли! Shocked Ама и аз съм си по-чувствителна!  Embarassed
Но някак по-добре се справих от първия път- много упорито станах и ходех колкото се можех повече.
От втория ден (1-я беше в реанимация) си взех бебето -с две думи мобилизирах се повечко!
Някои твърдят, че второто секцио е по-леко, нека и при теб бъде така!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Според мен болката есъщата,както при първото секцио.Най-важно е да си в сигурни ръце и позитивна нагласа.А иначе и аз не издържам никак на болка,но тя е докато подейства болкоуспокояващото- най-много  10 минутченца. Wink
 УСПЕХ! Hug
Виж целия пост
# 3
При мен второто секцио беше много по-безболезнено, а и възстановяването беше много по-бързо в сравнение с първото.

Успех!
Виж целия пост
# 4
В стаята ми в родилно бях  с ено момиче с второ секцио - болеше я доста, лекарят й каза, че при второ рязане матката повече боли  Rolling Eyes Но пък после в стата дойде друго момиче с второ секцио и каза, че няма нищо общо с първото, сега я боляло много по - малко, много по - бързо станала и по - бързо имала газове, абе изобщо каз, че все ено не  ебило секцио  Rolling Eyes
Желая ти успех, не мисли за това, ти вече знаеш, че всичко си заслужава  Hug
Виж целия пост
# 5
И на мен ми е интересна темата.  Аз родих секцио и ако раждам втори път пак ще е секцио.
А иначе доколкото знам,втория път било по-безболезнено,но при всеки е различно,зависи от организма. Аз изобщо не търпя на болка и възстановяването ми беше ужасно.
Виж целия пост
# 6
Едно момиче в стаята беше с второ секцио и каза, че е по-болезнено от първото. Но пък и тя беше алергична към аналгина, та и почти не я обезболяваха.
Виж целия пост
# 7
И аз съм алергична към аналгин и обезболяването беше минимално... въпреки това - второто беше много по-безболезнено. Даже сама отказвах да ми поставят обезболяващи (след операцията), защото болката беше минимална и съвсем поносима.
Виж целия пост
# 8
За мен не беше по-болезнено, даже беше доста по-леко.
Все пак има и елемент на нагласа и зависи от човека.
Превърни факта, че си минала вече по този път и знаеш какво да очакваш, в преимущество.
Честно казано, ми е трудно да преценя дали наистина ме боля по-малко, или просто се бях мобилизирала и знаех какво да очаквам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия