ЧАЙ ОТ МАЛИНОВИ ЛИСТА

  • 14 574
  • 8
МОМИЧЕТА ДОКАТО СЕ РОВИХ ИЗ НЕТА ОТКРИХ ТОВА
http://www.babycentre.co.uk/expert/545986.html.
НЯКОЙ ПРОБВАЛ ЛИ Е ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Здравей,

английският ми не е много добър, но аз четох за чая от малинови листа в списание 9 месеца от 99г.  "Това е естествен начин за узряване на маточната шийка, който я прави по-мека и еластична. Мускулатурата на матката се тонизира, което допринася за по-ефективни и (евентуално) по-безболезнени контракции."
Започва се от 28 г.с с една чаша дневно, след 2-3 седмици - две чаши  и се стига до 3 чаши през 37 г.с.  Аз лично си направих веднъж миналата седмица чай от зелени малинови листа и сложих няколко плодчета за аромат. Хареса ми Grinning  и смятам да започна по редовно да го пия.
Виж целия пост
# 2
А откъде го купи? Продават ли някъде пакетиран или трябва сама да си береш листа  Rolling Eyes ?
Виж целия пост
# 3
Купуват се от билковите аптеки, на грамаж.
Аз пък знам, че предизвикват контракции.Също така аптекарката ми каза, че запича този чай.
Аз си бях купила, тъй като преносвах, но уви-не ми помогна.
Виж целия пост
# 4
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:
Виж целия пост
# 5
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:

БЛАГОРАРЯ ТИ 6О6I И АЗ СМЯТАМ ДА ОПИТАМ ,АКО НЕ МИ ПОМОГНЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ МИ НАВРЕДИ .УСПЕХ И НА ТЕБ.ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО  БРЕМЕНЕЕНЕ. 55
Виж целия пост
# 6
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Bobbylein
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.

А ИМАШЕ ЛИ ЕФЕКТ Confused:  :tellme:
Виж целия пост
# 8
Цитат на: bina
Цитат на: Bobbylein
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.

А ИМАШЕ ЛИ ЕФЕКТ Confused:  :tellme:


Да ти кажа честно, не съм 100% сигурна, че благодарение на чая, бремеността ми мина доста леко и родих толкова лесно и бързо.
Но определено не ми навреди Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия