??? преди да се роди???

  • 1 317
  • 18
Искам да ви попитам - преди да родите забелязвали ли сте някакви промени в бебчето - да се кратне изведнъж или пък обратното да стане по-енергично - или нещо друго - има ли някакви такива признаци...
Виж целия пост
# 1
Последните дни преди раждане съм забелязала кротване. Но това е описано по книгите - мястото намалява и движенията се ограничават. Друго не помня.
Виж целия пост
# 2
Последните дни преди раждане съм забелязала кротване. Но това е описано по книгите - мястото намалява и движенията се ограничават. Друго не помня.

Същата работа Peace
Виж целия пост
# 3
Изобщо нямаше кротване.Само беше заел аеродинамична стойка Wink,и едвам дишах.
Виж целия пост
# 4
на нас ни остават също 2 седмици. обаче бебка продължава да буйства със същото темпо, както досега. само че вече не си върти цялото телце, а само като че ли само опъва крачета и ръчички. доста силни ритници дава, явно й е тясно много.
Виж целия пост
# 5
ми то ние до сега бяхме сравнително кротки, но от 2 дни направо на пумпал стана - все се върти хоп дупето от едната хоп от другата страна на тялото - и се чудех какъв е този ентусиазъм изведнъж - иначе само си се протягаше и от време на време някое малко по-рязко движение и това е, а сега напрао лудна изведнъж  #Crazy та се зачудих да не би да се намества нещо, да му се излиза вече и да се приготвя знам ли... Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Риташе до последния момент, не съм забелязала промяна newsm78
Виж целия пост
# 7
Изобщо нямаше кротване.Само беше заел аеродинамична стойка Wink,и едвам дишах.

Така беше и при нас Peace
Виж целия пост
# 8
Мърдаше денонощно до края #Crazy
Виж целия пост
# 9
Последните дни преди раждане съм забелязала кротване. Но това е описано по книгите - мястото намалява и движенията се ограничават.

 newsm10
Виж целия пост
# 10
До последно си риташе и много и се радвах.
Виж целия пост
# 11
Нямаше промяна в движенията и преди да родя.

Само, че аз имах някакви странни предърпвания, ниско долу, много ми се спеше, все гледах да си полягвам, гърдите ми станаха тежки и болезнени.
Вечерта преди да родя, казах на мъжа ми, че имам предчувствие, че до 2-3 дни ще си имаме бебе. Е, още на другия ден по обяд си гушкахме бебето Wink
Виж целия пост
# 12
Ами той съвсем спря да мърда, постоянно се шашках, дори съм ходила на тонове за да се уверя, че е добре. Единственото, което правеше всеки ден е, че хълцаше по половин час  Mr. Green
Успех с раждането  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Бебока колкото ми наближава термина повече ритка.Много е активен Blush
Виж целия пост
# 14
Уж казват, че се кротвали, но моите лудетини не се спираха до деня на раждането, даже в болницата като ме сложиха на апарат за тоновете се видяха в чудо, защото от много мърдане тоновете се губеха. По време на контракциите също ми удряха по някой друг ритник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия