д-р Христова-правителствена болница

  • 5 112
  • 18
Моля ви маминка родили при нея да споделите какво мислите за нея.открих и името в черния списък на родители преживели загуба и много се притесних ,защото тъкмо окончателно бях решила да родя при нея  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Това е възможно най-добрия избор, който можеш да направиш! Няма по-добър лекар от д-р Христова, а и като човек е страхотна.Вярвай ми, ако има някой който наистина си разбира от работата в тази болница, то това е д-р Христова. Няма да съжаляваш, повярвай ми!
Виж целия пост
# 2
прасенце,аз ти писах на лични.
неведнъж съм писала,че съм на 100% доволна от Болница Лозенец. Hug
Виж целия пост
# 3
Не ми се иска да се повтарям и да досаждам с мнението си, защото на прасенце писах на лични, но искам и тук да отбележа по повод изказванията на Гуги и СърДечко, че "доктор" Христова вероятно е добър специалист, когато става въпрос за нормално протичаща бременност!!! За мен тя си остава неспособна да се справи с патологични случаи, какъвто беше моят, а също и без възможности да вземе адекватно решение по подобен проблем, още по-малко да го съобщи на пациентката си по начин, по който да не остави в последната убеждението, че е настъпил краят на света #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Аз не съм нейна пациентка и не съм коментирала качествата и.
За друго писах на прасенце.
Вярно,че е малко грубичка и директна,но само това са ми впечатленията-от визитациитe.
Виж целия пост
# 5
Аз родих при д-р Христова на 1 септември и съм невероятно доволна от нея. Видя ми се страхотен специалист, верно- малко цапната в устата, но пък невероятен човек. Много съм доволна и ако трябва да раждам пак- пак при нея бих отишла!!!
Виж целия пост
# 6
За Д-р Христова не веднъж съм споменавала все хубави неща. Вярно, моята бременност беше абсолютно отвсякъде нормална, проблеми никакви, нормално трябваше и да родя. Д-р Христова ме прие сутринта, вярно че е цапната в устата, но на мен ми допадна, точно в моменти, когато имах нужда да ме окуражи го правеше. И отново тя реагира навреме, и днес с Алекс сме живи и здрави. Маймуни се обърна на 6см разкритие напряко, и се наложи спешно секцио.
За Д-р Христова мога само добро да кажа, защото и добро съм видяла от нея.
Може, възможно е да има и случаи, когато не е могла да помогне. Но само ти разказвам какъв беше моя ... Въпрос на личен избор е при кого да родиш.
поздрави и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз също раждах при д-р Христова и наистина останах много доволна!

Моето мнение е, че не бива да се влияеш особено от негативното мнение за даден човек, а най-вече за доктор, особено в състояние на бременност. Гледай по-ведро и позитивно, не се притеснявай за нищо и съм сигурна, че всичко ще завърши успешно и красиво - имай вяра в това!
Виж целия пост
# 8
аз скоро родих в правителствена б-ца. Оперираха ме -р Асенова и д-р Дамянов, при д-р Христова съм била само на косултации . Да, цапната е в устата, но на мен ми хареса. абе всичко в правителствена много ми хареса, лекари, отношение , стаи храна Grinning ВСИЧКО!
Виж целия пост
# 9
аз скоро родих в правителствена б-ца. Оперираха ме -р Асенова и д-р Дамянов, при д-р Христова съм била само на косултации . Да, цапната е в устата, но на мен ми хареса. абе всичко в правителствена много ми хареса, лекари, отношение , стаи храна Grinning ВСИЧКО!

И мен ме оперираха д-р Асенова и Дамянов,но Христова минаваше на визитациите. Останах с добри впечатления,въпреки че е малко груба.
А за болницата-перфектна е!
Виж целия пост
# 10
Каквото и да решиш ти желая Леко и безпроблемно раждане.
Виж целия пост
# 11
Няма какво по-различно да кажа от горните мнения.
На мен ми харесва като доктор.Тя и д-р Папазов ми правиха второто секцио.
Виж целия пост
# 12
Момичета, не искам да споря с вас. Това е като темата, подбна на : "Коя акушеро-гинекологична болница да избера? Майчин дом или Правителствена или др.?" Когато казах, че начинът на общуване с нея не ми допадна, имах предвид не просто, че "е цапната в устата", а защото не ми се струва нормално на въпроса, зададен от мъжа ми по повод на моето състояние: "Какво става и защо не й казахте диагнозата? (missed abort, която тя написа върху ехографската снимка), отговърт й е бил: "Ами, за да не я тревожа излишно!?!" Shocked. Какво означава лекарят да не те тревожи излишно, ами ако не дай си боже бях получила натравяне на кръвта, кое щеше да е по-важно - психическото ми или физическото ми здраве??? Затова реагирах така на запитването, в крайна сметка всеки си има мнение и това е моето!
Желая ви късмет! Peace
Виж целия пост
# 13
Христова участваше в екипа, който ми прави секциото, не беше планирано, реагираха точно навреме и адекватно, нямам забележки, тя е един от най-добрите специалисти, при които съм ходила.
Успех!
Виж целия пост
# 14
koleabia se da ragdam pak  pri neia da si priznaia.rodih sus sekcio predi vreme i tia me operira.
tazi skrita cinichnost i grubovatost, prolichavashta v   neprikrito nadmenno durganie moge bi sa provokirani ot neshto- moge bi ima prichina da se durgi taka, da e deformirana veche.. aide da spra s profili, no se kolebaia!
no shtom tolkova hora sa usetili che neshto ne e nared to ima zashto....izraziavam mnenie za haraktera i  a ne za neinia  profesionalisum.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия