Питане към мацките с руса коса

  • 9 385
  • 43
Момичета,имате ли промяна на цвета на косата през зимния период?

Аз лятото имам сребристо руса коса,направо идеален цвят,но като дойде зимата и цвета ми пожълтява Close,особено в основата.Смятам,че се дължи на това,че така,или иначе зимата,поради по-слабото слънцегреене косата потъмнява и това се отразява на крайния цвят след боядисването.А иначе от 10 и повече години се правя с една и съща боя.Но винаги зимата ми е такава Tired

Мразя го този период Crossing Arms

А при вас така ли е?И правите ли нещо,за да убиете жълтия цвят?как мразя да съм като патка в главата Close
Виж целия пост
# 1
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink
Виж целия пост
# 2
Браво!Направо мяташ съветите,а си новичко блонди!Само така!
Мерси много!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз бях блондинка 6-7 години и точно заради този патешки цвят минах отново към брюнетките Confused
Виж целия пост
# 4
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink
Копче, перлата хваща само на много светло руси коси. Тези, които се числят към платинено русите. Моята е руса, но не чак дотам и не ми хвана. Има още един сив тониращ балсам на Престиж, по-наситен, мислех него да взема, но само с мисленето си останах. Какъв е твоят цвят? Пусни някое фото, плс Grinning
Виж целия пост
# 5
Копче, перлата хваща само на много светло руси коси. Тези, които се числят към платинено русите. Моята е руса, но не чак дотам и не ми хвана. Има още един сив тониращ балсам на Престиж, по-наситен, мислех него да взема, но само с мисленето си останах. Какъв е твоят цвят? Пусни някое фото, плс Grinning
Стига, бе, Лилит!  Cry
Ти сега не ме отчайвай в борбата ми за рус косъм! Mr. Green
Ми така ми каза фризьорката ми, пък тя има много хубав цвят и аз искам като нея. Тя така ме учи и аз сега така ви уча. Joy
Шегата на страна, ама по погрешка съм блонди сега.
Отидох да си правя само кичури -то ме запалихте с вашите теми тука за руси кичури Laughing.
Та реших се аз, ама си се върнах не само с кичури, ами с чисто нова руса главица. newsm78 Crazy
Та ша патя ся с нея. Mr. Green
Снимки нЕмам. Laughing
Виж целия пост
# 6
Я марш да се снимаш... Mr. Green
А за перлата - ако няма полза, няма и вреда, тъй че дерзай и се обади после да кажеш за ефекта Grinning
Виж целия пост
# 7
Браво!Направо мяташ съветите,а си новичко блонди!Само така!
Мерси много! bouquet
А хм, моля, моля! bowuu
Пак заповядай! Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Я марш да се снимаш... Mr. Green
А за перлата - ако няма полза, няма и вреда, тъй че дерзай и се обади после да кажеш за ефекта Grinning
Непременно!  PeaceЗа ефекта имах в пред вид!
Пък нямам си бързо фото, к'во да правя. Blush
Виж целия пост
# 9
Аз използвах тониращия балсам на Лонда - невероятно готин ефект има върху светло руси коси
Виж целия пост
# 10
Ей ама това е добра идея. Ще взема да го потърся тоз балсам. А иначе моята не само зимата, но и като и дойде време за боядисване пак потъмнява, въпреки че естествения ми цват е светъл и е пепелив незнайно защо почва да ми бие на жълто особено в корените. Най вероятно се дължи на слънцето през лятото. Да ви кажа доста се замислих днес като си купувах боя дали да не си я направя малко по-кафява за зимата, ама ме разубедиха. Може би следващия път.
Виж целия пост
# 11
Абе аз преди време реших да дам малко почивка на русата си коса,като забележете с какво почиваше-боядисах я кафява,като оставих руси кичури и направих и медни такива!(направо я спасих от третиране,няма що Crazy),но трябва да ви кажа,че това е още по-лош вариант,щото русото избива много бързо и за месец,месец и нещо,нямаи помен от кафявото и какъвто и да е дръг цвят и става по-зле даже,така че който се е хванал на хорото с руса коса,ще си го играе!

Аз си я харесвам руса и нямам намерение да я пребоядисвам,пък и това жълтеникаквото в корените е само от ноември до март,така,че се търпи някак си  Tired
Виж целия пост
# 12
Това с избиването на русото го знам. Аз не искам да я сменям трайно, а само временно. Иначе съм правила идиотската грешка, когато беше модерно да се боядисам черна катран.. та зор видях докато се изруся, така че тая грешка на никой не я препоръчвам да я прави
Виж целия пост
# 13
Аз като едно новоизлюпено блонди newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink
Напълно съгласна Peace, този балсам ми подържа цвета от три години вече, а моят цвят е пепеляво русо( естествено + кичури) Wink Бубе, пробвай с Перлата! Hug
Виж целия пост
# 14
А за тониращия балсам на Лонда ще каже ли някой нещо?Номер,или цвят? Thinking

Аз първо ще пробвам с перлата,че ми се струва по-евтин вариант,а после ще търся друго,ако не стане,но информацията никога не е излишна,нали? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия