Пилешки Крилца

  • 1 454
  • 5
У дома обичаме пилешки крилца. Но ни омръзна все печени с най-разнообразни маринати.. В какви ли не бъркочи съм ги киснала..ама все си е същото. Даже по нечия рецепта пробвах с ром, мед и какво още беше.. лимонов сок ,сол и т.н...
Някакви странни рецепти с крило да приготвяте? Изключвам крилото с ориз.. Мъжото не му се нрави.. Който е ходил в казарма така е "капризен"... Wink
Виж целия пост
# 1
Аз ги правя пържени във фритурника - не е някаква сложнотия, но стават страшно хрупкави и пикантни, е и калорични, а с биричка как вървят.... Обаче мъжо не обича крилца и за това отдавна не съм правила.
Виж целия пост
# 2
Аз ги харесвам на скара, другото което се сещам е оваляни в сусам и изпържени.
Виж целия пост
# 3
Един приятел беше сготвил за нас, гостите, крилца по следния начин: сварил ги малко и ги овалял в яйце, галета, натрошени на едро фъстъци, червен пиперец и сол. Това се пържи. А може и във фурната, върху  скара в тава с вода на дъното при 150 -180 градуса и се обръщат. Беше вкусно и странно, но на мен не ми допада панирано пилешко.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: alma
У дома обичаме пилешки крилца. Но ни омръзна все печени с най-разнообразни маринати.. В какви ли не бъркочи съм ги киснала..ама все си е същото. Даже по нечия рецепта пробвах с ром, мед и какво още беше.. лимонов сок ,сол и т.н...
Някакви странни рецепти с крило да приготвяте? Изключвам крилото с ориз.. Мъжото не му се нрави.. Който е ходил в казарма така е "капризен"... Wink

Алма, защо ти е да се чудиш как да ги правиш? Пиле Клас имат страхотни пилешки крилца.Струваха 0.20 лв бройката , сега не знам колко са, това беше пролетта.В Пикадили също имат хубави крила печени, но доста по-скъпички бяха. Препоръчвам ти тези на Пиле Клас.Аз тук купувам Honey Garlic , също не са лоши, може да пробваш нещо с мед и чесън (тази комбинация помага при високо кръвно) аз ги правя на фурна, но много мирише на чесън после  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 5
Privet alma,
6te se opitam da ti buda polezna po otno6enie na krilcata. Az gi pravia pulneni, verno procedurata e bavna, no puk rezultata e neveroiaten.
Zapo4va6 purvo s otdelianeto na goliamata i po debela kost na kriloto, kato se starae6 da ne naru6i6 celostta mu, triabva da se polu4i ne6to kato djob4e. Izvajda6 i kolkoto moje6 mesce ot vutre.
Sed tova vzima6 nakulcano pu6eno file ili kaima ovkusiava6 s kuri, 4erven, 4eren piper i malko soev sos, i zapo4va6 da pulni6 kriloto.
Zatvaria6 djoba s kle4ka za zubi i go podpravia6  otvunka. Taka prigotveni krilcata moje6 da gi izpurji6, izpe4e6 na furna ili na skara.
Garantiram ti neveroiaten uspeh.
Receptata pozvoliava i mnogo fantazia.
4ao i uspeh
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия