Въпрос към посещавалите Дисниленд, Орландо

  • 1 319
  • 9
Майчета, заминаваме в събота в Дисниленд за 4 дена, и ме интересува някой ползвал ли е някакви хранителни планове там и има ли смисъл от тях? Какви пропуски за атракциите е хубаво да се купят за 4-членно семесйтво? Може ли да се мине без да наемаме кола?
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Ние се хранехме през деня в парка, който разглеждахме - има много павилиончета за храна, а вечер на пицария или китайски бюфет (там виждам какво е яденето). На много места из града продават билети с намаление, ако вземеш по няколко за атракцион, за съжаление не помня вече цените. В самите паркове билетите са по-скъпи. Не, без кола няма как да минете - разстоянията са големи и само ще изгубите от малкото време за разглеждане.

Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 2
Майчета, заминаваме в събота в Дисниленд за 4 дена, и ме интересува някой ползвал ли е някакви хранителни планове там и има ли смисъл от тях? Какви пропуски за атракциите е хубаво да се купят за 4-членно семесйтво? Може ли да се мине без да наемаме кола?
Благодаря ви предварително!
Вижте в МакДоналдс, ако купите някакво меню (или в други вериги) дали нямат купони/бонове zа намаления zа Дисниленд (било то zа вход, някои атракции, храна и т.н.)  Simple Smile
Приятно прекарване и не се качвайте на луди въртележки с пълни кореми  Sick Hug
Виж целия пост
# 3
Искам само да ви пожелая приятно прекарване и много емоции. И да разказваш после как е било, защото ние с мъжлето имаме намерение да отидем там другото лято!(дай Боже)
Иначе вчера посетихме френската Дисниленд и много ни хареса, особенно Оли не искаше да си тръгва... Party Party Party Party
За яденето ние хапнахме в едно заведение наподобяващо МакДоналдс, на мене храната там изобщо не ми хареса. Но за друг път ще знам!
Приятно прекарване!
Виж целия пост
# 4
Майчета, заминаваме в събота в Дисниленд за 4 дена, и ме интересува някой ползвал ли е някакви хранителни планове там и има ли смисъл от тях? Какви пропуски за атракциите е хубаво да се купят за 4-членно семесйтво? Може ли да се мине без да наемаме кола?
Благодаря ви предварително!

Зависи къде ще отседнете. Ако сте в самото селище, тогава кола може и да не ви е необходима, т.к. там има чартърни автобуси, качващ пътници от хотелите - има автобуси за всяка атракция. Ние не сме ползвали хр. план, а вечеряхме където ни харесва (бяхме с кола и само със съпруга ми). Относно атракциите - аз бих проверила още при вас - при агенция, защото билетите по начало са доста скъпи.
Още един съвет - ние бяхме в хотел, който предлагаше намаление на билетите за Дисни (мисля, излизаше 2 безплатни билета срещу два платени или нещо такова на човек)срещу някаква мъглява презентация и ние се хванахме! Много неясно бе формулирано за какво става въпрос. Оказа се, че става въпрос за прословутите "тайм шеърс". НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Просто заобикаляйте такива оферти.
Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 5
Много благодаря на всички за отговорите  Hug!!! И предупрежденията ...  Naughty Лаура, в самото селище резервирахме хотел, и аз четох за разни бусове дето возят до атракциите, ама друго си е да чуеш от патила глава, че не трябва кола. Ще разказвам като се върна! Grinning Hug
Виж целия пост
# 6
И много да снимаш  Grinning
Приятно изкарване и много емоции  Grinning

И ние малко 4акаме да поотрасне Самуил, за да го заведем  Wink
Виж целия пост
# 7
Много благодаря на всички за отговорите  Hug!!! И предупрежденията ...  Naughty Лаура, в самото селище резервирахме хотел, и аз четох за разни бусове дето возят до атракциите, ама друго си е да чуеш от патила глава, че не трябва кола. Ще разказвам като се върна! Grinning Hug

Надявам се да става въпрос за селището "Дисни", защото ние бяхме в "Кисими резорт", който се рекламира като част от Дисни, но се оказа много далеч! Без кола е абсурд. Нашият хотел бе почти до летището. Още нещо за Дисни - ние със съпруга ми бяхме с кола под наем и след к. тръгнахме от летището започнахме да си търсим улицата с хотела. Оказа се, че тази улица си сменя 3 пъти името, докато стигне от Дисни до хотела ни и за съжаление, това не е отбелязано на картите, които ни дадоха.  Отне ни два часа обиколки докато го намерим и то след като попитахме в друг хотел. Още ми е запечатано в съзнанието. Имайте и това предвид!
Весело изкарване!
Виж целия пост
# 8
Здравей,
Дисни са няколко парка. И всичко е направено да е максимално удобно с деца. Но мисълта ми беше за превоза. И ние като вас разчитахме на автобусите от хотелите. Оказа се обаче, че без кола не може и се наложи да запазим колата, с която се предвижихме от Форт Майерс. Разстоянията са големи и да разчитате на автобус, който се движи по график е истинско истезание. Ако наемате кола ви препоръчвам да го напрвите предварително по интернет. Оказва се, че ако наемеш кола на място е по- скъпо. Най- евтините тарифи бяха на Трифти. Наемаш колата пълна, можеш да я оставиш на летището празна.
Приятно изкарване Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Още веднъж много, много благодаря на всички за отговорите!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия