Дайте идея!

  • 699
  • 9
Моля дайте идея как да оформя косата ми.Аз съм със естествено къдрава дълга до кръста коса,без бритон.Омръзна ми да я връзвам.Много искам да я нося спусната и да стои добре.Та  желанието ми е да се запази дължината ,но да се оформи,ала не знам как.
Виж целия пост
# 1
ами пробвай с пяна фиксатор, щом имаш такава хубава коса, малко и трябва, разбирам 4е искаш да ти е удобно, но това с дългите коси е малко сложно.
Виж целия пост
# 2
Моля дайте идея как да оформя косата ми.Аз съм със естествено къдрава дълга до кръста коса,без бритон.Омръзна ми да я връзвам.Много искам да я нося спусната и да стои добре.Та  желанието ми е да се запази дължината ,но да се оформи,ала не знам как.
HugИ мойта е такава,почти до кръста е,ама аз си я вея така,връзвам само като тренирам.
Виж целия пост
# 3
И според мен ти трябва само една фиксираща пяна. Аз лично имам подобен проблем - косата ми е леко чуплива и за да не приличам на разплетена кошница всеки път като я измия или я изправям или слагам пяна докато е още влажна и я намачквам с ръце - използвам пяната на "Нивеа" за къдрава коса и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Аз пък приличам на разплетена кошница точно с пяна-а-а-а-а-а smile3511
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите!Сутрин като се събудя имам чувството че приличам на вещица и затова я връзвам.Пробвах крема за къдрава коса на SUNSILK,но ефекта не е мн.голям,ще пробвам с пяна.Най-се харесвам с изправена коса,но не става нон стоп да я изправям.
Виж целия пост
# 6
Пяна вакса на велла ,пяната на нивеа ,въобще всичко що е за фиксиране без отмиване ! Wink
Виж целия пост
# 7
пробвай с крем и лосион на Avon, като лосиона е по-силен, така моята прителка укроти къдриците си ,след като ползва много други
Виж целия пост
# 8
ех,момичета,искам и аз коса като вашите!пък нека ми стърчи като разплетена кошница! newsm45
Виж целия пост
# 9
защо не пробваш с пяна и дифузер Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия