Малко zарибяване

  • 1 568
  • 33
Най напред да ви споделя, че наистина се олях с правене на снимки #Silly smile3511
Днес едвам сколасах да кача снимките на компа и наполовина да ги раzпределя иz папките по теми  Embarassed Embarassed Embarassed
Не zнам дали ще успея утре да довърша останалите и да ги кача иz нета. ooooh!
Но zа да не сте на сухо преz това време ви предоставям удоволствието да се насладите на фиданската ми прелест по  време на обиколката ми  Flutter
Снимките не са много супер - все пак аz поzирах, я не бях zад камерата Mr. Green
Приятно гледане  Hug
Виж целия пост
# 1
Моме Фидано, завидях ти Flutter Grinning. И с какви играчки само си играеш  Flutter Whistling
Виж целия пост
# 2
еййй,супер!Не се намитка ти! Sunglassesайде 4акаме и другите снимки! Grinning
Виж целия пост
# 3
защо казваш, че снимките не са супер. напротив - страхотни са, а ти си толкова лъчезарна. много ми беше приятно да ги разгледам. Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Ааааа, не може така  Crossing Arms
Това мое, онова - мое...
За нас какво остава  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ел капитан и Ел фидан хахахха луда си и тва е. Много си лъ4езарна, излъ4ваш енергия моме Фидано. На 4 снимка си като у4ени4ка направо Peace
Супер санимки и с каньоните и в градовете....много свят си видяла, много ти завиждам Hug....и новата ти игра4ка много ти ти4ка  Mr. Green

ех, ако можех ей тук да остана завинагииии

http://debelanata.multiply.com/photos/photo/4/67.JPG

и сега да кажа 4е в хора сте все стилни жени, тоз екип със сините фишута кой го измисли?
Виж целия пост
# 6
Голямо миткане из Америката  Hug Много са готини снимките
Виж целия пост
# 7
Снимките са страхооотни.
Ех, този Grand Canyon как ми е легнал на сърцето. Все за там си мечтая.
Виж целия пост
# 8
А Фиданке голяма късметлийка си ти:)
За отрицателно време обиколи едни от най-интересните места в САЩ,надявам се да ти е харесало.
Аз това лято преди да забременея направих една екскурзия по общо взето същият маршрут и много се накефих.За Голямото Каньон думи нямам,ние ходихме на тур с хеликоптер един час над каньона направо онемях.Вегас и той неще коментари,а в Юта на арките ходихте ли неразбрах?Гледам червените каманяци newsm78 по снимките ама те и в Аризона ги има.
Как ти се вижда по Хамериканско я сподели впечатления?
Виж целия пост
# 9
......ние ходихме на тур с хеликоптер един час над каньона направо онемях.....
Ама то и тя се качи на това животно. Още не си е поела дъх - простено й е - за да ни предостави и остатъка. Тя на това като вика скромно зарибяване си представям основният материал Crazy Grinning Party
Гранд Каниона ни е в програмата с половинката от местата, които като малки сме мечтали да посетим Wink Flutter
Виж целия пост
# 10
Гранд Каниона ни е в програмата с половинката от местата, които като малки сме мечтали да посетим Wink Flutter
Щот не си получила сигурно моята картичка, да видиш тогава  Laughing Wink
Виж целия пост
# 11
Ел капитан и Ел фидан хахахха луда си и тва е. Много си лъ4езарна, излъ4ваш енергия моме Фидано. На 4 снимка си като у4ени4ка направо Peace
Супер санимки и с каньоните и в градовете....много свят си видяла, много ти завиждам Hug....и новата ти игра4ка много ти ти4ка  Mr. Green

ех, ако можех ей тук да остана завинагииии

http://debelanata.multiply.com/photos/photo/4/67.JPG

и сега да кажа 4е в хора сте все стилни жени, тоз екип със сините фишута кой го измисли?
Ами да си кажа беz бой на Кичка Конкретната аz -  Ел Капитан се каzва голямата скала zад гърба ми, която е едно от големите предиzвикателства zа луди катерачи в Йосемити.

В тоz хотел се снимах само zаради басейна - няма как да не поискаш да не останеш. Ама не че и другите нямаха. Не искам да си приzная, ама де що имаше басейни се нацамбурках, само че поzнайте колко вода остана вътре  Mr. Green
За облеклото ни с тюркоаzените шалове - идеята си е на диригента ни. Той е с много нежна душа и раzбира от такива работи Flutter
А Фиданке голяма късметлийка си ти:)
За отрицателно време обиколи едни от най-интересните места в САЩ,надявам се да ти е харесало.
Аз това лято преди да забременея направих една екскурзия по общо взето същият маршрут и много се накефих.За Голямото Каньон думи нямам,ние ходихме на тур с хеликоптер един час над каньона направо онемях.Вегас и той неще коментари,а в Юта на арките ходихте ли неразбрах?Гледам червените каманяци newsm78 по снимките ама те и в Аризона ги има.
Как ти се вижда по Хамериканско я сподели впечатления?
Кои арки в Юта имаш предвид, че ние бяхме в Юта само да се качим на Брайс Кениън. А май си мисля че тия червени камънаци които имаиш предвид са  Червения каньон, койте също е в Юта
За Голямото Каньон ще раzправям отделно, че той не се описва с една дума #Crazy

Кейси, няма такива работи - Америка беше иzцяло моя zа 14 дена. Сега - предоставям я на други Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Току 6то ги разгледах-страхотни са ти снимките! И ти изглежда6 много свежарски Simple Smile Simple Smile  Simple Smile Simple Smile
Давай о6те!
Виж целия пост
# 13
...Щот не си получила сигурно моята картичка, да видиш тогава  Laughing Wink
Чакам с нетърпение тогава Flutter
Виж целия пост
# 14
Ми запознай ма с диригента де  Embarassed Blush

Кате, накой ден, живот и здраве да изпли4каш водата от нашият басейн и понеже са два, няма страшно ще има и за другите дан съ притисняваш Mr. Green
Зна4и катера4ите се подвизават  на "ел капитан", да не би "мисия невъзможна" там да е сниман с Том Круз бе? newsm78 Thinking
4акам си снимките от хеликоптера и съм си приготвила найлонови торби4ки за ефекта от гледането   hahaha Sick                   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия