мами раждали в Лондон

  • 502
  • 5
мами,помагаите!Голяма дилема стои пред мен:имате ли мнение за две болници-St Mary's/paddington/ и Royal free/Hampstead/?Чудя се коя от двете да избера,някакви идеи?
Виж целия пост
# 1
Първата май има по-добра репутация за раждане, доколкото аз знам. Отиди да погледнеш родилните им отделения (имат организирани "наблюдения", обади се да разбереш кога) и така си избери.
Виж целия пост
# 2
Мерси много.Това за наблюденията не го знаех,но определено ще помогне.Притеснявам се да не стане късно да сменя болницата,ако реша.Моя приятелка ражда в St Mary's и каза,че докато е имала контракции,4 часа никoй не влязъл в стаята да я погледне.Та затова се чудя.
Виж целия пост
# 3
Аз раждах  в Роял Фрии преди година и половина. По време на самото раждане съм доволна от лекаря и обслужващия персонал, но преди и след това, ваобще и не искам да си спомням какво беше. Добре ще е за теб да отидеш и да видиш, пак после сама да прецениш.
Виж целия пост
# 4
Аз казах ама пак да си кажа Blush
Значи доволна съм от Royal free,през цялото раждане акушерката беше до мен.А когато имаше почивка,дойде друга която я заместваше.Имаше и наблЮдаваща студентка,а освен това от време,на време минаваше нещо като главна акушерката,та не са ме оставяли сама.
Когато се наложи секциото,също действаха бъро и професионално.
Като се замисля обаче,на въпросът ти най точно може да отговори някой раждал и в двете болници Thinking,но която и да избереш бъди спокойна всичко ще бъде наред.
За посещенията в Royal free се ходи в неделя направо на 5 етаж,там е родилното май беще в 2 часа,за по сигурно звънни да питаш.

Виж целия пост
# 5
Кикчо,то ти си виновна,че ме накара да се чудя.Преди не щях и да чуя за Роял free,ама ти като разказа...и сега чак тема пуснах:))В неделя съм там.Ники по-добре ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия