Солариум???

  • 409
  • 4
Уж се мислех за отслабнала... щото си влизам в старите дрехи, ама се оказа, че хич не е така Sad Вчера реших да си купувам пола... малеее ужас... нищо не ми става.
Та какво ми остава? - поне като не мога да правя диетка мога да олекотя вечерята, да започна леееки упражнения и да отида на солариум. Само че се питам дали може с тез млекоцентралки newsm78 Да не взема да сваря кърмицата и да я пускам на сметанка Laughing
Сериозно - има ли някаква опасност ако ходя на солариум? Ще го използвам и като един вид лечение, че без цикъл (явно онези два пъти и организмът ми се е чудил какво става Wink ) така съм се опъпчила по гърба... Sick А обикновено като се покажа на слънчице и веднага изчезват гадинките... та това са ми въпросите Grinning
Виж целия пост
# 1
Nemislia che shte ima problem da se pechesh.Az i bremenna se pekoh.Daje e zdravoslovno i dobre za kostite.Smiatam dori che shte se vyztanovish po-byrzo.A edva li shte svarish mliakoto. Laughing
Виж целия пост
# 2
Ассинка, аз имам особено мнение за солариума по принцип...Виж тук.
Виж целия пост
# 3
На същото мнение съм като Бу.
Виж целия пост
# 4
Слушам и изпълнявам Hug Значи слънчевите бани ще ги оставя ако мъжо си вземе отпуска през зимата и мезаведе на Пампорово Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия