ZARA онлайн магазин

  • 96 286
  • 68
Стартира от днес на адрес www.zara.com. Да ни е честит! Grinning
Виж целия пост
# 1
Стартира от днес на адрес www.zara.com. Да ни е честит! Grinning

отаря се една празна страница
Виж целия пост
# 2
 smile3508
Виж целия пост
# 3
Стартира от днес на адрес www.zara.com. Да ни е честит! Grinning

отаря се една празна страница

Хм, при мен се зарежда заглавната страница нормално.
Сутринта разглеждах някакви детски дрешки, обаче току що като се опитах да вляза пак ми излезе някакво съобщение, че не ме пуска, щото техния сървър преценил, че действията ми били злонамерени Grinning

Явно има още бъгове за оправяне, буквално днес му е първи ден на сайта. Писах на уебмастерите за това, надявам се, че ще го фикснат скоро.

Иначе сутринта докато гледах детските неща, цените излизаха в BGN, което ме навежда на мисълта, че може би доставят до тук, но не успях да видя, а сега ми е невъзможно да проверя.
Виж целия пост
# 4
През мозилата и на мен ми даде бяла страница но експлорера ми отвори страницата.
Виж целия пост
# 5
Отворих го само,че ми дава непрекъснато някакви грешки от това което разгледах цените са точно като в магазина тук
Виж целия пост
# 6
И при мен не се отваря  #2gunfire.
Ще чакаме да го оправят че да разгледаме. Mr. Green
Благодаря на авторката на темата че сподели за сайта !!!! Hug
Виж целия пост
# 7
отваря се и при мен но нещо не можах да разбера как става  поръчката .иначе цените са в бг.лева ама за по-нататък да се изаже някой по-вещ.
Виж целия пост
# 8
Аз го разглеждам,но не виждам как се поръчва. Tired
Виж целия пост
# 9
Според мен не е онлайн магазин, а по-скоро като каталог. Няма нито опция за покупка, нито кошница, нито инфо за доставка.
Виж целия пост
# 10
Има  много хубави неща,но онлайн не  може  да се поръчва,
каталог е само, и като си харесаш нещо отиваш в  мол Сердика и си  го купуваш прмерно  Simple Smile))))))))))
Виж целия пост
# 11
Доставят до France · Germany · Italy · Portugal · Spain and UK , като направите долу в левия ъгъл на Англия излиза магазина и може да се пазарува
Виж целия пост
# 12
Доставят до France · Germany · Italy · Portugal · Spain and UK , като направите долу в левия ъгъл на Англия излиза магазина и може да се пазарува

Благодаря! Hug
Вече мислех, че съм се побъркала, след като от една седмица при отваряне на сайта първо се зареждаше екран на който с ЕЙ ТАКИВА букви пишеше, че предстои отваряне на онлайн магазина, а след това наистина показваше само цени (в лева), но без опция за пазаруване.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 13
пу-направих акаунт сега остава и картата да ми приеме  и айде на адреса на гъбата.
Виж целия пост
# 14
Някой успя ли да поръча?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия