Купувате ли дрехи втора употреба?

  • 51 957
  • 198

Анкета

Купувате ли дрехи втора употреба?

Опции:

# 150
купувам и за себе си и за малкия!Такива находки имам,че скоро няма да се откажа от тези магазини Simple Smile
Виж целия пост
# 151
 Аз също имам дрехи закупени от магазините втора употреба, вярно е че много рядко си харесвам нещо, но всяка една закупена дреха от там е със страхотно качество.
Виж целия пост
# 152
Превърнало ми се е в хоби, намирам прекрасни дрешки.....

Преди малко повече от две години открих тези магазини. Дотогава мислех като няколкото дами тук, че не е за мен това, че не съм някоя беднячка и втора ръка човек, че да влизам в такъв магазин....
Свещена простота. След като, под влиянието на позната, се сдобих с прекрасни неща, вече мнението ми беше коренно различно, но тези магазини бяха в по-големите градове, а аз живея в много малък.
Вече половината форум сигурно знае какво направих - открих си магазин  Grinning
Миналата седмица мъжът ми сериозно и отговорно ми заяви, че въпреки, че имам добри доходи от магазина, ще ми спре забавлението, ако не престана да се затрупвам с дрехи  Joy Сигурно съм ненормална, ама като съм ядосана или уморена от работата ми (имам професия, свърана с доста нерви и отговорности) се затварям в склада и започвам да подготвям дрехи за магазина, дори и да съм заредила преди час. Има невероятни дрехи, при това рядко се срещат еднакви.
Обичам да ходя по такива магазини и като пътуваме не пропускам да вляза и пазарувам в такъв.
Виж целия пост
# 153
Заканила съм се от доста време да посетя и да разгледам, ама от липса на време поръчвам от интернет или набелязвам нещо точно, отивам взимам го и се приключва  Mr. Green
Та ще пиша...  Peace
Виж целия пост
# 154
 Не си мислих, че ще вляза във такъв магазин и най-малкото да си купя нещо. Направих го и си взех няколко блузи.  Аз също си мислих, че това е долнопробно и е под нивото ми, но само в България мислим по-този глупав начин. Богатите си взимат дрехи втора употреба, макар, че имат пари. : ) Един мой приятел, което семейството си има страхотни възможности, си взима дрехи втора употреба и всичко марково. Наскоро се изкефи , че си е взел яке, за 2 лева. А якенцето е супер ; )
Виж целия пост
# 155
Не никога не съм си купувала дрехи втора употреба, и не бих го правила и занапред. Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Ей всички се фукат с находки.. ама къде са тия магазини.. освен в младост, няма ли някъде в центъра. Преди време имаше 2 много хубави големи магазина- единия на Раковска до Славейков и един до халите, ама отдавна ги няма и сега вече нямам никаква представа къде са хубавите големи магазини за втора употреба, честно казано малките квартални магазинчета не ме кефят.
Виж целия пост
# 157
Редовно посещавам магазин Фреа в Пловдив.Има много хубави неща.Сега правят разпродажба и има много блузки по 99ст. и други по 2.99.
Видях ,че са открили нов магазин за дрехи втора употреба внос от Англия на бул. 6 септември.Ще го посетя тази седмица.
Искам да попитам в Пловдив има ли магазин Мания ,Шик-шик и Зиг-заг?
Виж целия пост
# 158
Пазарувам от дрехи втора употреба повече от 20 години и това не ме притеснява ни най малко, доволна съм и от качество и от цени, но за жалост през последните години видимо се вижда промяна в потреблението и на европейците по малко нови дрехи се срещат , повече носени и захабени, но старите "кучета " си знаем местата и пак успяваме да се уредим с перфектни дрехи за малко пари  и супер качество Laughing
Виж целия пост
# 159
Пазарувам от дрехи втора употреба повече от 20 години и това не ме притеснява ни най малко, доволна съм и от качество и от цени, но за жалост през последните години видимо се вижда промяна в потреблението и на европейците по малко нови дрехи се срещат , повече носени и захабени, но старите "кучета " си знаем местата и пак успяваме да се уредим с перфектни дрехи за малко пари  и супер качество Laughing
Така е.Как една дреха не ми се разпъна или сви ,не избеля.Всичко си стои ,като ново.
И все маркови неща намирам.Наскоро се сдобих с пуловер NEXT за 0.99ст.
Виж целия пост
# 160
Купувам и за мен и за малката,но рядко.Имам наблюдения,че дрехите които и купувам от 2-рата са по хубави и качествени от тези които и купувам чисто нови...всичките ни дрехи втора ръка са маркови и на без пари Crazy Изпирам ги и айдееее Peace

Да така е. Аз понякога също купувам от такива магазини дрехи с цени и да Ви кажа по-дълго време ги нося без да поддадът, отколкото като си купя от друг магазин редовна дреха. Има наистина качествени попадения на няколко фирми - сесил, тсм.....
Виж целия пост
# 161
Да, влизам от време на време в такива магазини, разглеждам и ако си харесам нещо - си го купувам.
Имам доста добри попадения. Последния път си купих едни дънки за по-малко от един лев (0,95 лв.) - харесаха ми от пръв поглед, бяха като нови, не им личеше, че са носени.

Дрехите - и първа, и втора употреба, по принцип бързо омръзват. Е, има и изключения де.
Хубавото на дрехите втора употреба е, че дори да ми омръзне да нося нещо, просто го зарязвам, защото знам, че не съм похарчила за него почти нищо Whistling
Виж целия пост
# 162
Да се включа и аз тук ! Peace
От години купувам от тези магазини. Различни неща-каквото ми хареса..Наистина в зората беше по-заредено-носеха по-хубави неща, а и не беше толкова популярно тук.
Изобщо не ми пука откъде е купено-въпроса е качеството. И на мен почти всички дрехи за работа и за в къщи са ми маркови, а вземани за стотинки и левчета.
Немират се нови,модерни ,хубави дрехи и обувки. А за домакинските неща...думи нямам. Такива покривки, сатенени чаршафи, салфетки имам, че..
А за финансовата страна пък да не говорим!! Оттук спестявам за хубави и скъпи обувки или някое палто.
Виж целия пост
# 163
А къде в Пловдив се продават обувки ВУ?
Искам да разгледам ,но не знам дали ще си купя.Мислех ,че е забранено Shocked
Виж целия пост
# 164
Да до нас има страхотен магазин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия