Повече по темата детски градини! Въпроси и Коментари-Увекинд (Uwekind) ?

  • 1 206
  • 4
Здравейте мили Mами,
вече повече от половин година редовно ежедневно съм в този форум и реших най-накрая и аз да се реша да попитам нещо Crazy:
Дали тук има родители с дечита в  ДГ Увекинд? Много ми се искаше да чуя отзиви и коментари на родители с дечица вече записани в толкова често спряганата тук Увекинд.
Всякаква информация или коментар свързана с Увекинд е от полза в ужасната дили в избора на правилната детска градина за малчо.
Благодария предварително....Simple Smile
Nia
Виж целия пост
# 1
Ако си от половин година тук, със сигурност може да издириш поне пет теми, в които се спряга тази градина. Струва ми се, че няма нужда от още една...
Виж целия пост
# 2
В дир-а една жена беше писала на тази тема, ето линк...
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=parents&Number=19 … mp;sb=5&part=

Успех!
Виж целия пост
# 3
Ако си от половин година тук, със сигурност може да издириш поне пет теми, в които се спряга тази градина. Струва ми се, че няма нужда от още една...
Вече сме прочели всичките тези теми,
но засъжаление не сме чули нито едно мнение от родители вече с дете посещаващо Увекинд. Ние сме в ужас от тази детска градина, но до петък се надявах, че нещо ще се промени, но уви ситуацията вече е НЕЕЕЕ...ПОНОСИМА.
Виж целия пост
# 4
Я, чак сега виждам темата. Моето дете е в Увекинд /от няколко месеца/ и за сега съм много доволна. Мога да те свържа "виртуално" и с други мами, които имат преки впечетления от там. Какви проблеми имате?

Извинявай, но малко ми е странно, че четеш от половин година, регистрираш се едва сега, влизаш с ника си три дни, за които даваш две много мъгляви и завоалирани мнения, от които не става ясно почти нищо - от първото може да се остане с впечетление, че се колебаеш дали да запишеш детето си там "Всякаква информация или коментар свързана с Увекинд е от полза в ужасната дили в избора на правилната детска градина за малчо", а от втория пост - че вече детето посещава градината, но сте крайно недоволни "Ние сме в ужас от тази детска градина, но до петък се надявах, че нещо ще се промени, но уви ситуацията вече е НЕЕЕЕ...ПОНОСИМА".

Ако наистина четеш ежедневно, няма как да пропуснеш повторното вдигане на темата и ще съм ти много благодарна, ако "хвърлиш" някаква ясната по въпроса. С най-добри чувства  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия