Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 63

  • 30 013
  • 736

ГОРДАТА  АСИ


Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...

Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ, от 17,30 часа.
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ, от 17.30 часа.



Tuba Buyukustun (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)

Nur Sürer (Neriman)   Tülay Günal (Süheyla)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)

Selma Ergeç (Defne)   Cemal Hünal (Kerim)   Saygın Soysal (Aslan)
  
 
Onur Saylak (Ziya)   Aslıhan Güner (Gonca)   Dilara Deviren (Ceylan)   Elif Sönmez (Melek)



   

1 тема       2 тема         3 тема        4 тема        5 тема          6 тема         7 тема       8 тема       9 тема         10 тема


11 тема          12 тема       13 тема       14 тема       15 тема       16 тема      17 тема       18 тема       19 тема       20 тема        


21 тема       22 тема     23 тема       24 тема       25 тема           26 тема       27 тема       28 тема      29 тема       30 тема  

  
31 тема         32 тема      33тема      34 тема       35 тема           36 тема        37 тема        38 тема        39 тема      40 тема  


41 тема      42 тема       43 тема       44 тема        45 тема        46 тема        47 тема       48 тема      49 тема       50 тема  
    

51 тема      52 тема      53 тема      54 тема        55 тема        56 тема            57 тема         58 тема       59 тема       60 тема        


  61 тема          62 тема

     
 
 
ФЕНОВЕТЕ НА "ГОРДАТА АСИ" И:

 
1.Рина          2.Муратуба          3.Евич          4.Дидока          5.Лин          6.Маги          7.Лабрекс

8.Наивница          9.Поли          10.Николета          11.Аси          12.Кати          13.Алис          14.Неземна

15.Мишенце          16.1001 фен          17.Силва          18.Бонобо          19.Краси          20.Господинова          21.Златина

22. Кайли          23.Каката          24.Зико          25.Катя          26.Римини          27.Венера          28. Мики 76

29. станкова82          30. svetla boqeva          31. Pepa47          32. Ренеа          33. cveta666          34. sovabg          35. Elmas

36.МелинаМел          37. samo maria          38. Katerina 61          39. Мондрита               40.lirio          41. mishlencho           42. hionelss          

43. sisitaaaaaaaa          44. donatela_i          45.  >>shokolad<<          46.izabel_vani          47. Мима 58          48.sava9           49. lily55

50. Asye          51.nadine1111          52.Alexandra_l          53.anastasiq 1           54. simito0o 98         55. vanq 6119          56. Sindarella the  Spy          

57. izabel-vani         58.azor1         59.  petiab             60.vich           61.betince98          62.m@r@t@          63.elma           64.t1n43t0   

Най-хубавото нещо в моя свят си ТИ!  Най-нежното докосване. Единствено!
Най-искреното нещо в моя свят си ТИ!  И лъжата единствена. От която горчи...
Най-истинското нещо в моя свят си ТИ! Друго не би могло и да има. Никога...
Най-желаното нещо в моя свят си ТИ!  Ти си надеждата. И мога да дишам...
Ти си светът за мен.... Само ти!  И когато те няма.... умирам...
Автор: Муратуба
Шепнат пред вълните думи омайни, те знаят всичките им тайни!
Времето за тях е спряло, даже слънцето се е засмяло!
С ръце не пипат се дори, телата си изпиват само със очи.
Той с поглед десет пъти я съблича, а после нежно я облича!
С очи горящи тя в душата му с памуче бърка, мамина Бурчин от там да изчовърка!
С усмивки милват се в игра любовна, вятърът разнася обичта им безусловна!
Автор: Evich74
 

Виж целия пост
# 1
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ АСИ И ДЕМИР!



ДВАМАТА  ВИ ОЧАКВАТ С НЕТЪРПЕНИЕ!
   
Виж целия пост
# 2
Рина, отново благодаря за новата тема newsm51
Без твоите усилия, няма да се получи тази най-интересна от всички теми Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4
Здрасти и от мен..  Hug Hug Party  Рина благодарим ти..!!  Hug Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5


 На РИНКА, с много любов и хиляди благодарности за новата темичка!
Виж целия пост
# 6
Честито Рождество на Пресвета Богородица!


На всички майки и Марии - да бъдат благословени!

На Дидка да и е жива и здрава дъщерята, а също и тя! Нека любовта и разбирателството бъдат
Ваши постоянни спътници!

Виж целия пост
# 7
хубав ден за започване на новата тема
браво, Ринка!
да се надяваме, че и липсващите форумки - Муратубеви ще се появят! те си знаят кои.... липсват ни, дори и на тези, дето слязохме от балкона, без тях не е достатъчно весело...

Виж целия пост
# 8
хубав ден за започване на новата тема
браво, Ринка!
да се надяваме, че и липсващите форумки - Муратубеви ще се появят! те си знаят кои.... липсват ни, дори и на тези, дето слязохме от балкона, без тях не е достатъчно весело...
newsm10 newsm10 newsm45 newsm45 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 9
Ринка....благодарности за новата темичка



Не ме прогонвай

Недей ми казва, че не ме обичаш,
че всичко вече ни дели.
Аз моля те да не отричаш,
че често в мислите съм ти!

Недей ми казва, че си ме забравил,
че нищо те не свързва с мен.
Защото спомен си оставил,
от който ти ще си следен!

Не ме прогонвай от съня си,
защото там ще сме сами.
Не ме прогонвай от ума си,
защото вечно сам ще си!

Недей ме гони, знам не искаш!
Със теб ще бъда вечно аз!
И чувствата си да подтискаш,
те ще възкръсват в някой час!

Като вълна ще те заливат,
ще те понасят в силен бяг
и от съмнения ще те измиват,
за да те спрат на моя бряг!


Евгения
Виж целия пост
# 10
Ренеа, прекрасни са стиховете на Евгения, все едно са писани за Туба и Мурат smile3525
Виж целия пост
# 11


Искам така да ги видя и в живота, хванати от папараци  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12


Това пък откъде е newsm78
Виж целия пост
# 13
Виж целия пост
# 14

Когато в конака нямаше ток и Аслан надпадна Демир
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия