Болки в 17-та седмица

  • 1 411
  • 3
Момичета притеснена съм,2 дни попътувах малко особено втория ден целия се друсах с колата,после се карах с баща ми и си поревах накрая.Незнам дали от тези неща или от нещо друго,обаче вечерта ме заболя левия яйчник не силно,а точно като при цикъл-заспах.Сутринта станах нищо ми нямаше,хванах такси до офиса и пак ме заболя,обадих се на докторката ми,тя ми каза че няма страшно малко повече ми е дошло друсането с колата,да пия но-шпа и това е.Ама пустото му притеснение кажете ми при вас как е,чувала съм че по време на бремеността е нормално да имаш болки тук там.Ама за да се успокоя кажете и вие как е?? Drunk  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Привет мила!
Не се притеснявай за болките,те са реакция от преразтягането на връзките и матката.В организма ти настъпват големи промени(само матката се увеличава с около 500 пъти).
Почивай повече и не се тревожи.
Леко бременеене!
Виж целия пост
# 2
Здравей, ти за всеки случай гледай повече да си почиваш, не се пренатоварвай, не се ядосвай и пий нош-па. Ако болките продължат бягай на гинеколог. Лека бременност  Simple Smile .
Виж целия пост
# 3
Нормално е до края на 4-ти месец да имаш болки в яйчниците.Организма се опитва да образува цикъл,както е и свикнал.Аз ги имах до 5-ия месец,няма страшно.Подготви се от тук натам ,че болките ше се усилват,или в долната част на корема, или някъде другаде.Матката започва да расте и боли.Както се казва-майка лесно не се става Wink Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия