болки в корема ниско долу

  • 787
  • 6
Здравейте, първо искам да кажа, че не съм от тези, които лесно се психират, друг важен момент е,че досега имам нормална лекопротичаща бременност. Ситуацията е следната - от вчера имам силни болки ниско долу, в областта на яйчниците. случвало ми се и преди, отдавала съм го на разпъване на матката. Сега обаче позволих на майка ми да ме побърка с приказки за разкритие. по принцип имам широк канал на шийката по рождение и преди да забременея ми обасняваха, че ще е необходим серклаж. До момента не съм била преглеждана гинекологично и не знам дали не е тръгнало наистина разкритие. Нямам кървене, пия но-шпа, но не ме облекчава много. Лекарката ми не вдига телефона. Посъветвайте ме да тръгна ли към спешните кабинети/ малко се притеснявам от тях/ и дали към Шейново, Тина Киркова или АГ-то.
Виж целия пост
# 1
Ами мисля, че всеки който ти пише ще те посъветва да отидеш веднага на лекар.
Не съм от Сф немога да те посъветвам къде да отидеш, но стискам палци всичко да е наред  Peace
Виж целия пост
# 2
Ами мисля, че всеки който ти пише ще те посъветва да отидеш веднага на лекар.

Така е.Отивай на преглед по най-бързия начин.Добре ще е да се свържеш все пак с лекаря си,но ако не успееш-по-добре към някоя от АГ-болниците,тъй като в спешните кабинети има общопрактикуващи лекари,а не специалисти.
Виж целия пост
# 3
мене също ме боли там ама не много силно от време на време
аз хода при двама лекари и двамата им звънах казаха че е нормално да не се шашкам
Виж целия пост
# 4
daizy какво стана? Какво казаха лекарите? Дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 5
пеперудка мерси за въпроса,

отидох до Тина Киркова там ме прие доктор Попмарков, прегледа ме и установи, че няма разкритие, слава богу, но не можа да ми каже какви са тези болки. Искаше да ме приеме, но аз реших все пак да изчакам до утре, щом няма нищо страшно , за да се свържа с моята си лекарка. Честно казано предпочитам да лежа в къщи отколкото там. Изписа ми Магнерич 3х1, но нещо не ми влияе, тъй че го комбинирам с но-шпа, поне до утре.
Виж целия пост
# 6
Да ви кажа честно аз сам с такива болки още от началото,стига се шашкайте!
Понякога немога да ходя ама не пия лекарства.Съветвам те и ти да не се притесняваш! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия