Дискова херния - 1

  • 207 585
  • 730
# 270
Yvette,можеш да лежиш с вдигнати крака на табуретка или медецинска топка.Позата облекчава кръста и също раздалечава прешлените,а и мускулатурата се отпуска.Ако имаш възможност лягай и вдигай краката Laughing по няколко пъти на ден поне за час.Аз имам изгладена лордоза и нещото което ми е помагало да си разтоваря кръста след дълго ходене или седене права е, да легна по гръб и да свия крака към гърдите.Обхващам ги с ръце и стоя така няколко минути.

Съгласна съм!



Виж целия пост
# 271
Моята работа е на стол по 8ч  Crazy
Но реших проблема с разходки всяка вечер по 1ч задължително всеки ден! Вчера се записахв  секция "Туризъм" на нашата фирма  Party  Другата година ще искрам и курсовете за ловец  Party
Ходене е решението на нашите проблеми, до като боли знам че не може  #Crazy аз не можех повече от 5мин да ходя и ли стоя прав, и всички доктори ме оперираха  #2gunfire а сега съм като младо козленце  Joy

Мнооого обичам да ходя, а сега не мога и издивявам. Дано успея да си възвърна формата.
Доколкото си спомням от четенето на предишните теми, ти се повлия много от инжекциите DC, нали? Но да не сгреша...
Обмислям и тях, но едно по едно... ако терапията не помогне.

...........Ако имаш възможност лягай и вдигай краката Laughing по няколко пъти на ден поне за час........
Цитат
не учи момичето на такива работи, че ще има други проблеми после    passifier Joy

 Mr. Green
Виж целия пост
# 272
Поразрових се пак за тези инжекции Discus compositum. Един познат си идва до БГ от Германия през декември и ми хрумна да му поръчам да ми донесе.
Бихте ли ми помогнали - какво количество да ми закупи и откъде - доколкото прочетох в обикновените аптеки се продават?
Мерси  Heart Eyes
Виж целия пост
# 273

Мнооого обичам да ходя, а сега не мога и издивявам. Дано успея да си възвърна формата.
Доколкото си спомням от четенето на предишните теми, ти се повлия много от инжекциите DC, нали? Но да не сгреша...
Обмислям и тях, но едно по едно... ако терапията не помогне.


Ще  си възвърнеш формата 100%, просто е въпрос на време, имай търпение  Peace
Не грешиш, те ме спасиха от оперция  Praynig Това е решението  Peace Но първо опитай и друго Peace

Поразрових се пак за тези инжекции Discus compositum. Един познат си идва до БГ от Германия през декември и ми хрумна да му поръчам да ми донесе.
Бихте ли ми помогнали - какво количество да ми закупи и откъде - доколкото прочетох в обикновените аптеки се продават?
Мерси  Heart Eyes

Има ги навсякъде, продават се без рецепта  Peace Цената е около 16-18евро за кутия 10бр
Виж целия пост
# 274
Здравейте!

И аз в темата за съжаление. Имам 3 проблема, но скенера не е пред мене и ще ви ги напиша в понеделник като е пред очите ми. След това ще очаквам съветите ви. Сега влизам да ви питам, понеже съм от Варна, чува се тука за някакъв човек от Аспарухово който много помагал. Това вярно ли е и има ли варненци в темата на които да е помогнал и как точно?
Аз до момента ходих само при доктор Бинко Колев, спортен лекар , който ми слага инжекции 4 дена, и 4 пъти го питах какво ми слага, но не ми каза, а отклоняваше въпросите ми. Резултата е още повече влошаване. Нямам идея нито къде да ходя нито какво да правя. Един месец съм добре, следващия почти обездвижена, пак месец добре, пак един обездвижена.
Виж целия пост
# 275
Здравейте!

И аз в темата за съжаление. Имам 3 проблема, но скенера не е пред мене и ще ви ги напиша в понеделник като е пред очите ми. След това ще очаквам съветите ви. Сега влизам да ви питам, понеже съм от Варна, чува се тука за някакъв човек от Аспарухово който много помагал. Това вярно ли е и има ли варненци в темата на които да е помогнал и как точно?
Аз до момента ходих само при доктор Бинко Колев, спортен лекар , който ми слага инжекции 4 дена, и 4 пъти го питах какво ми слага, но не ми каза, а отклоняваше въпросите ми. Резултата е още повече влошаване. Нямам идея нито къде да ходя нито какво да правя. Един месец съм добре, следващия почти обездвижена, пак месец добре, пак един обездвижена.

Здравей  и добре дошла  Hug
Иамаме хора от Варна   Peace
Е как не ти казва с какво те лекува  #2gunfire поне амбулаторен лист не ти ли даде? рецепта?
Виж целия пост
# 276
Здравейте!

И аз в темата за съжаление. Имам 3 проблема, но скенера не е пред мене и ще ви ги напиша в понеделник като е пред очите ми. След това ще очаквам съветите ви. Сега влизам да ви питам, понеже съм от Варна, чува се тука за някакъв човек от Аспарухово който много помагал. Това вярно ли е и има ли варненци в темата на които да е помогнал и как точно?
Аз до момента ходих само при доктор Бинко Колев, спортен лекар , който ми слага инжекции 4 дена, и 4 пъти го питах какво ми слага, но не ми каза, а отклоняваше въпросите ми. Резултата е още повече влошаване. Нямам идея нито къде да ходя нито какво да правя. Един месец съм добре, следващия почти обездвижена, пак месец добре, пак един обездвижена.

Здравей  и добре дошла  Hug
Иамаме хора от Варна   Peace
Е как не ти казва с какво те лекува  #2gunfire поне амбулаторен лист не ти ли даде? рецепта?

Нищо не ми даде.Пълна загадка беше лечението при него. Поне да имах полза, а то по-лошо стана. Вече ще съм по-внимателна къде ходя и какво ми правят.
Виж целия пост
# 277
Девойчето ходи на частно сигурно при спортния лекар.Може би доктора си забърква сам коктейлчето newsm78
Виж целия пост
# 278
Девойчето ходи на частно сигурно при спортния лекар.Може би доктора си забърква сам коктейлчето newsm78

Ми незнам къде да ходя. Ходих при личната, тя ми слага обезболяващи, не ме боли докато ми ги слага например 5 дена и после пак същото. Колежка ми беше казала че има полза от този спортен лекар, затова отидах при него, но уви при мене не помогна.
Виж целия пост
# 279
Наистина внимавай къде ходиш.Преди години ,един мануален терапевт ме лекуваше,наместваше и слагах някакви инжекции.Колкото повече напредваше лечението,ставах по зле.Почнах яко да шляпам с десния крак.Накрая той сам се отказа от лечението и ме прати в неврохирургия.... Sad
Виж целия пост
# 280
Pukanka, здравей!
Да, доктор Бинко Колев, наистина е частник и на мен много го хвалиха, но миналата зима един познат ходи при него на инджексии и не му помогнаха ,та сега ме достраша да опитам.
А за този мъж от Аспарухово, може би е бай Георги, носи му се името,че лекувал много хора, но имал много чакащи за него,той е стар вече и не винаги може да прави сеансите.

При мен вече има леко подобрение, ходя си по спокойно и кракът не винаги изтръпва. Flutter
Виж целия пост
# 281
Pukanka, здравей!
Да, доктор Бинко Колев, наистина е частник и на мен много го хвалиха, но миналата зима един познат ходи при него на инджексии и не му помогнаха ,та сега ме достраша да опитам.
А за този мъж от Аспарухово, може би е бай Георги, носи му се името,че лекувал много хора, но имал много чакащи за него,той е стар вече и не винаги може да прави сеансите.

При мен вече има леко подобрение, ходя си по спокойно и кракът не винаги изтръпва. Flutter

Ваня, телефон имаш ли на бай Георги? Моля те ако имаш ми го напиши. Иска ми се утре да му се обадя и възможно най скоро да отида, че днес е нетърпимо просто като болка.
Виж целия пост
# 282
Нямам номер, съжалявам  Sad
Виж целия пост
# 283
На твое място не бих се занимавала много с такъв род лечители.Макар,че е строго индивидуално.Аз например напълно отричам екстензиите,но на скоро мой познат беше на П.баня и останал много доволен от тях.Е разбира се не се знае,колко продължителен ще е резултата от разтягането.
Виж целия пост
# 284
За съжаление, докторите почти винаги пристъпват правилата и превишават правата си. Това пък и да не ти каже с какво те лекува. Направо се самозабравиха. Но няма какво да направим и реално на кого да се оплачем. А на книга имаме много права. Но... само на книга :




ЕВРОПЕЙСКА ХАРТА ЗА ПРАВАТА НА ПАЦИЕНТА


1. Право на превантивни мерки.
Всяко лице има право на подходяща услуга с цел да се предотврати заболяване. Здравните услуги са задължени да повишиват информираността на хората.
2. Правото на достъп.
Всяко лице има право на достъп до здравни услуги, каквито неговото здраве нужди изискват. Здравните услуги трябва да гарантират равен достъп за всички, без дискриминация въз основа на финансовите ресурси, място на пребиваване, вида на заболяването или път за достъп до услуги.
3. Право на информация.
Всяко лице има право на достъп до всички видове информация относно състоянието на здравето си, здравните услуги и как да ги използва, както и до всички научни изследвания и технологични иновации.
4. Право на съгласие.
Всяко лице има право на достъп до цялата информация, която би могла да даде възможност на него или нея, да участват активно в решения относно неговото или нейното здраве; тази информация е предпоставка за всяка процедура и лечение, включително и участие в научни изследвания.
5. Право на свободен избор.
Всяко лице има право свободно да избира измежду различни процедури за лечение и доставчици на базата на адекватна информация.
6. Правото на личен живот и поверителност.
Всяко лице има право на поверителност на личната информация, включително информация относно състоянието на здравето и потенциални диагностични или терапевтични процедури, както конфиденциалност по време на изпълнението на диагностичните процедури, както и медицинско хирургично лечение като цяло.
7. Правото на зачитане времето на пациентите.
Всяко лице има право да получи необходимато лечение в рамките на адекватно време или предварително определен период от време. Това право се прилага на всеки етап от лечението.
8. Право на спазването на стандартите за качество.
Всяко лице има право на достъп до висококачествени здравни услуги на базата на спецификацията и спазването на точни стандарти.
9. Право на безопасност.
Всяко лице има право да бъде да не бъде увреждано, от лошо функциониране на здравните услуги, медицински незаконни действия и грешки, както и да има право на достъп до здравни услуги и медикаменти, които отговарят на високите стандарти за безопасност.
10. Право на иновациите.
Всяко лице има право на достъп до иновативни процедури, включително и диагностичните процедури, в съответствие с международните стандарти и независимо от икономически или финансови съображения.
11. Право да се избегнат ненужно страдание и болка.
Всяко лице има право да се избегне страдания и болка доколкото е възможно, във всяка фаза на неговото заболяване.
12. Право на персонални лечение.
Всяко лице има право на диагностични или терапевтични програми, съобразени колкото е възможно повече към неговите лични нужди.
13. Право на жалби.
Всяко лице има право да се оплаква, всеки когато път, когато е претърпяло вреди, както и правото да получат отговор или друга обратна връзка.
14. Право на обезщетение.
Всяко лице има право да получи достатъчна компенсация в рамките на разумно кратък период от време, когато е претърпяло физическо или морално и психологическо увреждане, причинено от здравни услуги лечение.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия