Бактерии във влагалището

  • 5 199
  • 6
Здравейте!
Много ми е неудоно но няма как Embarassed.
Имам следния въпрос: Може ли при орален секс да си лепна бактерии във влагалището? Става въпрос за Ешерихия коли и Ехинококус фекалис. Тоалет си правя всяка вечер преди лягане иначе. Родих преди 8 месеца и сега поради обилен секрет от влагалището отидох на гинеколог, откриха ми въпросните бактерии  Sad. На 40 ден след раждането пак бях на гинеколог с подобни оплаквания, тогава не ми пуснаха изследвания на секрет, направо ми назначиха Полижинакс, след лечението минаха няколко дни и пак се почна Sad. Може ли от болницата да съм си го лепнала. Ох, ужас. Просто незнам какво става, а си мислех, че поддържам добра хигиена  Embarassed. Как може да се предпазя от тези гадории? Трябва ли да си правя вътрешни промивки? Гинеколога казва - промивки НЕ. Изписа ми Макмирор и Вагизан.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
аз съм питала и писала по тази тема.И аз бях изплашена и още съм, но...
както и да е,можеш да прочетеш там.А пък и като зададеш на търсачката изписвайки думата еширихия ще ти излезне много инфо по върпоса.
Виж целия пост
# 2
http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm
Виж целия пост
# 3
И аз след раждането имах подобни проблеми и още ги лекувам. Не е Ишерихия коли, а някакъв вид гъби, които са много упорити и анаеробна бактерия(май така го каза доктора) И мен ме почнаха с Полижинакс, но няколко дена след лечението пак проблеми и така 4 курса на лечение с какво ли не. Дано при теб да не е така и скоро да се оправиш. Не се тревожи и късмет  newsm10
Виж целия пост
# 4
Здравейте!
Много ми е неудоно но няма как Embarassed.
Става въпрос за Ешерихия коли и Ехинококус фекалис.
тези бактерии живеят в дебелото черво. обикновено не се хващатат от орален, а от анален секс. Embarassed
Виж целия пост
# 5
тези бактерии живеят в дебелото черво. обикновено не се хващатат от оролен, а от анален секс. Embarassed
Ох, малко се успокоих, че поне не е от секса  Confused. Ама това, че са упорити хич не ми харесва  Close. Понеже опитите за лечение са от 2 месеца почти и не е излекувано още  Shocked. Ужас!!! #2gunfire А проблема май започна след като ми спря кръвотечението след раждането. Значи има голяма вероятност да е от болницата  #2gunfire.
Благодаря ви за отговорите и за успокоителните думи! Peace
Виж целия пост
# 6
тези бактерии живеят в дебелото черво. обикновено не се хващатат от оролен, а от анален секс. Embarassed
Ох, малко се успокоих, че поне не е от секса  Confused. Ама това, че са упорити хич не ми харесва  Close. Понеже опитите за лечение са от 2 месеца почти и не е излекувано още  Shocked. Ужас!!! #2gunfire А проблема май започна след като ми спря кръвотечението след раждането. Значи има голяма вероятност да е от болницата  #2gunfire.
Благодаря ви за отговорите и за успокоителните думи! Peace

Не само при секс могат да се хванат, но и при неправилно почистване. При занемаряване и не лекуване има вероятност да стане инфекция кандида.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия