Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:10 - Тема 49

  • 27 329
  • 750
   

ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN

     






                                                                                 
                                                                                Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
                                                                                Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
                                                                                В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
                                                                                Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
                                                                                                  Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
                                                                                Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
                                                                                                    Мухарем Бухара - втори сезон
                                                                                Музика: Кърач                                     
                                                                             


Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на културите”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятелите му музиканти и той се хваща на бас,
че ще промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мъчейки се да направи от една красавица, живееща в краен квартал, изискана дама,
той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!



В ролите:
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет) Джансел Елчин (Мурат)

 Гюнай Караджаоолу (Гюлназ) Онур Сайлак (Левент)

Арзу Гамзе Килинч (Саиме) Айда Аксел (Несрин)

Илхан Шешен (Етхем)  Ясемин Чонка (Накие)

Надир Саръбаджак (Кобра) Еврим Аласия (Балчичек)











Клипчета на: Морганчето , Тинчето , Алискаеti80 paky          


  Композицията на Мурат 


   Песента на Хасрет 


Тема 1        Тема 2        Тема 3        Тема 4        Тема 5        Тема 6        Тема 7        Тема 8        Тема 9       Тема 10 

Тема 11       Тема 12        Тема 13       Тема 14       Тема 15       Тема 16       Тема 17       Тема 18        Тема 19       Тема 20 

Тема 21       Тема 22       Тема 23       Тема 24       Тема 25       Тема 26       Тема 27        Тема 28       Тема 29       Тема 30

Тема 31      Тема 32      Тема 33      Тема 34     Тема 35        Тема 36       Тема 37      Тема 38       Тема 39       Тема 40 

Тема 41        Тема 42       Тема 43       Тема 44       Тема 45       Тема 46       Тема 47        Тема 48


Как да поставяме  линкове, снимки, да намаляваме снимки и да пишем с бели букви  


      

      
   

Край на първи сезон

С благодарност към екипа, който ни носи много радост:


За Ирра, Моргана, Алис и Краси - от всички Запленени!



НАЧАЛО НА ВТОРИ СЕЗОН - 20 АВГУСТ 2010 ГОДИНА

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВТОРИ СЕЗОН?







 

 


 
 
 
               
 
 
 
                 
                            
   
                                         

   




Виж целия пост
# 1
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА НА ЛЮБОВТА НА ХАСРЕТ И МУРАТ!



С ПОЖЕЛАНИЯ ДА ГИ ВИДИМ ПАК ТАКА:
ТАНЦУВАЩИ, ВЛЮБЕНИ...
А ЗАЩО НЕ И ХАСРЕТ В БЯЛА РОКЛЯ.....
Виж целия пост
# 2
Цоп в новата тема - Ринка вече нямам думи за изключително красивата тема  благодаря ти !!!

Виж целия пост
# 3
Двама души и двамата лутащи се.
Хасрет между два свята,Мурат между миналото и настоящето.
Хасрет в процеса на търсене на своята индентичност простепено се променя.Остава все така откровена и горда но и търсеща.
Търсеща отговори за правилните и неправилните стъпки в новия си живот.Хасрет е неуверена и затова търси мнението на Мурат/на когото най-много вярва/.Болезнено но и търпеливо понася уроците му /с думи и без думи/но се движи напред.
Мурат също се лута между един избледнял спомен от миналото и една трудна любов от настоящето.Селин го кара  да отвори страницата,която може би никога не е затвяряна напълно.Мурат търси отговор на незададения въпрос "защо?"Може би това го тласка към този спомен.
От друга страна болката причинена от Хасрет.Трябва време този вид болка да се преодолее и тогава ще остане само любовта.
Виж целия пост
# 4
Ринка , думите са само бледо копие с което искам да изразя възхищението си за всеотдайността ти!
Благодаря за поредната, прекрасна тема!
Виж целия пост
# 5
Ще споделя нещо - дали това лошо отношение на Мурат към Хасрет, от последните серии не е продиктувано единствено от болезнена ревност newsm78,до преди концерта, тя беше само с него - работеше и живееше в конака, буквално дишаха един въздух.....в един момент Хасрет буквално " излезе " пред света, и Мурат оджа откачи......Мисълта ми е че, той просто не иска да я дели с никого дори и да става на въпрос за работа....
Виж целия пост
# 6
здравейте момичета,записче и от мен
темата ви пак се е получила невероятно
впрочем и аз искам ного да се науча да права,но нямам никъкво време за това
така че мога само да ви поздравя
Виж целия пост
# 7
Хоп и аз в новата темичка!!!
Ринка,ти си знаеш мила!!!!Мисля,че думите вече са излишни по отношение на теб!За тебе,която от сутрин до вечер се грижи за комфорта ни в темичката без умора,каквото и да кажем е малко!!!Затова огромно благодаря,макар,че то не е никак достатъчно!!!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 8
Според мен Мурат е много наранен от Хасрет.Продължавам да мисля,че той се отказа от музиката заради нея.Хасрет  да си  преосмисли   живота  .
Мурат не можа да повярва,че неговото творение Хасрет ще се върне там откъдето той я взе/става въпрос за обучението/.Мисля,че това Несрин не можа да разбере.И наистина отказването от музиката подейства като студен душ на Хасрет.Промяната в манталитета и именно започна след това.Според мен Мурат се страхува Хасрет да не стъпи в калта както образно се изрази.Затова е по-рязък в отношението си към нея.Хасрет е специална за Мурат.
Виж целия пост
# 9



 
Виж целия пост
# 10
     
Виж целия пост
# 11
Здравейте, момичета! Липсвахте ми!  Hug Hug Hug
Аз ще ставам шофьор и обикалям няколко дни напред-назад да уреждам документи... Направо умрях от чакане, но най-после съм при вас Simple Smile Сега тегля серията, че съм изпуснала в петък и не ви чета назад, за да не знам какво става в епизода, пък после ще си обсъдя с вас както си му е реда   bouquet

П.С Благодарности на Ринка за темата Hug
Виж целия пост
# 12
Момичета, само да кажа, че качих 21 серия в youtube, ако има желаещи да я гледат онлайн.

http://www.youtube.com/user/Gonulcelen1000#p/c/393B70163CEE2825

От менюто в дясно избирате частите и кликате върху тях - 7 части са общо.


П.П. Ринка, много ми се иска да се облегна на пианото от горните снимки и Мурат оджа
да ми посвири, ах, даже нямам претенции какво Laughing
Виж целия пост
# 13

Виж целия пост
# 14
По реда на лудите мисли, реших че е възможно Селин да манипулира Мурат с идеята че следващият път наистина ще се самоубие от любов към него.....и той от страх да не го направи наистина, ще я търпи със лудостта и newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия