Въпрос за пластичните операции??

  • 2 258
  • 35
Въпроса ми е провокиран от предаването по Фокслайф -"Пълна промяна"

Искам да ви питам някой от вас има ли познати които са претърпели пластична опаерация (с естетична цел) и виждали ли са от близо промяната.Личат ли БЕЛЕЗИТЕ???Изобщо какви са реакциите на околните,боляло ли е и т.н.За колко време става възстановяването? Във филма казват,че всичко трае 7 седмици.

Много ми е любопитно.Четно да ви кажа като гледам тези хора там искрено им завиждам - та те им дават самочувствие и възможност за нови реализации.
Аз лично бих се подложила на такова нещо!Ако обаче ми го предложат без пари,защото иначе не бих могла да си го позволя. Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Ми примзерно при операция на циците, т.е. слагне на силикон, не си личи, че е правена операция...има две малки белегчета под циците, ама те не се виждат.
Виж целия пост
# 2
И аз следя предаването с голям интерес и чесно казано малко им завиждам на участниците - наистина промяната е пълна. Като се започне с пластичните операции, след това възстановяването и невероятните грижи, после през магазините за дрехи и бижута, прическа, грим и представяне пред близки, приятели и роднини - сигурно усещането е невероятно. Точно преди малко казах на брат ми, че хората на които им се случва всичко това са големи късметлии и щастливци. Аз също ако ми предложат ще се съглася без да се замисля  Grinning
Виж целия пост
# 3
Който си е кофти отвътре... ако ще и мозък да му присадят - не помага. Бижутата не заместват първите седем годинки, дълбокото деколте няма да ми протегне ръка за помощ. Може да си купиш и хеликоптер, но не може да си купиш човек, който да те научи да не си пипаш оная работа през анцуга.
Виж целия пост
# 4
Според мен, Gaming има предвид случаите, когато някой си мисли, че с пластичнта операция ще му се оправи всичко, т.е. нова външност, нов човек...да ама не, това обаче не значи, че всички са така, някои просто се чувстват наистина по-добре и в това няма нищо лошо...
Пример за другия тип са фолк певиците, може да са ги изваяли с пластика, ама с тези празни погледи.... Whistling но те горките си мислят вече, че са хвнали Господ за шлифера...

А колкото до мен, незнам, суетата изкушава, но от друга старна съм страхлива много, когато касае здравето и незнам....
Виж целия пост
# 5
Да, наистина след операцията си личи, че изглежда далеч по-добре, ама пуст страх знам ли....мен например горната челюст ми е изнесена напред малко повече от долната и носих 3 години брекети, които помогнаха в известна степен - тогава ортодонтът каза, че за да се оправи на 100 % трябва операция на челюстта, това не е много по темата, защото не е пластична тази операция, ами лицево-челюстна някаква, ама той самият ми каза, че ще се учуди ако за това се навия на такава операция...тя е доста по-страшничка...

Благодаря за снимките!
Виж целия пост
# 6
Имам приятелка, която си направи корекция на носа. Аз не видях кой знае каква разлика, но за нея резултата е задоволителен , което е най- важното  Wink! Няма никакви белези или намек за това, че с пластика, изглежда чудесно  Peace!
Виж целия пост
# 7
Мисля, че мноооого задълбахте с горните постинги. От тях излезе, че всички които искат да подобрят нещо във визията си са някакви кофти хора, които не стават за нищо. Най-лошото нещо е да не се чустваш добре в собствената си кожа и ауууууу много  е страшно ако пожелаеш да оправиш това онова. Има хора както повечето от нас които не могат да си го позволят и затова написах колко хубаво би било да ти подарят едно такова хубаво преживяване.

Предавания:
Фокс Лайф
Събота от 11.00 и 16.00
Неделя от 7.00 , 11.00 и 16.00
Понеделник от 7.00

Само незнам кое е повторение и кое не /не съм ги гледала всичките/
Виж целия пост
# 8
Мисля, че мноооого задълбахте с горните постинги. От тях излезе, че всички които искат да подобрят нещо във визията си са някакви кофти хора, които не стават за нищо. Най-лошото нещо е да не се чустваш добре в собствената си кожа и ауууууу много  е страшно ако пожелаеш да оправиш това онова. Има хора както повечето от нас които не могат да си го позволят и затова написах колко хубаво би било да ти подарят едно такова хубаво преживяване.

Юле, мисля, че се изяснихме, абсурдно е да се мисли, че всички, които се подлагат на пластични операции са кофти хора, аз поне познавам няколко, за които не мога да го кажа в никакъв случай, даже напротив! Аз лично казах какво имам предвид, надявам се никой да не се е засегнал...  bouquet
Виж целия пост
# 9
Исках инфо за някой който е претърпявал такова нещо.Като гледаш филма и всичко изглежда една приказка,но дали е така ?!...и болката която навярно пациентите претърпяват заслужава ли си???
Просто като глеадах предния филм -даваха как се е развил животът на хората след това.Една от жените каза така:
"Аз се промених не само външно ,но и вътрешно,защото външният ми вид ме направи по-силна духом.За съжаление някои мои приятели се изплашиха и се чудеха какво е станало с мен,но аз знам,че очаквам с нетръпение всеки нов ден!"
(може би не цитирам 1:1 ,но това помня)
А иначе ето и тук вижте - даже този лекар го познавам лично!!!

http://www.rakursy.com/tonev/atsurg-b.html
Виж целия пост
# 10
Имам познати с пластики на носа- много по- добре изглеждат от преди. Белези по лицето не съм забелязала.
Силиконови цици също съм виждала- хубави са, белег има, но е съвсем лек. Разреза се прави по няколко начина- под гърдата, около ареолата или в аксиларната област. Може и през пъпа, но не знам дали го правят в БГ, това съм го виждала само по ТВ- то.
Пластичните операции са хубаво нещо, ако са в рамките на разумното. Човек ако има някакъв дефект, който не може да се оправи по друг начин по- добре да легне под скалпела. Щом това би го накарало да се чувства по- добре не виждам нищо лошо.
Аз бих си направила пластика някой ден, ако сметна, че имам нужда. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
А нещо да кажете за липосукциите?
Виж целия пост
# 12
А нещо да кажете за липосукциите?

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused
Виж целия пост
# 13
А нещо да кажете за липосукциите?

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused

И аз точно това съм чувала,ама исках да се уверя дали наистина е така.
Виж целия пост
# 14
....А нещо да кажете за липосукциите?....
Ще кажа само, че преди време имаше 1 смъртен случай след липосукция - един мъж, който след тази интервенция в една нашумяла пазарджишка клиника, почина от получените усложнения. Случаят с мъжа беше раздухан и в медиите. Може някой от вас да си спомни. Още повече, че резултатите от липосукцията, не винаги постигат на 100% желаният резултат. Понякога става по-зле от преди.
Напълно съгласна съм с Lady Marmalade, че пластичните операции са хубаво нещо, но само в рамките на разумното. В противен случай.....знаете за разпадащият се нос на Джако, нали? Един нос не може да се коригира безброй пъти. Всяко нещо трябва да е с мярка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия