пак за жълтъка

  • 543
  • 10
да питам все пак Laughing
значи, дани  яде почти всеки ден (да не кажа всеки ден) местни пюрета и нещо се пропускам да му давам жълтък, (нали те се дават със зеленчуково пюре) та се чудех - проблем ли е че не му давам newsm78 той не си ли набавя нужното от месото? Embarassed
Виж целия пост
# 1
На мен ми каза педито да продължавам.Давам обаче като се сетя в 10.30 с попарата.
Виж целия пост
# 2
Аз още не съм дала - сега вече смятам да почна,ама се бях пощурила по едно време дали не ми прави алергични реакции,не към жълтъка конкретно.
Виж целия пост
# 3
Аз давах няколко пъти (2-3) и ми писна. Не съм давала и май няма да давам, докато не почне сама да си яде яйца Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз давах няколко пъти (2-3) и ми писна.
Уф и аз така, нали все сме навън, не успявам да го сваря Blush, та веднъж на 2-3 седмици се случва да дам. Сега зимата ще зачестя. Laughing Няма проблем според мен.
Виж целия пост
# 5
И аз се отплесвам и не давам! Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 6
Ами мами, аз досега не бях давала жълътъка Тука преди седмица и дадох но от тогава пак не съм давала. но пък ядем всеки ден месо. проблеми нямаме. Изледванията на годинката й бяха супер - хемоглобин 129
Виж целия пост
# 7
Аз лично гледах да и го давам редовно, но сигурно съм пропускала, няма начин да не съм. Но пък една приятелка въобще не даваше на нейната, защото не знам как, ама усещаше жълтъка в пюрето и не искаше да го яде. Така че едва ли да има проблем.
Виж целия пост
# 8
И аз все забравям. Давам, но много рядко.
Виж целия пост
# 9
Аз му давам през ден със зеленчуковите манджи (не искаме да ядем вече бебешка храна Wink). Но ако всеки ден даваш месо мисля че няма проблем ако не даваш жълтък.
Виж целия пост
# 10
Когато и давам супа (пилешка например),слагам и жълтък в нея,и без това месото не е кой знае колко.Ако е нещо с повече месо-не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия