психически и емоционално

  • 737
  • 7
Здравейте будни и просветени момичета, винаги он-лайн! Simple Smile Ще ми се да се включвам и аз оптимистично като някои(повечето) участници, да мога да се похваля с нещо, да съм я докарала до един оптимистичен завой и да чакам на ъгъла, Praynig но съвсем не ми се виждат такива нещата-съжалявам ако развалям настройките, но освен проблеми друго не виждам в момента. Омръзна ми да чувствам и преживявам и премислям и преосмислям!Страх ме е вече да се страхувам и страх ме е да се надявам!
Моя добра позната, след неуспешен 1 опит инвитро изпадна в големи проблеми и кризи и още се възстановява в самота и изолация, на мен също така подобно ми се охлади ентусиазма след първия неуспех + неуспех на трансфера на замразените надежди. Явно всеки си изживява нещо и се 'показва' на страниците 'оптимистичен' и 'обнадежден', а как след провала се изправяш на крака??Дайте идеи, споделете опит, би било ценно и за други предполагам, които подобно на мен, избягват да споделят слабост, особено така публично. С най-искрени чувства Wink
Виж целия пост
# 1
Аз още не съм стигнала до сериозните процедури при борбата със стерилитета, не зная как ще бъде, ако видя отрицателен тест след всичките надежди...но...може би всичко зависи от човека. От това, доколко този човек е способен да се изправи бързо. Мисля, че в никакъв случай не бива да се самоизолираш. Ако ти е тъжно, потъгувай, поплачи, ама все по някое време ще трябва да избършеш сълзите, да влезеш отново в света и да си спомниш какво точно ти носи радост, за да го направиш. Мен лично ме крепят целите-аз съм щастлива, когато имам цел, която преследвам. Като постигна една, поставям си друга и така. Освен това, пътуването също ме зарежда с енергия. И другата ми рецепта-аз трябва да говоря /обикновено с най-близките ми хора/ за това, което ми се случва. Така то не остава в мен и не ме тормози. Така че-никакво изолиране, никакво затваряне-дръж света близо до теб!
Виж целия пост
# 2
.. Мен лично ме крепят целите-аз съм щастлива, когато имам цел, която преследвам. Като постигна една, поставям си друга и така. Освен това, пътуването също ме зарежда с енергия. И другата ми рецепта-аз трябва да говоря /обикновено с най-близките ми хора/ за това, което ми се случва. Така то не остава в мен и не ме тормози. Така че-никакво изолиране, никакво затваряне-дръж света близо до теб!
Много точно казано...няма какво да добавя. Това все едно съм аз.
Виж целия пост
# 3
Преди си мислих, че боли повече ако видиш отрицателен тест, но не. Боли повече ако видиш положителен и след няколко дни ти дойде, въпреки всичките старания, въпреки лекарствата, които пиеш и да попаднеш в абсолютно омагьосания кръг защо се случва, какво още трябва да направя.
Виж целия пост
# 4
..какво още трябва да направя.
Незнам Ва Hug Но знам, че ще успееш и вярвам в това.
Виж целия пост
# 5
Днес ми е ден и аз да напиша тук.Сигурно щтото ми е първи ден на М. и всички надежди рухнаха.
И аз все си казвам,че всичко ще е наред,ама напоследък взех и аз да се замислям.С всеки месец все по трудно става.
Знам ли ,като си кажа може да ми олекне... Cry
Виж целия пост
# 6
Здравейте милички ! Flutter Не се отчайвайте !  NaughtyНадежда винаги има!! И аз като вас вече няколко месеца чакам ли чакам...но  - уви! #Cussing out Вече си мисля,че след като махнах спиралата /а пък и минаха 12 години откакто родих/ и след като съм над 33 --няма да мога да имам дете... newsm45 Поплаквах си на всеки цикъл...но това е живота ...каквото бог даде!! newsm17 НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОМ а работете по въпроса.. luvbed. И ..УСПЕХ !!! EFP  ylinfant
Виж целия пост
# 7
И аз сам на сащтата гара - от4аяние...Мажат ми казжа 4е ако не стане може да си осиновим...ама аз имам
син на 18...незнам накаде да продалжа не искам да се от4айвам,но понякога ми е много гадно е добре 4е ги има приятелите те ми помагат и тогава си мисля каквото ми е отредил господ такова ще е и ми става по-добре.Пожелавам на вси4ки моми4ета пове4в положителни емоции до края на годината.Успех!!! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия